1. עמוד הבית
  2. »
  3. צרפת 2024 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
  4. »
  5. אביניון, צרפת 2024 – המדריך המקיף | Avignon
  6. »
  7. מלונות מומלצים באביניון ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

מלונות מומלצים באביניון ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות באביניון - הסקירה המקיפה על מלונות באביניון. אזורי הלינה המומלצים באביניון, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים באביניון.

5 מקומות לינה מומלצים באביניון

Hotel d’Europ

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון ד’יורופ (Hotel d’Europ) – מלון חמישה כוכבים במרכז העיר אביניון. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המעולה בלב העיר והיחס הנעים של אנשי הצוות במלון.

למידע נוסף על המלון

Mercure Avignon Gare TGV

⭐⭐⭐⭐
מלון קיריאד אביניון TGV קורטין גאר (Mercure Avignon Gare TGV) – מלון ארבעה כוכבים במזרח העיר אביניון. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בזכות הניקיון במלון והיחס של אנשי הצוות.

למידע נוסף על המלון

Régina Boutique Hote

⭐⭐⭐
מלון רג’ינה בוטיק (Régina Boutique Hote) – מלון שלושה כוכבים במרכז העיר בסמוך לארמון האפיפיורים (Palais des Papes). מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המעולה של המלון והיחס של אנשי הצוות.

למידע נוסף על המלון

Au Saint Roch – Hôtel et Jardin

⭐⭐
מלון או סן-רוץ (Au Saint Roch – Hôtel et Jardin) – מלון שני כוכבים במזרח העיר בסמוך לגשר Pont de l’Europe. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המעולה של המלון והיחס של אנשי הצוות.

למידע נוסף על המלון

Charme au cœur d’avigno

דירת צ’ארם אה קואר דה אביניון (Charme au cœur d’avigno) – דירה במרכז העיר אביניון. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המרכזי של הדירה, הניקיון והיחס של אנשי הצוות.

למידע נוסף על המלון

עדכון אפריל, 2024

בתקפה זו הביקוש ללינה באביניון במגמת עליה, ולכן למי שמתכנן להגיע בפסח או בשבועות שאחריו כדאי להזמין מקומות לינה מראש. תוכלו לעשות זאת בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם, וכך לשמור על גמישות על אף ההזמנה מראש. בנוסף, כדאי לבדוק האם יש מבצעים או הנחות רלוונטיים עבורכם כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה באביניון

באביניון (אותה כותבים לעיתיים גם אוויניון) ישנם כ-550 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (כמו למשל Les Précieuses Suites & Spa I), מבחינת המלונות מרביתם הם מלונות בעלי דירוג של שלושה כוכבים (כמו Régina Boutique Hotel), כך שלמי שמחפש מלון שכזה יש יותר אפשרויות לבחור מתוכן.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו מרכז העיר אביניון ובמיוחד ליד בזיליקת סן פייר (Basilique Saint-Pierre), בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון שלושה כוכבים Hôtel Le Médiéval. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. בעבור מי שמחפש אזורים אשר מעט יותר מרוחקים ממרכז העיר אביניון אך עדיין קרובים מספיק להגעה נוחה אליו אפשרות טובה יכולה להיות לינה בסמוך לתחנת הרכבת Gare d’Avignon Centre, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים Hôtel Le Bristol. במידה ואתם מגיעים לאביניון עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל מלון ארבעה כוכבים Best Western Plus Le Lavarin, מלון שני כוכבים Au Saint Roch – Hôtel et Jardin ודירה AU COEUR DES LICES.
המלצות ללינה באביניון

  • מלונות נוספים מומלצים באביניון הם בין היתר מלונות חמישה כוכבים למי שמחפש לינה מפנקת וברמה גבוהה כמו מלון La Mirande, מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון Best Western Plus Le Lavarin, מלון Hôtel de l’Horloge ומלון Avignon Grand Hotel ומלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו מלון Hotel Restaurant la Ferme, מלון Kyriad Avignon – Palais des Papes ומלון Le Magnan. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – מלון שני כוכבים Hotel Boquier, מלון שני כוכבים Hôtel Le Colbert ובית הארחה Maison d’hôtes L’îlot bambou. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים דירות Les Précieuses Suites & Spa I, דירות L’Oriflamme ודירת Palais des Papes – Havre de Paix III.
  • מרבית המבקרים באביניון מעדיפים ללון כאמור באזור מרכז העיר אביניון, אך מומלץ לקחת בחשבון בעיות נגישות ברכב, ומחיר יקר יותר באזור זה. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות.
  • באזור מרכז אביניון יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • באביניון מלונות זולים יחסים לכן שווה לחשוב לקחת מלונות או אופציות לינה ברמה גבוהה יותר ממה שאתם רגילים למשל מלון ארבעה כוכבים Best Western Plus Le Lavarin.

שאלות נפוצות על לינה באביניון

האזור הפופולארי ביותר ללינה באוויניון (אביניון) הינו אזור מרכז העיר אביניון, ובמיוחד בסמוך לבזיליקת סן פייר (Basilique Saint-Pierre).

בין מקומות הלינה הפופולארים ביותר באוויניון (אביניון) ניתן למנות את Hotel d'Europ, Mercure Avignon Gare TGV, Régina Boutique Hote, Au Saint Roch - Hôtel et Jardin, ו-Charme au cœur d'avigno.

למשפחות המגיעות לאביניון אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מלון ארבעה כוכבים Best Western Plus Le Lavarin, מלון שלושה כוכבים Le Magnan ודירות Chambre et appartements entre, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב לאביניון צריך לקחת בחשבון שבאזורים המרכזיים והמתויירים ישנן בעיות חניה. לכן, כדאי ללון באזורים הפרפריאלים יותר שם נוח וקל יותר למצוא חניה לרכב. תיירים רבים בוחרים להזמין מקום לינה אשר מציע חניה וכך להגיע עם ראש שקט (וגם לא להסתכן בקנס אפשרי בגלל חניה במקום אסור או שדורש תו חניה). אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים מקום חניה לאורחים שלהם - מלון ארבעה כוכבים Best Western Plus Le Lavarin, מלון שני כוכבים Au Saint Roch - Hôtel et Jardin ודירה AU COEUR DES LICES.

Booking.com