אבי קומר – עורך וכותב

אבי עובד באתר הכל על מעל לשנה, במהלכם עסק בעריכת עמודים, כתיבת תוכן בפלטפורמות השונות באתר ועזר למאות אנשים בבניית החופשה שלהם – מבחירת מלון, דרך מציאת כרטיסי האטרקציות המשתלמים ביותר ועד ייעוץ לתכנון הטיול. נוסף על כך לקח חלק בפיתוח מערך הדרכה לעובדי האתר,

כמו כן, אבי הוא סטודנט לתואר ראשון בפסיכולוגיה וספרות באוניברסיטה העברית בירושלים, וזיקתו לעולם התיירות באה לידי ביטוי גם במקום עבודתו הנוסף- האברהם הוסטל בירושלים, בו הוא מסייע לתיירים המגיעים לארץ בכלל ולירושלים בפרט, להכיר, להתוודע ולקבל את ההחלטות הטובות ביותר בנוגע לאופי החופשה שלהם בארץ.

שאלות ששאלנו את אבי

לאיזה יעד אתה חולם להגיע ועוד לא הגעת אליו?

האמת שיש יותר מדי, אבל כרגע נראה שארץ האש (tierra del fuego) בדרום ארגנטינה מושכת אותי יותר מכל.

לאיזה מהיעדים שטיילת בהם את הכי רוצה לחזור ולמה?

ספרד, ובמיוחד אנדלוסיה. יש משהו בתרבות הספרדית שהוא השילוב המושלם בין החמימות והכנסת האורחים הישראלית, לתחושת האיכות והשלווה שמאפיינת את אירופה.

מה הדבר שאת הכי אוהבת בלכתוב באתר תיירות?

הדבר האהוב עליי הוא המחקר המקיף שאני זוכה לעשות ובמסגרתו להיחשף ליעדים חדשים, שונים ומגוונים, אני אוהב היסטוריה, גיאוגרפיה ותרבות ואלו בדיוק הנושאים בהם אנחנו עוסקים באתר. בנוסף, בתור אחד שהוא לצאת לטיולים רבים בחו”ל בעצמי, אני יודע כמה מורכבת יכולה להיות ההכנה לטיול, ואני שמח לעזור ולעשות קצת סדר לגולשים של האתר.