סקירת מומחים: כרטיסי "דיסנילנד פריז" - יום אחד, 2 פארקים

הזמנת כרטיסים מוזלים לפארק המפורסם ליד פריז

כל המידע (מה החלופות? למי הכרטיס מתאים? וטיפים חשובים) למתכננים להזמין את החבילה של “דיסנילנד פריז: יום אחד, שני פארקים” כרטיס המעניק כניסה יומית בלתי מוגבלת לשני הפארקים של דיסני באזור פריז.

הזמנת כרטיסים מוזלים לפארק המפורסם ליד פריז

לאטרקציה זו, ולשלל אטרקציות נוספות ישנם 5% הנחה לגולשי הכל על באתר זה.

כל שצריך לעשות הוא ללחוץ על כפתור ההזמנה, ואז במעמד ההזמנה להזין את קוד הקופון HAKO5.

דיסנילנד פריז – יום אחד, שני פארקים הוא כרטיס המעניק כניסה יומית בלתי מוגבלת לשניים מאתריה המופלאים והמפורסמים ביותר של פריז – פארק הדיסנילנד ואולפני וולט דיסני. שני הפארקים ממוקמים באותו המתחם והכרטיס מאפשר לעבור בניהם לפי רצונכם; תוכלו להנות הן מהמתקנים, מטירת דיסני ומהדמויות המפוסמות המשוטטות ברחבי הדיסנילנד והן מהצצה מרתקת אל מאחורי הקלעים של אחת מתעשיות הסרטים המשגשגות ביותר בעולם המתאפשרת באולפנים.

הפארקים פתוחים כל השנה, אך הכרטיס המשולב תקף רק בימים מסויימים המשתנים מדי חודש. ניתן לברר בעמוד הזמנת הכרטיסים באילו ימים מוצע הכרטיס המשולב במהלך הביקור שלכם בפריז. אנו ממליצים לקרוא טיפים, המלצות ופרטים נוספים על הפארקים בעמוד דיסנילנד פריז.

דיסנילנד פריז (צילום מקורי)

למי זה מתאים?

כרטיס זה מהווה פיתרון מושלם למי שרוצה להנות משני העולמות ולקבל חוויה מקיפה וכוללת ממתחם דיסני בפריז. הפארקים ידועים בהיותם גן עדן של ממש לילדים, אך הוא מתאים במידה שווה גם למבוגרים. האטרקציות, הדמויות, הצבעים והצללים מבטיחים אווירה קסומה וחוויה בלתי נשכחת לכולם.

הכרטיס הנמצא בעמוד זה הוא הכרטיס הפופלארי כרטיס ליום אחד עבור שני פארקים – אך ישנם אופציות נופסות (למשל כרטיסים לארבעה ימים, כרטיס ליום אחד ופארק אחד – וכדומה) רצוי לראות את האופציות השונות פה ולבחור את האופציה המתאימה לכם.

דיסנילנד פריז (צילום מקורי)

בנוסף ישנם אופציות נוספות להזמנת כרטיסים לפארק למשל – הזמנה הכוללת כרטיסים והסעה לדיסנילנד פריז.

בכל מקרה מאוד מומלץ להזמין כרטיסים מראש לפארק, גם אם דרך האתר שלנו הוא הקישורים השונים אותם הוספנו, וגם אם דרך סוכנים ומפיצים אחרים שקיימים בשוק ונותנים שירות זה. ההזמנה מראש תחסוך לכם הרבה בלאגן וזמן בהשוואה לאופציה לקנות את הכרטיסים בפארקים עצמם.

כרטיסים ופעילויות מומלצות בדיסנילנד פריז
המלצות לכרטיס דיסנילנד פריז יום אחד שני פארקים

 • ראשית – לכל ההמלצות להתנהלות בתוך הפארקים עצמם – כולל כרטיסים לעקיפת התור, התמצאות והתנהלות בפארק וכדומה מומלץ לקרוא בקישור זה.
 • רוב התיירים מקירים את הדיסנלנד כפארק המרכזי. חשוב לומר שהסטודיו פארק הוא לא פחות עוצמתי ותיירים רבים אוהבים אותו מאוד, אפילו יותר מהדיסנילד המוכר. הסטודיו פארק מומלץ לקהל המבוגר יותר ולמבקרים עם מתבגרים בפריז, מיכוון שהוא אקסטרימי יותר והרבה פחות ילדותי.
 • בהזמנת כרטיס שני פארקים ביום אחד אנו ממליצים לשקול להזמין בפארק עצמו את כרטיס התור המהיר. הוא אומנם יקר, אבל כאשר צריך להספיק את שני הפארקים ביום אחד, חבל על כך דקה שמבזבזת בתורים ואילו יכולים להיות ארוכים (במיוחד בחופשים ובקיץ).
 • כרטיס זה יום אחד לשני פארקים הוא כרטיס המתאים למי שבא לחוויה של יום אחד בלבד בה הוא רוצה לטעום מהפארקים השונים. לא ניתן באמת להקיף בצורה מיטבית את שניהם ביום אחד – אך הכרטיס מאפשר לטעום טעימה מכל אחד מהם. לכן כרטיס זה מאוד פופלארי בקרב הרבה מאוד תיירים שבאים לעיר פריז ומבקשים לטעום יום מדיסנלנד פריז – הוא פחות מתאים למי שלן ליד הפארק (תיירים כאלו בוחרים כרטיס נפרד ליום שלם לכל פארק).
 • בכל מקום בו יציעו לכם את כרטיס זה למחירה, יציאו לכם גם שילובים אחרים למשל כרטיס ליום אחד עבור פארק אחד (או דינסלנד פריז או הסטודיו), כרטיס לשני הפארקים ליומיים, שלושה ואפילו ארבעה ימים. מרבית התיירים יפנו כאמור להזמנה של הכרטיס אחד לשני הפארקים – למי שמעוניין להקיף את אחד הפארקים לעומק – האופציה של פארק אחד ליום אחד (הזולה יותר) היא אופציה מצוינת. למגיעים ללון באזור (בעיקר בזמן חופשה משפחתית) האופציה של הכרטיסים ליומיים, שלושה וארבעה ימים הופכת משלתמת מאוד.
 • מחירו של כרטיס זה משתנה מאוד לפי תאריכים וימים (בחורף וביום רגיל הוא זול, ובקיץ ובחופשים הוא יקר. ישנם גם ימים בהם המחירים הם במחירי ביניים. אם חשוב לכם לצמצם במחיר, כדי להציץ באופציות הללו ומצוא ימים זולים יותר (בקיץ המלצה זו לא רלוונטית, אבל במידל סיזן – אביב וסתיו, היא יכולה לחוסך לכם כסף רב).
 • באופן כללי כרטיסים לדינסלנד פריז ולסטודיו פארק אנו ממליצים להזמין מראש. בכל עונה ובכל זמן ביקור.

**פרסומת**תגובות והמלצות גולשים:

 • הזמנת הכרטיסים ליורו דיסני דרך את Expedia היתה קלה, והחוויה הייתה נהדרת. בדיעבד הדבר היחיד שאנחנו היינו עושים אחרת היא לקנות כרטיסי Fastpasses כדי להינות יותר מהביקור שלנו בפארקים.
 • הזמנו כרטיסים דרך Expedia, הכרטיסים היו זולים יותר מאשר בכניסה לפארק ובנוסף זה אפשר לנו לעקוף את התור. אני ממליץ.

תגובות והמלצות אלו עלו על  בקבוצת הפייסבוק השותפה שלנו – פריז למטיילים – Paris For Travelers:

 • שלום , האם כדאי ללכת לשני הפארקים יורו דיסני + דיסני סטודיו? או שמספיק רק יורו דיסני ?
  •  תלוי מה ההרכב. דווקא בפרק השני יש מתקנים מגניבים ואקסטרימיים יותר.
  • אז אין ספק שהפרק השני מומלץ מאוד. אפשר ללון באחד מבתי המלון השותפים של דיסני ולעשות יומיים של פרקים- כל יום פרק אחר.
  • בהחלט שניהם . לא לוותר על הסטודיו מגניב ביותר עם הרבה אפקטים . היינו 3 ימים . יום בכל פארק וביום השלישי חזרנו למתקנים שאהבנו בכל אחד מהפארקים
  • מאוד משתנה ואף תלוי בכם. אני ואישתי כמעט ולא עולים על מתקנים ופעם אחרונה יומיים לא הספיקו לנו אז הפעם לקחנו 4 ימים גם לפארק וגם לסטודיו.יש כאלה שממצים יום אחד ויש כאלה שלא מספיק להם אף פעם שזה אנחנו.
   אם אתם אוהבים את הסרטים של דיסני זה כמובן מעצים את החוויה. שימו לב ששעות הפתיחה משתנות בחורף. כל השבוע 10:00-19:00 ובשבת וראשון 10:00-22:00
   יש גם מ 8:30-10:00 שזה “שעות קסם” ככה הם קוראים לזה שרק מי שישן בתוך דיסני במלון שעולה 2000 שח ללילה יכול להכנס לפארק
ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל