מידע על מלונות באזור נמל התעופה ואצלב האוול – נמל התעופה הבינלאומי של פראג

מידע כללי

שדה התעופה ואצלב האוול (Václav Havel Airport) אשר שמו הקודם היה שדה התעופה “רוזינה”, ממוקם במרחק של עשרה קילומטרים מערבית למרכז פראג.

**פרסומת**

הלינה בשדה התעופה ואצלב מבוקשת בעיקר למי שזקוק ללינה לפני / אחרי טיסה ופחות מעוניין בקרבה לעיר.

אזור נמל התעופה ואצלב האוול מציע מספר אפשרויות לינה טובות ונוחות, גם למטיילים עם רכב שכור (ראה השכרת רכב בצ’כיה). גם לאנשי עסקים וכן גם לאלה המבקרים בפראג כעצירת ביניים בין יעדים נוספים באירופה.
באזור זה תוכלו למצוא מלונות בדירוג של שנייםשלושה וארבעה כוכבים – במחירים נוחים בהרבה מאלה הממוקמים במרכז העיר.

בין המלונות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון הולידיי אין פראג איירפורט ( Holiday Inn Prague Airport )מלון קורטיארד ביי מאריוט פראג איירפורט (Courtyard by Marriott Prague Airport), בעלי דירוג של ארבעה כוכביםמלון אוברג דה פרובנס (Auberge de Provence) בעל דירוג של שלושה כוכבים וכן את מקום האירוח פנזיון שניידר (Penzion Schneider).

המלצות למחפשים מלון באזור

  • לינה באזור זה מומלצת מאוד למי שמחפש לינה זולה בפראג, מכיוון שמחירי המלונות בו זולים בכ20 עד 30 אחוזים ממחירי המלונות המקבילים ברמה השוכנים בעיר העתיקה (ראו גם - מלונות בפראג ללינה זולה).
  • ישנו אוטובוס שעובר בין הטרמינלים בתוך נמל התעופה, ופועל גם במשך כל שעות הלילה פעמיים בשעה. לכן אם מצאתם מלון בטרמינל 3 הוא יכול להיות שימושי למי שלן בו למטרת קונקשיין, משתמש בתחבורה ציבורית וצריך לצאת באמצע הלילה לטיסה / נוחת באמצע הלילה. דבר זה מתאים למי שמחפש לינה זולה ליד נמל התעופה- דוגמא לאכסניה כזאת שהיא גם זולה וגם נגישה לנמל במשך כל הלילה באוטובוס היא הוסטל מודרה (Hostel Modrá).

**פרסומת**

סנן על ידי

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל