מידע על מלונות באזור העיר הידועה קרלובי וארי

מידע כללי

קרלובי וארי, הידועה גם בשם קרלסבאד, היא עיר הממוקמת בבוהימיה, הלא הוא האזור הדרומי של הרפובליקה הצ’כית. העיר קרויה על שמו של המלך קרל הרביעי, אשר שלט בבוהימיה וייסד את העיר במאה ה-14 לספירה.

**פרסומת**

קרלובי וארי נחשבת לעיירה יקרה יחסית ללינה עקב הביקוש הרב (למצוא בעיר הזאת חדר סביר בקיץ בפחות מ-100 יורו ללילה יהיה קשה), רוב המבקרים בעיירה מבקרים בה אומנם ליום אחד וחוזרים לפראג, אך ישנם רבים (במיוחד מבוגרים) הזקוקים לטיפול של המעיינות החמים המגיעים אליה למספר ימים (כ5-14 ימים).

המלונות בעיר יחסית יוקרתיים, ברמה של ארבעה כוכבים, ואין בעיר הרבה אופציות למלונות זולים או אכסניות, חלק גדול מהמלונות בעיר מכוונים לתיירות ספא, מעיינות מרפא וכדומה.

כדאי לדעת, חלק גדול מהמלונות בעיר פונים לקהל הישראלי, במיוחד לקהל הישראלי הדובר רוסית (כיום, רוסית היא השפה המדוברת השניה בעיר אחרי צ’כית, אולי בצוותא עם הגרמנית).

בין המלונות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון גראנד-הוטל פופ (Grandhotel Pupp) ומלון רטרו ריברסייד (Retro Riverside) בעלי הדירוג היוקרתי של חמישה כוכבים, מלון רומאנס פושקין (Hotel Romance Puškin) ומלון וספא זאמק לוז’ץ (Spa hotel Zámek Lužec) בעלי דירוג של ארבעה כוכבים, מלון רומניה (Romania) הממוקם בקרלובי וארי (Karlovy Vary) ומלון מארטל (Hotel Marttel) בעלי דירוג של שלושה כוכבים.

כניסה למלון טיפוסי בעיר – הקהל הישראלי מתקבל בעיר היום מאוד בברכה. (צילום מקורי)

Grandhotel Pupp – דוגמא למלונות היוקרה בעיר (צילום מקורי)

המלצות למחפשים מלון באזור

  • למי שמבקר בעיר ללא רכב מומלץ לחפש מלון הנמצא באזור טיילת הנהר (Masaryka) באזור שיאפשר שימוש בחנוית ובמסעדות של העיירה. למי שמגיע עם רכב מומלץ ללון באזורים מרוחקים יותר הכוללים מלונות המאפשרים חניה חינם (ראה גם השכרת רכב בצ’כיה).
  • לשומרי מסורת – ישנו  בעיר מלון הכולל מסעדה כשרה ראה מלון לאורטה קאלו ויבארי.
  • בתקופות הקיץ, בחגים ובזמן הפסטיבלים בעיר – מומלץ להזמין מקומות מראש במלונות המבוקשים והפופלארים.

**פרסומת**

סנן על ידי

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל