חדר לשישה במלון מרכזי למעשנים בפראג

שאלה שנשאלנו במייל בנובמבר 2021 - להוספת שאלה תגובה או התייעצות

שאלה

שם: גלי

אימייל: galiXX@gmail.com

פנייה: מחפשים מלונות 4-5 כוכבים בין התאריכים 29/11-03/12, עד 900 שקלים לבן אדם לכל הלילות, מיקום מרכזי, חדרים למעשנים או חדרים עם מרפסת. 6 אורחים- 5 בני 17 ואחד בן 18.

תשובה

שלום גלי,

קיבלתי את פנייתך לגבי פראג.
מצרפת במייל זה מספר אפשרויות למלונות בפראג, בשם המלון קישור לבוקינג לפרטים נוספים והמשך הזמנה. מלונות בהם ניתן לעשן בחדרים או במפרסת של החדר הופכים נדירים יותר ויותר בעולם בכלל ואירופה בפרט, גם בגלל דרישה של תיירים לחדרים ללא עישון וגם בגלל היעדר הרגישות המספקת של גלאי העשן. לכן מצרפת במייל זה שני מלונות בהם לא ניתן לעשן בחדר עצמו אבל יש אזור מוגדר לעישון במלון, כמו כן אלו מלונות בהם אין מגבלת גיל לביצוע הצ’ק אין.
Apartments Almandine
מדובר במלון דירות בעל דירוג של ארבעה כוכבים. המלון נמצא במרחק 5 דקות הליכה מכיכר העיר העתיקה, 7 דקות הליכה מכיכר ואצלב ו-10 דקות הליכה מגשר קארל.
מדובר בסוויטת דלוקס עם שני חדרי שינה (75 מ”ר), בה יש חדר שינה עם שתי מיטות יחיד, חדר שינה עם מיטה זוגית ומיטת ספה בסלון. כאמור לא ניתן לעשן בחדרים בדירה עצמה, אבל יש אזור ייעודי לעישון במלון.
עלות השהות בעבור 4 לילות כולל אפשרות ביטול בחינם עד לתאריך 26.11.21 הינה ₪ 2,372.

MeetMe23
מדובר במלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים. המלון נמצא במרחק 5 דקות הליכה מכיכר ואצלב, 10 דקות הליכה משער אבק השריפה, 12 דקות הליכה מקניון פלאדיום ורבע שעה הליכה מכיכר העיר העתיקה.
מדובר בחדר משפחה עם חדר רחצה פרטי (36 מ”ר) ובו שש מיטות יחיד. לא ניתן לעשן בחדר אלא רק באזור הייעודי לעישון במלון.
עלות השהות בעבור 4 לילות כולל ארוחת בוקר וכולל אפשרות ביטול בחינם עד לתאריך 26.11.21 הינה ₪ 1,784 בתוספת ₪ 71 מיסים וחיובים.

שער אבק השריפה  (צילום מקורי)שער אבק השריפה (צילום מקורי)

 
לשאלות, בירור פרטים וייעוץ ניתן לפנות אליי במייל זה.
שירי
מנהלת פניות ויעוץ אתר הכל על
https://www.hakolal.co.il
עמוד הפייסבוק של הכל עלקבוצת הפייסבוק של הכל על

מפה

סנן על ידי

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל