דירות בפראג במרחק הליכה מהרובע היהודי לזוג עם ילדים

שאלה שנשאלנו במייל – להוספת שאלה תגובה או התייעצות

שאלה:

יעד: (לדוגמה: לונדון, ותיקן, הרובע הגותי, צ’כיה…)
פראג
שם או כינוי
REGEV
דואר אלקטרוני (לא יפורסם ולא יועבר לאיש)
regev@XXXXX.com
תוכן ההודעה:
אשמח לקבל המצלה לדירה עבור זוג + 4 ילדים קרוב לרובע היהודי או בית חב”ד ובית כנסת , בתאריכים 18.8-24.8

**פרסומת**

תשובה:

שלום רגב,

בדקתי עבורכם את נושא המלון לחופשה בפראג בתאריכים 18-24/08, שימו לב כי התפוסה של המלונות בתאריכים הללו עומדת היום על קרוב לתשעים אחוזים לכן מומלץ להזמין, במיוחד אם מדובר בדירה, שהזמינות שלהן לרוב יותר נמוכה.

בהמשך למייל ולשיחה הטלפונית שקיימנו, מצאתי לכם כמה דירות שאנחנו מאוד ממליצים עליהן: (בשם הדירה יש קישור להזמנה)

Castleview Apartment Prague
דירת שלושה חדרי שינה הנמצאת במרחק 5 דקות הליכה מהרובע היהודי ובמיקום מרכזי הקרוב לכל אתרי התיירות המרכזיים של פראג כמו גשר קארל וכיכר העיר העתיקה. בחדר שינה 1 שתי מיטות זוגיות, בחדר שינה 2 מיטת יחיד אחת ומיטה זוגית אחת, ובחדר שינה 3 מיטה זוגית אחת. המטבח מאובזר וכולל מקרר, מיקרוגל, מדיח כלים, קומקום חשמלי, תנור, מכונת קפה ושולחן אוכל. בדירה קיימת גם מכונת כביסה. כמו כן פינת ישיבה ובה טלוויזיה.
העלות עבור 6 לילות הינה 5,818 ₪.

Prague Life Masna
דירת שני חדרי שינה הנמצאת במרחק 5 דקות הליכה מהרובע היהודי, מכיכר העיר העתיקה ומשער אבק השריפה. בחדר שינה 1 מיטה זוגית אחת, בחדר שינה 2 מיטה זוגית אחת, ובחדר המגורים מיטת ספה. המטבח מאובזר וכולל מקרר, מיקרוגל, מדיח כלים, קומקום חשמלי, כלי מטבח, תנור, כיריים ומכונת קפה. כמו כן קיימת גם מכונת כביסה. יש בדירה פינת אוכל ופינת ישיבה.
העלות עבור 6 לילות הינה 4,170 ₪.

Veleslavinova Apartment
דירת שלושה חדרי שינה הנמצאת במרחק 5 דקות הליכה מהרובע היהודי ובמיקום מרכזי הקרוב לכל אתרי התיירות המרכזיים של פראג כמו גשר קארל וכיכר העיר העתיקה. בכל אחד מחדרי השינה קיימת מיטה זוגית אחת ומיטת יחיד אחת. המטבח מאובזר וכולל מקרר, מיקרוגל, מדיח כלים, קומקום חשמלי, כלי מטבח, תנור, כיריים, מכונת קפה ושולחן אוכל. בדירה קיימת גם מכונת כביסה. כמו כן פינת ישיבה ובה טלוויזיה.
העלות עבור 6 לילות הינה 6,303 ₪.

אני הייתי הולך על האופציה הראשונה, Castleview Apartment Prague, זוהי דירה מרווחת (145 מ”ר) שתעניק לכל אחד מבני המשפחה מעט שקט ומקום משלו. המטבח ופינת האוכל גם הם מרווחים. מדובר בדירה מאוד נקייה ונעימה ולכן גם המחיר שלה הופך להיות אטרקטיבי כשמדובר בדירה בסדר גודל כזה.

אם האופציות הנ”ל לא מתאימות אשמח להמשיך ולסייע, אנא עדכן אותי שמצאתם משהו שמתאים לכם.

 
מתנצל על שגיאות הכתיב,
לכל שאלה, התייעצות ובקשה אפשר לפנות אליי במייל זה

Ohad Shaked  אוהד שקד
https://www.hakolal.co.il
עמוד הפייסבוק של הכל עלקבוצת הפייסבוק של הכל על

מפה

סנן על ידי

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל