מידע כללי

לא תמיד יש באפשרותנו את האמצעים והיכולת להשקיע בחופשה יוקרתית, ולמזלנו יש יעדים שבהם אפשר גם אחרת. בכל האמור ללינה בפראג תוכלו ליהנות מלינה באזור מרכזי של העיר בעל קרבה לאתרי התיירות המרכזיים ובטווח המחירים של 50 עד 300 שקלים ללילה (לחדר זוגי).

כמה טיפים חשובים להוזלת מחיר המלון בפראג:

ישנם המנסים לחסוך עוד ומתרחקים לאזורים מחוץ למרכז עיר, זוהי שיטה מאוד טובה לצמצם במחיר העלות מחד של הלינה מצד שני לקבל תמורה גבוהה יותר ואיכות לינה גבוהה. כשבוחרים בשיטה זו רצוי לבדוק שבאמת המלון / הדירה מתאימים לצרכים שלכם – מאוד כדאי להקפיד שיהיו ליד תחנת טראם או מטרו קרובה. לא חובה להתרחק מאוד. אנו ממליצים להישאר במרכז העיר (רובעים 1 ו2) אך לא ללון בתוך העיר העתיקה עצמה – אזורים כמו המאלה סטרנההפאלדיום או אזור התיאטרון הלאומי מלאים באפשרויות לינה, זולות יחסית, נגישות לאזורי תיירות וקרבה לעיר העתיקה.

נקודה אחרת, בפראג ישנה אפשרות לחסוך הרבה כסף במחיר הלינה וללון במקום במלון – באכסנייה או בהוסטל טוב (יש כמה הצעות מעולות להוסטלים טובים בפראג), לקבוצות ומשפחות (פירטנו על כך רבות בעמוד על מלונות למשפחות בפראג) אנו מאוד ממליצים לשקול מאוד בחיוב השכרת דירה בעיר ראה (דירות בפראג).

נקודה שלישית ששווה לשים אליה לב – היא עניין התאריך. בקיץ המחירים בפראג עולים. מי שרוצה חופשה זולה יכול להשיג אחלה של מחירים בחורף.

נקודה רביעית היא הזמנה של מלון ברגע האחרון. יש רוויה של מלונות בפראג – מעל 850 אפשרויות לינה מוכרות ובעלות רישיון (יש היום עוד כמה מאות של דירות להשכרה ללא רישיון וללא פיקוח). עובדה זו יוצרת מצב שכמעט תמיד יש מלונות עם חדרים ריקים. זו דרך מעולה להשיג מחיר טוב למלונות ברמה גבוהה – פשוט תזמינו ביום ההגעה שלכם – כמובן שעצה זו צריכה להילקח בערבון מוגבל – בגלל שבעונות השיא יש ימים שיש סכנה גדולה לכך שלא יהיו לכם חדרים. אפשר כמובן גם להתייעץ עימנו…

סנן על ידי

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל