סיור יומי בוינה

הזמנת כרטיסים לסיור יומי בוינה

ביקור בפראג הוא גם הזדמנות מצויינת לקפיצה קטנה לוינה, בירת אוסטריה. וינה הינה אחת מהבירות האירופאיות המרשימות ביותר, והיתה בעבר המרכז התרבותי של אירופה, וכיום מרכז העיר מוגדר כאתר מורשת עולמי על ידי אונסק”ו. הסיור מומלץ לכל מי שלא היה בוינה ורוצה לתפוס שתי ציפורים במכה ולהספיק לראות את האתרים המרשימים ביותר של העיר האוסטרית המדהימה.

הזמנת כרטיסים לסיור יומי בוינה

ניתן להגיע לוינה מפראג באופן עצמאי – רכבת, אוטובוס או רכב פרטי (פחות מומלץ לוינה בלבד מתאים יותר להגעה לוינה כחלק מטיול כללי באזור – ראה השכרת רכב בצ’כיה. אופציה אחרת היא להגיע לוינה כחלק מסיור מודרך ומאורגן כולל הגעה והחזרה ממרכז פראג.

**פרסומת**

וינה (צילום: ויאטור)

פרטים נוספים

את היום תתחילו בנסיעה מפראג שאורכת בין 3-4 שעות, אך גם היא חוויה בפני עצמה – במהלכה תראו את נופי החבלים בוהמיה ומורביה ותסעו לאורך הדנובה. כשתגיעו לוינה תזכו לסיור מודרך מקצועי בכל האתרים והאיזורים המרכזיים. ראשית תסיירו ברינגשטראסה, שדרה רחבה עתיקה המקיפה במעגל את מרכז וינה, ממנה תראו ארמונות, מוזיאונים, את בית האופרה, גנים ופארקים וכן תזכו לתצפית על העיר. לאחר מכן תגיעו לצד הדרומי של וינה, שם תראו את ארמון שנברון המרהיב שהיה ארמונם של קיסרי אוסטריה וגם הוא מוגדר כאתר מורשת עולמי. בארמון תסתובבו לבד לאחר הסבר קצר וכן תוכלו לטייל בגניו המרשימים. לאחר מכן תחזרו למרכז העיר, שם תסיירו בארמון הופבורג ובקתדרלת סנט סטפנוס היפהפיה. לאחר הסיור העמוס תהנו מזמן חופשי בעיר, במהלכו תוכלו לטעום מהעוגות המפורסמות של וינה לפני הנסיעה חזרה לפראג.

הזמנת סיורי יום מחוץ לפראג

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל