סיורים מודרכים בפראג בחינם

מידע כללי

כמו ערים רבות באירופה, למשל ברצלונה בחינם ולונדון בחינם, המציעות סיורים מודרכים בחינם (למי שרוצה לראות עד כמה התופעה רחבה היום באירופה שיציץ ב https://www.freecitytour.com/) גם בפראג מתקיימים סיורים “חינמיים” אשר מבוססים על הטיפ שהמטיילים משאירים למדריך בסוף המסלול. סיורים אלו העוברים באתרי החובה של פראג מאפשרים לתייר המצוי להכיר את העיר בצורה בסיסית.

היתרון של סיורים כאלה הוא כמובן המחיר, מצד שני מפסידים את העומק והמקצועיות שיש בסיורים שאינם חינמיים (לסיורי הנושא השונים יש צורך לשלם…) ולרוב הקבוצות גדולות יותר מה שמשפיע על רמת האינטימיות שיש עם המדריך.

**פרסומת**

ישנם מספר סיוירים המופעלים על ידי חברות שונת – חלקן בינ”ל וחלקן מקומוית. אל רוב הסיורים המדוברים הללו יש צורך להירשם מראש ולחקלם אפשר פשוט לבוא בזמן הנקוב באתר. את המדריכים מזהים לפי סימני הזיהוי היחודיים של כל חברה (חולצות אדומות שכמיות  צהובות, מטריות כחולות וכדומה).

חשוב לציין – אין סיורים כאלה בעברית (למי שמחפש סיורים בעברית בתשלום ראה – סיורים בעברית בפראג).

להלן מספר אתרים של חברות המבצעות סיורים חינמיים כאלה:

הזמנת כרטיסי הנחות משולבים של העיר פראג

 

תגובות והמלצות על סיורים חינמיים בפראג:

  • שני קוהלת: אני רוצה להמליץ על הסיוים של Extravaganza Free Tour, אומנם חובה להירשם מראש, אך המדריכים מצויינים ויש מספר מוגבל לקבוצה (עד שלושים איש). בנוסף יש להם שני מוקדים בהם אפשר לחבור לסיור.
המלצות לקריאה נוספת:

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל