1. עמוד הבית
  2. »
  3. פורטוגל 2024 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
  4. »
  5. פורטו, פורטוגל 2024 – המדריך המקיף בעברית | Porto
  6. »
  7. מלונות מומלצים בפורטו ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

מלונות מומלצים בפורטו ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בפורטו - הסקירה המקיפה על מלונות בפורטו. אזורי הלינה המומלצים בפורטו, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בפורטו.

5 מקומות לינה מומלצים בפורטו

Eurostars Aliados

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון יורוסטארס אליאדוש (Eurostars Aliados) – מלון 5 כוכבים במרכז פורטו. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בגלל שיש בו בריכה ומרכז ספא.

למידע נוסף על המלון

Hotel Carris Porto Ribeira

⭐⭐⭐⭐
מלון קאריס פורטו ריבירה (Hotel Carris Porto Ribeira) – מלון ארבעה כוכבים בסמוך לנהר דורו. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המרכזי.

למידע נוסף על המלון

Pao de Acucar Hotel

⭐⭐⭐
מלון פאולו דה אסוקה (Pao de Acucar Hotel) – מלון שלושה כוכבים במרכז פורטו. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל המיקום המרכזי.

למידע נוסף על המלון

Vera Cruz Porto Downtown Hotel

⭐⭐
מלון ורה קרוז פורטו (Vera Cruz Porto Downtown Hotel) – מלון שני כוכבים במרכז פורטו. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל המחיר הזול והמיקום המרכזי.

למידע נוסף על המלון

Boavista Guest House

בית ההארחה בואבישטה (Boavista Guest House) – בית הארחה באזור מרוחק מהמרכז. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בגלל הצוות הידידותי.

למידע נוסף על המלון

עדכון יולי, 2024

אנו נמצאים בעיצומה של חופשת הקיץ, והביקוש ללינה בפורטו מגיע לשיא שימשך גם לאורך חודש אוגוסט. ישנם ימים רבים במהלך החודש בהם לא ניתן למצוא מקומות לינה פנויים ולכן מי שעוד לא ביצע הזמנה לחופשה מומלץ מאוד לעשות זאת בהקדם - בין אם מדובר בחופשה החודש או בחודש הבא. למי שחושש מהתחייבות או שינויים אפשריים כדאי להזמין בקישור הזה בו מקומות לינה המציעים ביטול בחינם. מי שמוכן להתגמש ולא מחפש מיקום ספציפי או חדר שאינו סטנדרטי (ליותר מ4 נפשות) יכול לחפש מבצעים והנחות כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בפורטו

בפורטו ישנם כ-3100 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל Down2Town B&B), מבחינת המלונות מרביתם הם מלונות בעלי דירוג של ארבעה כוכבים (כמו מלון BessaHotel Baixa), כך שלמי שמחפש מלון שכזה יש יותר אפשרויות לבחור מתוכן.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו מרכז פורטו ובמיוחד ליד השוק העירוני בוליאו (City Market Bolhao), בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים Mercure Porto Centro Aliados. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. בעבור מי שמחפש אזורים אשר מעט יותר מרוחקים ממרכז פורטו אך עדיין קרובים מספיק להגעה נוחה אליו אפשרות טובה יכולה להיות לינה באזור כיכר ריביירה (Ribeira square), בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים Memoria Porto FLH Hotels. במידה ואתם מגיעים לפורטו עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל מלון Torel Avantgarde, מלון BessaHotel Baixa ומלון Vincci Porto.

השוק העירוני בוליאו, האזור סביבו הוא אחד מהאזורים הפופולארים ללינה בפורטוהשוק העירוני בוליאו, האזור סביבו הוא אחד מהאזורים הפופולארים ללינה בפורטו
המלצות ללינה בפורטו

  • מלונות נוספים מומלצים בפורטו הם בין היתר מלונות חמישה כוכבים למי שמחפש לינה מפנקת וברמה גבוהה כמו מלון HF Ipanema Park, מלון Torel Avantgarde ומלון PortoBay Flores, מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון Vincci Porto, מלון Eurostars Heroismo ומלון BessaHotel Baixa ומלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו מלון Hotel Internacional Porto, מלון Porto City Hotel ומלון Stay Hotel Porto Centro Trindade. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – מלון Moov Hotel Porto Centro, מלון Seculo Hotel ומלון Hotel Porto Interface Trindade By Kavia. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים בית הארחה Castelo Santa Catarina, דירת RVA – Porto Central Flats ובית הארחה Dear Porto Guest House.
  • מרבית המבקרים בפורטו מעדיפים ללון כאמור באזור מרכז פורטו, אך מומלץ לקחת בחשבון בעיות נגישות ברכב, ומחיר יקר יותר באזור זה. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות. בעייתי מאוד להתנייד באזר זה עם רכב פרטי לכן למי שמגיע עם רכב שכור כדי לבחור ללון באזורים פריפריאלים יחסית של פורטו. מאוד מומלץ להסתכל גם על האופציות השונות למלונות עם חניה בפורטו למשל מלון Torel Avantgarde, מלון BessaHotel Baixa ומלון Vincci Porto.
  • באזור מרכז פורטו יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • בפורטו מלונות זולים יחסים לכן שווה לחשוב לקחת מלונות או אופציות לינה ברמה גבוהה יותר ממה שאתם רגילים למשל מלון ארבעה כוכבים Casual Inca Porto, מלון חמישה כוכבים HF Ipanema Park ובית הארחה Torel 1884 Suites & Apartments.

שאלות נפוצות על לינה בפורטו

האזור הפופולארי ביותר ללינה בפורטו הינו אזור מרכז פורטו, ובמיוחד בסמוך להשוק העירוני בוליאו (City Market Bolhao).

למשפחות המגיעות לפורטו אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - בית הארחה Vivacity Porto, בית הארחה Castelo Santa Catarina ומלון Hotel Spot Family Suites, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב לפורטו צריך לקחת בחשבון שבאזורים המרכזיים והמתויירים ישנן בעיות חניה. לכן, כדאי ללון באזורים הפרפריאלים יותר שם נוח וקל יותר למצוא חניה לרכב. תיירים רבים בוחרים להזמין מקום לינה אשר מציע חניה וכך להגיע עם ראש שקט (וגם לא להסתכן בקנס אפשרי בגלל חניה במקום אסור או שדורש תו חניה). אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים מקום חניה לאורחים שלהם - מלון Torel Avantgarde, מלון BessaHotel Baixa ומלון Vincci Porto.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות בפורטו אנו מציעים להסתכל על Vera Cruz Porto Downtown Hotel, מלון Moov Hotel Porto Centro, מלון Seculo Hotel ומלון Hotel Porto Interface Trindade By Kavia.
Booking.com