1. עמוד הבית
  2. »
  3. פורטוגל 2024 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
  4. »
  5. סינטרה, פורטוגל 2024 – המדריך המקיף בעברית | Sintra
  6. »
  7. מלונות מומלצים בסינטרה ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

מלונות מומלצים בסינטרה ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בסינטרה - הסקירה המקיפה על מלונות בסינטרה. אזורי הלינה המומלצים בסינטרה, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בסינטרה.

5 מקומות לינה מומלצים בסינטרה

Vila Gale Sintra

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון וילה גאלה סינטרה (Vila Gale Sintra) – מלון חמישה כוכבים באזור סמוך למרכז. מקום זה מתאים לאירוח של עד 8 אנשים ומומלץ בגלל בריכות השחייה וחדרי המשפחה.

למידע נוסף על המלון

Arribas Sintra Hotel

⭐⭐⭐⭐
מלון אריבאס סינטרה (Arribas Sintra Hotel) – מלון ארבעה כוכבים באזור חוף פראיה גרנדה. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בזכות בריכות השחיה והקרבה לים.

למידע נוסף על המלון

Sintra Bliss Hotel

⭐⭐⭐
מלון סינטרה בליס (Sintra Bliss Hotel) – מלון שלושה כוכבים במרכז סינטרה. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל המיקום המרכזי.

למידע נוסף על המלון

Hotel Sintra Jardim

⭐⭐
מלון סינטרה ז’ארדים (Hotel Sintra Jardim) – מלון שני כוכבים במרכז סינטרה. מקום זה מתאים לאירוח של עד 6 אנשים ומומלץ בגלל בריכת השחיה והמיקום.

למידע נוסף על המלון

Casa da Pendoa

מקום האירוח קאזה דה פנדואה (Casa da Pendoa) – דירות במרכז סינטרה. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המעולה.

למידע נוסף על המלון

עדכון יוני, 2024

יוני מבשר את תחילת הקיץ, ורמת הביקוש ללינה בסינטרה עולה, כבר עכשיו בסופי השבוע התפוסה יכולה להגיע לכמעט מלאה וביולי ואוגוסט יש ימים בקושי ניתן למצוא מקום פנוי. לכן אנו ממליצים להזמין מקום לינה מראש בקישור הזה בו ניתן למצוא מקומות המציעים ביטול בחינם, וכך לא להתחייב על מקום הלינה. תוכלו גם לבדוק האם ישנן הטבות רלוונטיות עבורכם כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בסינטרה

בסינטרה ישנם כ-310 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל Casa da Pendoa), מבחינת המלונות מרביתם הם מלונות בעלי דירוג של ארבעה כוכבים (כמו מלון Arribas Sintra Hotel), כך שלמי שמחפש מלון שכזה יש יותר אפשרויות לבחור מתוכן.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו העיר העתיקה ובמיוחד ליד בית העירייה (City Hall), בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את בית הארחה Chalet Saudade. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. בעבור מי שמחפש אזורים אשר מעט יותר מרוחקים מהעיר העתיקה אך עדיין קרובים מספיק להגעה נוחה אליו אפשרות טובה יכולה להיות לינה באזור קינטה דה רגאליירה (Quinta da Regaleira), בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את בית הארחה Chalet Relogio Guesthouse. במידה ואתם מגיעים לסינטרה עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל בית הארחה Chalet Relogio Guesthouse, מלון Hotel Sintra Jardim ומלון Tivoli Sintra.

בית העירייה בסינטרה, אזור זה הוא אחד הפופולארים ביותר ללינהבית העירייה בסינטרה, אזור זה הוא אחד הפופולארים ביותר ללינה
המלצות ללינה בסינטרה

  • מלונות נוספים מומלצים בסינטרה הם בין היתר מלונות חמישה כוכבים למי שמחפש לינה מפנקת וברמה גבוהה כמו מלון Tivoli Palacio de Seteais, מלון Penha Longa Resort ומלון Lawrences Hotel, מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון Tivoli Sintra ומלון Sintra Boutique Hotel. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – בית הארחה Chalet Relogio Guesthouse, מלון Hotel Nova Sintra ואכסניית Moon Hill Hostel. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים דירת Villas de Cintra ודירת Casas da Biquinha.
  • באזור העיר העתיקה יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • בסינטרה מלונות זולים יחסים לכן שווה לחשוב לקחת מלונות או אופציות לינה ברמה גבוהה יותר ממה שאתם רגילים למשל מלון חמישה כוכבים Vila Gale Sintra ומלון ארבעה כוכבים Sintra Boutique Hotel.

שאלות נפוצות על לינה בסינטרה

האזור הפופולארי ביותר ללינה בסינטרה הינו אזור העיר העתיקה, ובמיוחד בסמוך לבית העירייה (City Hall).

בין מקומות הלינה הפופולארים ביותר בסינטרה ניתן למנות את Vila Gale Sintra, Arribas Sintra Hotel, Sintra Bliss Hotel, Hotel Sintra Jardim, ו-Casa da Pendoa.

למשפחות המגיעות לסינטרה אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - דירת Casas da Biquinha, מלון Vila Gale Sintra ומלון Hotel Sintra Jardim, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב לסינטרה לרוב לא נתקל בבעיות חנייה יוצאות דופן, אבל הרבה מהתיירים מעדיפים לא להסתמך על חניה ברחוב (ובחלק מהמקרים להסתכן בקנס) ובוחרים להזמין מקום לינה עם חניה. לתיירים אלו אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים חניה לאורחים שלהם - בית הארחה Chalet Relogio Guesthouse, מלון Hotel Sintra Jardim ומלון Tivoli Sintra.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות בסינטרה אנו מציעים להסתכל על Hotel Sintra Jardim, בית הארחה Chalet Relogio Guesthouse, מלון Hotel Nova Sintra ואכסניית Moon Hill Hostel.
Booking.com