1. עמוד הבית
  2. »
  3. פורטוגל 2024 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
  4. »
  5. לאגוס, פורטוגל 2024 – המדריך המקיף בעברית | Lagos
  6. »
  7. מלונות מומלצים בלאגוס ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

מלונות מומלצים בלאגוס ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בלאגוס - הסקירה המקיפה על מלונות בלאגוס. אזורי הלינה המומלצים בלאגוס, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בלאגוס.

5 מקומות לינה מומלצים בלאגוס

Iberostar Selection Lagos Algarve

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון איברוסטאר סלקשן לאגוס אל גארבה (Iberostar Selection Lagos Algarve) – מלון חמישה כוכבים בסמוך לחף מיה פראיה (Meia Praia Beach). מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בגלל בריכות השחיה והקרבה לחוף.

למידע נוסף על המלון

Tivoli Lagos

⭐⭐⭐⭐
מלון טיבולי לאגוס (Tivoli Lagos) – מלון ארבעה כוכבים בצפון העיר סמוך לתעלה. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המצוין ובריכות השחייה.

למידע נוסף על המלון

Dom Pedro Lagos

⭐⭐⭐
דום פדרו לאגוש (Dom Pedro Lagos) – מלון דירות בבסמוך לחוף מייה פראיה. מקום זה מתאים לאירוח של עד 6 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המרכזי והצוות האדיב.

למידע נוסף על המלון

Hotel Mar Azul

⭐⭐
מוטל מאר אזול (Hotel Mar Azul) – מלון שני כוכבים במרכז לאגוס. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בגלל המיקום המרכזי והמחיר הנוח.

למידע נוסף על המלון

Ocean View Lagos – Bed & Breakfast

אושן וויו (Ocean View Lagos – Bed & Breakfast) – מקום אירוח B&B באזור החופים של לאגוס. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בזכות בריכת השחייה והצוות האדיב.

למידע נוסף על המלון

עדכון אפריל, 2024

בתקפה זו הביקוש ללינה בלאגוס במגמת עליה. למי שמתכנן חופשת פסח כדאי להזמין מקומות לינה בהקדם, וכך גם למי שמתכנן חופשה בסופי השבוע הקרובים. מומלץ לעשות את ההזמנה בקישור הזה בו מגוון מקומות המציעים ביטול בחינם, כך שתוכלו לשנות את ההזמנה ואף לבטל אותה במידת הצורך. בנוסף, מאחר וההוצאה על הלינה היא מהמרכזיות בחופשה תוכלו לחפש מבצעים רלוונטיים עבורכם כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בלאגוס

בלאגוס ישנם כ-1000 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל Boavista Golf & Spa – Bela Colina Village), מבחינת המלונות מרביתם הם מלונות בעלי דירוג של ארבעה כוכבים (למשל Belmar Spa & Beach Resort), כך שלמי שמחפש מלון שכזה יש יותר אפשרויות לבחור מתוכן.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו העיר העתיקה ובמיוחד ליד כנסיית סנטה מריה (igreja de Santa Maria de Lagos), בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את אכסניית Olive Hostel Lagos. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. בעבור מי שמחפש אזורים אשר מעט יותר מרוחקים מהעיר העתיקה אך עדיין קרובים מספיק להגעה נוחה אליו אפשרות טובה יכולה להיות לינה בדרום העיר בסמוך לחוף Porto Mós Beach, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים Clube Porto Mos. במידה ואתם מגיעים ללאגוס עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל אתר נופש ארבעה כוכבים Belmar Spa & Beach Resort, מלון דירות שלושה כוכבים Dom Pedro Lagos ומלון ארבעה כוכבים Lagos Atlantic Hotel.
https://www.istockphoto.com/photo/catholic-church-igreja-de-santa-maria-gm991130552-268603298?phrase=igreja%20de%20Santa%20Maria%20de%20Lagos
המלצות ללינה בלאגוס

  • מלונות נוספים מומלצים בלאגוס הינם מלונות שלושה כוכבים כמו מלון הדירות Agua Hotels Vila Branca ומלון דירות Giramar Apartamentos Turisticos. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – אכסנייה Olive Hostel Lagos, בית הארחה VI MAR, ומקום אירוח B&B Dream Lagos. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים מלון דירות Baluarte da Vila Apartments, מלון דירות The Salty Lodge, ודירות HENRI’S APARTMENTS.
  • מרבית המבקרים בלאגוס מעדיפים ללון כאמור באזור העיר העתיקה, אך מומלץ לקחת בחשבון בעיות נגישות ברכב, ומחיר יקר יותר באזור זה. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות. בעייתי מאוד להתנייד באזר זה עם רכב פרטי לכן למי שמגיע עם רכב שכור כדי לבחור ללון באזורים פריפריאלים יחסית של לאגוס. מאוד מומלץ להסתכל גם על האופציות השונות למלונות עם חניה בלאגוס למשל אתר נופש ארבעה כוכבים Belmar Spa & Beach Resort, מלון דירות שלושה כוכבים Dom Pedro Lagos ומלון ארבעה כוכבים Lagos Atlantic Hotel.
  • באזור העיר העתיקה יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.

שאלות נפוצות על לינה בלאגוס

האזור הפופולארי ביותר ללינה בלאגוס הינו אזור העיר העתיקה, ובמיוחד בסמוך לכנסיית סנטה מריה (igreja de Santa Maria de Lagos).

למשפחות המגיעות ללאגוס אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מלון דירות Aqualuz Lagos by The Editory, אתר הנופש Belmar Spa & Beach Resort, ודירות HENRI'S APARTMENTS, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב ללאגוס צריך לקחת בחשבון שבאזורים המרכזיים והמתויירים ישנן בעיות חניה. לכן, כדאי ללון באזורים הפרפריאלים יותר שם נוח וקל יותר למצוא חניה לרכב. תיירים רבים בוחרים להזמין מקום לינה אשר מציע חניה וכך להגיע עם ראש שקט (וגם לא להסתכן בקנס אפשרי בגלל חניה במקום אסור או שדורש תו חניה). אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים מקום חניה לאורחים שלהם - אתר נופש ארבעה כוכבים Belmar Spa & Beach Resort, מלון דירות שלושה כוכבים Dom Pedro Lagos ומלון ארבעה כוכבים Lagos Atlantic Hotel.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות בלאגוס אנו מציעים להסתכל על Hotel Mar Azul, אכסנייה Olive Hostel Lagos, בית הארחה VI MAR, ומקום אירוח B&B Dream Lagos.
Booking.com