1. עמוד הבית
  2. »
  3. פורטוגל 2024 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
  4. »
  5. טומר, פורטוגל 2024 – המדריך המקיף בעברית | Tomar
  6. »
  7. מלונות מומלצים בטומר ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

מלונות מומלצים בטומר ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בטומר - הסקירה המקיפה על מלונות בטומר. אזורי הלינה המומלצים בטומר, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בטומר.

5 מקומות לינה מומלצים בטומר

Hotel República

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון רפובליקה (Hotel República) – מלון חמישה כוכבים במרכז העיר העתיקה. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המצויין, הצוות הנחמד והפעילויות הרבות והמגוונות במקום.

למידע נוסף על המלון

Thomar Boutique Hotel

⭐⭐⭐⭐
מלון הבוטיק טומאר (Thomar Boutique Hotel) – מלון ארבעה כוכבים במרכז העיר העתיקה. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בזכות המיקום הנוח והיחס החם של הצוות.

למידע נוסף על המלון

Hotel Dos Templarios

⭐⭐⭐⭐
מלון דוס טמפלריוס (Hotel Dos Templarios) – מלון 4 כוכבים במרכז העיר העתיקה, סמוך לפארק מוצ’או (Park Mouchao). מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בזכות הספא, הבריכות והמיקום המרכזי.

למידע נוסף על המלון

Hotel Kamanga

⭐⭐
מלון קאמנגה (Hotel Kamanga) – מלון שני כוכבים במרכז העיר העתיקה. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בזכות המחיר הזול והמיקום המרכזי המעולה.

למידע נוסף על המלון

Varandas do Nabão

וראנדאס דו נאבאו (Varandas do Nabão) – דירות בסמוך למרכז העיר העתיקה. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל המיקום הנוח והמתקנים המעולים.

למידע נוסף על המלון

עדכון אפריל, 2024

בתקפה זו הביקוש ללינה בטומר במגמת עליה, ולכן למי שמתכנן להגיע בפסח או בשבועות שאחריו כדאי להזמין מקומות לינה מראש. תוכלו לעשות זאת בקישור הזה בו מגוון מקומות המציעים ביטול בחינם, כך שתוכלו לשנות את ההזמנה ואף לבטל אותה במידת הצורך. בנוסף, מאחר וההוצאה על הלינה היא מהמרכזיות בחופשה תוכלו לחפש מבצעים רלוונטיים עבורכם כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בטומר

בטומר ישנם פחות מ-100 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. מה שאומר שההיצע קטן, אפשרות הבחירה מצומצמת וכדאי מאוד להזמין מקום לינה מראש ולא לחכות לרגע האחרון. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל Tomarhousing – City Centre), כך שלמי שאפשרות זו מתאימה יהיה מעט יותר היצע לבחור מתוכו את מקום הלינה המתאים לו.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו מרכז העיר העתיקה ובמיוחד ליד בית הכנסת בטומאר (Sinagoga de Tomar), בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון 4 כוכבים Casa dos Ofícios Hotel. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. במידה ואתם מגיעים לטומר עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל בתי הנופש Horta dos Cedros מציעים חניה פרטית בחינם ומלון 5 כוכבים Hotel República בקרבתו חניה ציבורית בתשלום (בהזמנה מראש).
https://www.istockphoto.com/photo/tomar-city-center-gm515683912-88613907?phrase=tomar%20portugal
המלצות ללינה בטומר

  • מלונות נוספים מומלצים בטומר הינם מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון Casa dos Ofícios Hotel. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – מלון שני כוכבים Hotel Bonjardim, בית הארחה Thomar Story – Guest House ובית הארחה O Paço – exclusive accommodation. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים דירות Bairro das Flores, דירות Tomarhousing – City Centre ודירות Flattered to be in Tomar.

  • מרבית המבקרים בטומר מעדיפים ללון כאמור באזור מרכז העיר העתיקה, אך מומלץ לקחת בחשבון בעיות נגישות ברכב, ומחיר יקר יותר באזור זה. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות. בעייתי מאוד להתנייד באזר זה עם רכב פרטי לכן למי שמגיע עם רכב שכור כדי לבחור ללון באזורים פריפריאלים יחסית של טומר. מאוד מומלץ להסתכל גם על האופציות השונות למלונות עם חניה בטומר למשל בתי הנופש Horta dos Cedros מציעים חניה פרטית בחינם וסמוך ומלון 5 כוכבים Hotel República בקרבתו חניה ציבורית בתשלום (בהזמנה מראש).
  • בטומר כאמור ישנו מספר מצומצם של אפשרויות לינה ולכן ישנה לא פעם בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, ובמיוחד כאשר מחפשים אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • בטומר מלונות זולים יחסים לכן שווה לחשוב לקחת מלונות או אופציות לינה ברמה גבוהה יותר ממה שאתם רגילים למשל מלון 5 כוכבים Hotel República, מלון 4 כוכבים Thomar Boutique Hotel ומלון 4 כוכבים Hotel Dos Templarios.

שאלות נפוצות על לינה בטומר

האזור הפופולארי ביותר ללינה בטומר הינו אזור מרכז העיר העתיקה, ובמיוחד בסמוך לבית הכנסת בטומאר (Sinagoga de Tomar).

בין מקומות הלינה הפופולארים ביותר בטומר ניתן למנות את Hotel República, Thomar Boutique Hotel, Hotel Dos Templarios, Hotel Kamanga, ו-Varandas do Nabão.

למשפחות המגיעות לטומר אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - דירות Tomarhousing - City Centre ובתי נופש Horta dos Cedros, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב לטומר צריך לקחת בחשבון שבאזורים המרכזיים והמתויירים ישנן בעיות חניה. לכן, כדאי ללון באזורים הפרפריאלים יותר שם נוח וקל יותר למצוא חניה לרכב. תיירים רבים בוחרים להזמין מקום לינה אשר מציע חניה וכך להגיע עם ראש שקט (וגם לא להסתכן בקנס אפשרי בגלל חניה במקום אסור או שדורש תו חניה). אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים מקום חניה לאורחים שלהם - בתי הנופש Horta dos Cedros מציעים חניה פרטית בחינם ומלון 5 כוכבים Hotel República בקרבתו חניה ציבורית בתשלום (בהזמנה מראש).

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות בטומר אנו מציעים להסתכל על Hotel Kamanga, מלון שני כוכבים Hotel Bonjardim, בית הארחה Thomar Story - Guest House ובית הארחה O Paço - exclusive accommodation.
Booking.com