1. עמוד הבית
  2. »
  3. פורטוגל 2024 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
  4. »
  5. אבורה, פורטוגל 2024 – המדריך המקיף בעברית | Évora
  6. »
  7. מלונות מומלצים באבורה ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

מלונות מומלצים באבורה ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות באבורה - הסקירה המקיפה על מלונות באבורה. אזורי הלינה המומלצים באבורה, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים באבורה.

5 מקומות לינה מומלצים באבורה

M’AR De AR Aqueduto

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון מ’אר דה אר אקוודוטו (M’AR De AR Aqueduto) – מלון חמישה כוכבים באזור סמוך למרכז. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בזכות מרכז הבריאות והספא.

למידע נוסף על המלון

Vitoria Stone Hotel

⭐⭐⭐⭐
מלון ויטוריה סטון (Vitoria Stone Hotel) – מלון ארבעה כוכבים באזור סמוך למרכז. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בזכות בריכת השחיה והניקיון.

למידע נוסף על המלון

Graca Hotel

⭐⭐⭐
מלון גראקה (Graca Hotel) – מלון שלושה כוכבים באזור מרוחק מהמרכז. מקום זה מתאים לאירוח של עד 6 אנשים ומומלץ בגלל בריכת השחיה והצוות האדיב.

למידע נוסף על המלון

Moov Hotel Évora

⭐⭐
מלון מוב אבורה (Moov Hotel Évora) – מלון שני כוכבים במרכז אבורה. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל המחיר הזול והמיקום.

למידע נוסף על המלון

Lavradores Boutique Guesthouse

לווראדוס בוטיק גסטהאוס (Lavradores Boutique Guesthouse) – בית הארחה באזור סמוך למרכז. מקום זה מתאים לאירוח של עד 6 אנשים ומומלץ בזכות החדרים המרווחים.

למידע נוסף על המלון

עדכון אפריל, 2024

בתקפה זו הביקוש ללינה באבורה במגמת עליה, ולכן למי שמתכנן להגיע בפסח או בשבועות שאחריו כדאי להזמין מקומות לינה מראש. תוכלו לעשות זאת בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם, וכך לשמור על גמישות על אף ההזמנה מראש. בנוסף, כדאי לבדוק האם יש מבצעים או הנחות רלוונטיים עבורכם כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה באבורה

באבורה ישנם פחות מ-150 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. מה שאומר שההיצע קטן, אפשרות הבחירה מצומצמת וכדאי מאוד להזמין מקום לינה מראש ולא לחכות לרגע האחרון. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל Casa dos Castelos), כך שלמי שאפשרות זו מתאימה יהיה מעט יותר היצע לבחור מתוכו את מקום הלינה המתאים לו.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו מרכז אבורה ובמיוחד ליד קתדרלת אבורה (Cathedral of Évora), בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים The Noble House – by Unlock Hotels. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. במידה ואתם מגיעים לאבורה עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל מלון שני כוכבים Moov Hotel Évora, מלון ארבעה כוכבים Evora Olive Hotel ומלון ארבעה כוכבים M’AR De AR Muralhas.

האזור סביב קתדרלת אבורה הוא אחד האהובים ביותר ללינה על תיירים המגיעים לאבורההאזור סביב קתדרלת אבורה הוא אחד האהובים ביותר ללינה על תיירים המגיעים לאבורה
המלצות ללינה באבורה

  • מלונות נוספים מומלצים באבורה הם בין היתר מלונות חמישה כוכבים למי שמחפש לינה מפנקת וברמה גבוהה כמו מלון Pousada Convento de Evora ומלון Convento do Espinheiro, Historic Hotel & Spa, מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון Evora Olive Hotel, מלון Vila Gale Evora ומלון M’AR De AR Muralhas . בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – אכסניית HI Évora – Pousada de Juventude ואכסניית Old Évora Hostel II. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים דירת Casa dos Castelos, בית הארחה A Casa do Governador ובית הארחה Peacock House.
  • באבורה כאמור ישנו מספר מצומצם של אפשרויות לינה ולכן ישנה לא פעם בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, ובמיוחד כאשר מחפשים אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • באבורה מלונות זולים יחסים לכן שווה לחשוב לקחת מלונות או אופציות לינה ברמה גבוהה יותר ממה שאתם רגילים למשל מלון חמישה כוכבים M’AR De AR Aqueduto, מלון ארבעה כוכבים Evora Hotel ומלון ארבעה כוכבים Vitoria Stone Hotel.

שאלות נפוצות על לינה באבורה

האזור הפופולארי ביותר ללינה באבורה הינו אזור מרכז אבורה, ובמיוחד בסמוך לקתדרלת אבורה (Cathedral of Évora).

בין מקומות הלינה הפופולארים ביותר באבורה ניתן למנות את M'AR De AR Aqueduto, Vitoria Stone Hotel, Graca Hotel, Moov Hotel Évora, ו-Lavradores Boutique Guesthouse.

למשפחות המגיעות לאבורה אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - בית הארחה Lavradores Boutique Guesthouse, מלון ארבעה כוכבים Octant Evora ומלון שלושה כוכבים Graca Hotel, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב לאבורה צריך לקחת בחשבון שבאזורים המרכזיים והמתויירים ישנן בעיות חניה. לכן, כדאי ללון באזורים הפרפריאלים יותר שם נוח וקל יותר למצוא חניה לרכב. תיירים רבים בוחרים להזמין מקום לינה אשר מציע חניה וכך להגיע עם ראש שקט (וגם לא להסתכן בקנס אפשרי בגלל חניה במקום אסור או שדורש תו חניה). אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים מקום חניה לאורחים שלהם - מלון שני כוכבים Moov Hotel Évora, מלון ארבעה כוכבים Evora Olive Hotel ומלון ארבעה כוכבים M'AR De AR Muralhas.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות באבורה אנו מציעים להסתכל על Moov Hotel Évora, אכסניית HI Évora – Pousada de Juventude ואכסניית Old Évora Hostel II.
למי שמתעניין בעמוד זה כדאי לקרוא גם:

Booking.com