ביטוח נסיעות

מידע כללי

סובלים מבעיה רפואית? כך תבחרו סוכנות ביטוח לנסיעות

כיום כבר ידוע כי ביטוח נסיעות אינו מיועד רק לבעלי בעיה רפואית. העלות המשתלמת והמודולאריות של פוליסות ביטוח לחו”ל אותן מציעות חברות בישראל הפכה את התחום לנגיש עבור חלק רחב מאוד בציבור. יחד עם זאת, ההבחנה בין ביטוח נסיעות לבעלי בעיה רפואית לבין ביטוח נסיעות סטנדרטי הינה חשובה ומהותית. ראשית, סוכנות ביטוח רשאית לקבוע תעריפים ותנאים שונים עבור ביטוח נסיעות לבעלי בעיה רפואית. מנגד, אלו הסובלים מבעיה רפואית מאובחנת כלשהי יכולים להשיג תנאים מועדפים במידה ויבצעו את ההכנות המקדימות הנכונות. במילים אחרות, מגוון הפוליסות הקיימות בקרב סוכנויות ביטוח איכותיות ואמינות אמור לתת מענה לכל סוגי הדרישות.
הכירו את הפוליסות והתנאים המוצעים לכם

הצעד הראשון בדרך להבטחת ביטוח נסיעות לבעלי בעיה רפואית הוא היכרות עם הפוליסות הקיימות. מומלץ לעשות זאת באמצעות יצירת קשר עם אנשי מקצוע, הבקיאים בכל פרטי הפוליסה של סוכנות ביטוח ואף יכולים לכוון את הלקוח לעבר התנאים המתאימים לו. בהמשך כדאי גם להתייעץ עם משפחה או חברים וכך לקבל המלצות על סוכנות ביטוח מתאימה. כל עוד לא נסעתם לקראת לימודי רפואה בסלובקיה או כל מדינה אחרת, אל תחליטו לבד על הפוליסה הנכונה עבורכם – התייעצו עם מומחים!

בקשו אישורי מחלה מרופאים מוסמכים

עצה שימושית אחרת אשר יכולה לעזור בעת חיפוש אחר ביטוח נסיעות לבעלי בעיה רפואית תהיה לקבל אישורי מחלה מגורמים מוסמכים. כל פוליסת ביטוח תלויה בתנאים סלקטיביים של המבוטח, ולכן אין פוליסת ביטוח אחת המתאימה לכולם. תפקידם של רופא משפחה ורופאים מקצועיים נוספים הוא לספק פרספקטיבה מקצועית אשר תתרום לגיבוש הפוליסה המתאימה. בנוסף, כדאי לאסוף את כל המסמכים החתומים על מנת להציגם בצורה מסודרת בעת הגשת בקשה לרכישת ביטוח נסיעות.

אל תוותרו על שירות אדיב

מלבד הפרטים הטכניים, סוכנות ביטוח המספקת אפשרות לרכישת לבעלי בעיה רפואית צריכה גם להציע ליווי ושירות אישי. בסופו של דבר, התמודדות עם מחלה בזמן נסיעה או שהייה בחו”ל היא אינה חוויה נעימה. השירות אותו מספקת סוכנות ביטוח חיוני לצורך תחושת ביטחון ואפשרות טיפול ראויה. בכל הקשור אל רפואה ושמירה על הגוף אין להתפשר על שירות חובבני, גם תמורת מחיר נמוך. בצעו את כל הבדיקות האפשריות לפני שאתם טסים וודאו כי השירות לרוחכם. סוכנות ביטוח מקצועית תשמח להעמיד לרשותכם את כל הכלים לבחירת הפוליסה הנכונה, אשר תשרת אתכם גם במידה ולא תיאלצו לנצלה.

הביטוח הוא חלק מהבריאות שלכם

לסיכום, ביטוח נסיעות לבעלי בעיה רפואית הוא חלק בלתי נפרד מכל טיול או נסיעה. התייחסו לכך בחשיבות הראויה וודאו כי הפוליסה שברשותכם מכסה את כל הסעיפים הדרושים. בכל מקרה בו אינכם בטוחים האם ביצעתם את הצעד הנכון, אספו מידע על סוכנויות ביטוח וצרו קשר עם נותני השירות על מנת ללמוד מקרוב על נושא אשר יכול להציל את בריאותכם.
מפה

[wpgmza id=”21″ cat=”5,4″ marker=”3425″ zoom=”4″]