סיור מותאם אישית באתרים התיירותיים של צ’נגדו

להזמנת סיור מותאם אישית באתרים התיירותיים של צ'נגדו

בסיור זה ניתן לבחור את האתרים המעניינים ביותר בעינכם ולבקר בהם בסיור עם מדריך פרטי. תוכלו ליהנות מיום שלם של ביקורים באתרים כמו המרכז לחקר הפנדות הענקיות של צ’נגדו, שדרת קוואן-זאיי, מנזר וונשו יואן או מוזיאון סאנשינגדוי. תוכלו לראות את מרכז הקניות ניו-סנטורי גלובל הענקי, להתנסות בארוחת סיר-חם ובמגוון מאכלים מקומיים אחרים או לצאת מגבולות העיר ולחוות את יופיו של הר מנגדינג או של הבודהה של לשאן.

להזמנת סיור מותאם אישית באתרים התיירותיים של צ'נגדו

מדריך הסיור יפגוש אתכם במלון בצ’נגדו, ויקח אתכם ליום שלם של סיור באתרים ההיסטורים, התרבותיים והטיבעיים שבחתם בעיר. הסיור יהיה ברגל או במונית, ברכבת או באוטובוס – תלוי בלוח הזמנים שלכם ובמקומות אשר בחרתם.

כשיגיע הזמן לארוחת צהריים, המדריך יוכל להמליץ על מסעדה באזור שבו תהיו. תוכלו לשנות את המסלול שלכם בכל נקודה, אם תחליטו שברצונכם לבלות זמן רב יותר באחד מהמקומות. אתם קובעים את קצב הסיור וכמה תרצו להספיק ביום אחד.  בסוף היום המדריך יחזיר אתכם למלונכם.

נזיר במקדש וונשו (צילום:  moniqca )נזיר במקדש וונשו (צילום:  moniqca , רישיון)
אם תרצו שהסיור שלכם יתמקד באטרקציות של העיר, המדריך יוכל לקחת אתכם לאנדרטאות כגון מנזר וונשו יואן או מקדש הזיכרון ווהאוו. אולי תבחרו לצפות בדיירים הפרוותיים של המרכז לחקר הפנדות הענקיות של צ’נגדו, הממוקם 45 דקות מחוץ למרכז העיר, או לטייל בצמחייה השלווה של פארק העם ולעצור בבית תה.

תוכלו לבדוק מגוון חנויות בצ’נגדו – במרכז הענק של ניו סנטורי גלובל (מוערך כבניין הגדול בעולם), דרך צ’ונשי או באחד מהשווקים המקומיים. תוכלו לדגום ארוחת סיר חם בעיר שבה הומצאה המנה, או לנסות מאכלי רחוב.

מחוץ לצ’נגדו תוכלו לבקר בלודאי, הר שינצ’נג, העיר העתיקה הואנגלונגשי או את הבודהה של לשאן. בהר מנגדינג (מנגדינגשאן) תוכלו ללמוד על הפקת תה במטע צמחי תה פעיל או לגלות מה מצאו ארכאולוגים במוזיאון האתר ג’ינשה ומוזיאון סאנשינגדוי.

להלן חלק מהאתרים שמהם תוכלו לבחור:

שימו לב: הסיור כולל מדריך פרטי מקצועי. עלויות נוספות שיתווספו במהלך היום, כגון נסיעות ודמי כניסה לאתרים, יהיו על אחריותכם. באפשרותכם לשדרג לסיור הכולל ארוחת צהריים ועלויות נסיעה.

מה כולל הסיור?

  • אישור מיידית.
  • מדריך פרטי לחוויה אישית.
  • גמישות המאפשרת התאמת הסיור להעדפותיכם.

פארק האנשים בצ’נגדו

למי זה מתאים?

מומלץ מאוד לזוגות וליחידים, לקבוצות קטנות ולמשפחות.

המלצות כלליות

  • הסיור הוא אופציה טובה לתייר שמגיע לעיר ורוצה מדריך מקומי שילווה אותו בעיר – מושלם למשפחות, לזוגות ולקבוצות. המחיר של המדריך הוא מחיר נמוך יחסית מה שהופך את כל כל האופציה למאוד משתלמת.

 

מפה

[wpgmza id=”21″ cat=”5″ marker=”3574″ zoom=”10″]