סיור של יום שלם לקבוצות קטנות בטרסות האורז של לונגג'י ובכפרים בהרים

להזמנת סיור של יום שלם לקבוצות קטנות בטרסות האורז של לונגג'י ובכפרים בהרים

בסיור זה נפגשים עם המסורות והתרבויות אשר השתמרו בקרב שבטי היאו והג’ואנג של לונגשנג, גווילין. מתחילים במסע רגלי במעלה הטרסות המפורסמות של לונגג’י. הסיור יעבור גם בכפר האונגלאו יאו. אחת מהמסורות של שבט היאו היא שבנות השבט מגדלות את שיערן ושומרות עליו ארוך. בהגיען לגיל 12, הן מתחילות לגדל את שיערן ומטפחות אותו עם מרכיבים סודיים העשויים ממי אורז וצמחי מרפא.

להזמנת סיור של יום שלם לקבוצות קטנות בטרסות האורז של לונגג'י ובכפרים בהרים

08:00-08:45: המדריך דובר האנגלית שלכם יאסוף אתכם מהמלון. תתחילו בנסיעה מגווילין ללונגשנג. הנסיעה אורכת כשעתיים (100 קילומטר) עם עצירה של עשר דקות להפסקה ולמילוי דלק.

11:00-12:00: הגעה לכפר הואנגלאו יאו. ברגע זה ישנן כ-120 נשים בוגרות החיות בכפר, מתוכן 80 בעלות שיער הארוך מ-1.4 מטר. תוכלו לצפות בהן שוטפות, מברישות וקולעות את שיערן על ראשן בסגנון המיוחד שלהן.

טרסות האורז של לונגג'י (צילום: Flamingcoppercat)טרסות האורז של לונגג’י (צילום: Flamingcoppercat, רישיון)

**פרסומת**13:00: זמן לארוחת צהריים. הבמבוק יכול לשמש כמזון גם לבני-אדם, ולא רק לפנדות. המקומיים ממלאים קני במבוק באורז ואז מרתיחים אותם בבישול איטי, מה שמאפשר לאורז לספוג את הטעמים והחומרים המזינים הנמצאים בבמבוק. זהו המאכל שתאכלו לארוחת צהריים בזמן שהמדריך שלכם יסביר לכם כיצד מכינים אותו.

13:30: יוצאים לכפר פינגאן. תוכלו להעריך את נופי טרסות האורז בעת הנסיעה במעלה ההר, האורכת כ-30 דקות. מדריך הנסיעה יחנה את הרכב בשולי הכפר. על מנת לראות את הנופים מכאן והלאה יהיה צורך בהליכה וטיפוס. אם אין באפשרותכם לבצע את המטלות הפיזיות האלו, תוכלו לשכור כסא אפיריון הנינשא על ידי המקומיים.

15:00: טיול בטרסות האורז של לונגג’י. בניית הטרסות החלה בתקופת שושלת יואן, לפני כ-800 שנה, כשבני המיעוטים של שבט היאו ברחו מהמלחמה להרים. הם חפרו רכסים ארוכים לשתילת אורז והפכו את ההרים לשדות פוריים, והשתמשו במדרונות ההר כמערכות השקייה יעילות. בין חודשים מאי לספטמבר זה הזמן הטוב ביותר לקבלת תצפית פנורמית, במיוחד לחובבי הטופוגריה. ישנם שני מקומות טובים במיוחד לתצפית פנורמית והמדריך שלכם ישמח לקחת אתכם אליהם.

16:30: חזרה למלון בגווילין. תוכלו להרגע וליהנות מהנסיעה בת השעתיים במושב האחורי. מדריך הנסיעה יקח אתכם למלונכם או לכל מקום אחר שתחפצו במרכז העיר גווילין.

מה כולל הסיור?

  • להתרחק מהרעש וההמולה של העיר הגדולה.
  • קבוצה קטנה – יחס אישי.
  • משקאות חינם.
  • איסוף והחזרה למלון (או מקום אחר בעיר – ראה גם מלונות בגווילין).
  • מדריך מקומי עם ניסיון וידע על האיזור.
  • מפגש עם תרבויות מיעוטים מקומיות והיכרות עם סגנון החיים הייחודי שלהם.
The request cannot be completed because you have exceeded your quota.

סוד השיער הארוך והשחר של נשות יאו

למי זה מתאים?

הסיור מוגדר כסיור לקבוצות קטנות אך מתאים גם למשפחות או זוגות וגם לקבוצות גדולות.

המלצות כלליות

  • הטרסות של לונגג’י הן בין המראות המפורסמים של האזור, בהחלט משהו שמומלץ לראות. הסיור הזה מאפשר להגיע לשם בקלות בלי להסתבך עם תחבורה ציבורית. ראה על כך מידע נוסף תחת אתרים מרכזיים בגוולין.

 

מפה

סנן על ידי

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב