סיור יומי בקבוצה על החומה הגדולה של סין

להזמנת סיור יומי בקבוצה על החומה הגדולה של סין

סיור לקבוצות קטנות בחומה הגדולה של סין – ביקור במוטיאניו ובמגדלי השמירה של שושלת מינג, ירידה במזחלת או ברכבל וארוחת צהריים סינית מסורתית.

להזמנת סיור יומי בקבוצה על החומה הגדולה של סין

בסיור זה מבקרים המשתתפים בחומה הגדולה של סין בסיור מבייג’ינג לקבוצות קטנות. הוא מאפשר לחלק המשוחזר של מוטיאניו וטפסו על מגדלי השמירה של שושולת מינג בכדי לראות את הנוף המדהים של החומה הגדולה והכפרים הסובבים. תוכלו לגלוש במורד החומה על טובוגאן (מזחלת מסורתית) או לספוג את הנוף מהאוויר בתוך רכבל (בעלות נוספת). התמשתתפים בסיור יוכלו אז ליהנות מארוחת צהריים סינית מסורתית ולסיים את הטיול בחזרה בבייג’ינג. הסיור מיועד לקבוצות קטנות ומוגבל ל-12 משתתפים, דבר המאפשר חוויה קרובה ואישית עם החומה הגדולה של סין.

החומה הסינית היא אבן שואבת לתיירים בסין, ובעונת התיירות - חלקים רבים שלה מלאים במבקרים (צילום מערכת)החומה הסינית היא אבן שואבת לתיירים בסין, ובעונת התיירות – חלקים רבים שלה מלאים במבקרים (צילום מערכת)

**פרסומת**למי זה מתאים?

מתאים לאירגונים קטנים, משרדים, כיתות ומשפחות עם ילדים (לא קטנים מידי וכאלה שיכולים להתמודד עם נסיעה ארוכה).

המלצות כלליות

  • הסיור מקל על ההגעה לחומה הסינית בנקודה שיחסית מורכבת (לא מאוד) להגעה בתחבורה ציבורית. אך יתרונו הוא לא בהקלה על ההגעה לחומה והוא מיקר את הגעה לחומה בצורה משמעותית, אלא בהדרכה הרצינית שמאפשרת להבין את הסיפור של האתר בצורה עמוקה שלא ניתן לעשות ללא מדריך.
  • הסיור לוקח 6-8 שעות אך כולל נסיעה לא קצרה שלמעשה היא יותר ממחצית מהזמן – יש לקחת זאת בחשבון.
  • אנו ממליצים לשקול העה עצמאית לחומה הסינית למי שלא זקוק להדרכה – מדובר בחסכון משמעותי במחיר ואף על פי שזה מלחיץ חלק מהתיירים זו לא משימה בלתי אפשרית – ראה מידע נוסף תחת ההגעה לחומה הסינית בבייג’ינג.

 

מפה

סנן על ידי

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב