סיור יום לעיר המים שאושינג מהנגז’ו

להזמנת סיור יום לעיר המים שאושינג מהנגז'ו

בסיור זה מבקרים בעיר המים שאושינג בשייט בסירת וו-פנג. בשייט תוכלו לראות את התעלות והגשרים היפים של העיר. הסיור יעבור גם בגני שן ובביתן הסחלבים, בו תוכלו לצפות באמני קליגרפיה.

להזמנת סיור יום לעיר המים שאושינג מהנגז'ו

לאחר האיסוף מהמלון בהאנגז’ו, תגיעו לעיר שאושינג, ביתו של לו יו, אחד מהמשוררים הגדולים מתקופת שושלת סונג. אחת מהדרכים הטובות ביותר לחוות את עיר המים הזו היא על סירת וו-פנג (סירה מוארכת בעלת גגון שחור). במהלך הסיור תשוטו על אחת מהסירות הסיניות המסורתיות הללו, ותוכלו ליהנות מנופי העיר המקסימים, ומהבתים הקטנים הבנויים על גדת הנהר.

סירות וו-פנג עוגנות בתעלה. בתים וחנויות ברקע (צילום:  llee_wu)סירות וו-פנג עוגנות בתעלה. בתים וחנויות ברקע (צילום:  llee_wu, רישיון)
לאחר השייט תלכו לגני שן (沈园), המלאים בבניינים וגשרים קלאסיים ובנוף יפייפה. בזמן הטיול המדריך יספר לכם סיפורים על המשורר לו יו, אשר פגש את אהובתו בגן זה וכתב פואמות עליה על קירות המקום.

תאכלו ארוחת צהריים במסעדה מקומית ולאחר מכן הסיור יגיע לביתן הסחלבים (兰亭), גנים אלגנטיים עם נחלי מים צלולים אשר הפכו למקום מפגש לאמני קליגרפיה. תוכלו להתבונן באמני הקליגרפיה בזמן שהם עובדים על האמנות הדקדקנית הזו, ולהתפעל מהיצירות המוגמרות.

בתום הסיור יסיעו אתכם בחזרה למלון בהאנגז’ו.

מה כולל הסיור?

  • איסוף והחזרה למלון.
  • דמי כניסה לאתרים המוזכרים.
  • ארוחת צהריים.
  • שייט בסירה סינית מסורתית – וו-פנג.
  • סיור בגני שן.
  • סיור בביתן הסחלבים.

העיר שאושינג

למי זה מתאים?

מומלץ למשפחות עם ילדים, מתאים גם ליחידים וזוגות.

מפה

[wpgmza id=”21″ cat=”5″ marker=”3605″ zoom=”10″]