סיור יום להנגז’ו משנגחאי

להזמנת סיור יום להנגז'ו משנגחאי

בסיור זה המשתתפים מוסעים משנגחאי לעיר האנגז’ו. הסיור מבקר באגם המערבי, בווילה של גאו, במוזיאון התה של האנגז’ו, במטעי תה הלונגג’ינג, ובנהר צ’יאנטאנג.

להזמנת סיור יום להנגז'ו משנגחאי

במאה השישית לספירה התחילה העיר האנגז’ו להתפרסם לאחר שהתעלה הגדולה נפתחה וקישרה אותה במסחר עם ערים נוספות. לעיר היסטוריה עשירה, ונופיה היפים משכו משוררים, אמנים וציירים שחיפשו השראה במהלך השנים. העיר שתוארה על ידי מרקו פולו כעיר “הטובה והנאצלת ביותר בעולם, ללא עוררין” היא בהחלט מקום שכדאי לטייל בו.

הסיור הזה מתחיל ב08:30 בבוקר, המדריך המקומי שלכם יפגוש אתכם במלון בשנגחאי ולאחר נסיעה של שעתיים וחצי תגיעו להאנגז’ו. תתחילו את חקר העיר בשייט באגם המערבי. בזמן השייט מנמל הדג והפרח למלון שאנגרי-לה (או ההפך) תעברו ליד שלושת הבריכות המשקפות את הירח, מעבר באיי וסו, והגבעה הבודדה, ותוכלו להעריך את המראות היפים של המקומות הללו.

האגם המערבי (צילום:  BenBenW)האגם המערבי (צילום:  BenBenW, רישיון)
לאחר ארוחת הצהריים תבקרו בווילה של גאוו, גן מסורתי פרטי, מהטובים ביותר בהאנגז’ו. תבקרו גם במוזיאון התה הלאומי של סין ובמטעי התה של מייג’אוו, בהם תוכלו ללמוד על גידול והפקת התה ולטעום מתה הלונגג’ינג המפורסם המיוצר במקום.

בדרך חזרה לשנגחאי הסיור יעבור בנהר צ’אנטאנג ובפגודת ששת ההרמוניות, ותוכלו ליהנות מהנופים והמראות היפים של האיזור. בתום הסיור המדריך יחזיר אתכם למלונכם בשנגחאי, ותוכלו גם לבחור להשאר בהאנגז’ו אם תרצו, ולבקר במקומות נוספים.

מה כולל הסיור?

  • נסיעה משנגחאי להאנגז’ו ובחזרה.
  • שייט באגם המערבי.
  • סיור במוזיאון התה הלאומי של סין ובמטעי התה של מייג’אוו.
  • ארוחת צהריים.
  • סיור באחוזה של גאוו.
  • מדריך מקומי, אינפורמטיבי וידידותי אשר יוכל להנחות אתכם גם בזמן הנסיעה (יש נהג נפרד).

פגודת ששת ההרמוניות

למי זה מתאים?

מומלץ ליחידים וזוגות, מתאים גם למשפחות ולקבוצות.

מפה

[wpgmza id=”21″ cat=”5″ marker=”3605″ zoom=”10″]