סין הקלאסית + שנגחאי והסביבה

מידע כללי

המסלול בקצרה: בייג’ינג > שיאן והסביבה > גואנגשי > שנגחאי > סוג’ו > הנגז’ו > ההר הצהוב > שנגחאי

מגיעים לסין לתקופה קצרה של עד 3 שבועות, ורוצים לבקר באתרי החובה הקלאסיים וגם בהונג קונג? המסלול הבא הוא בדיוק בשבילכם. נתחיל מבייג’ינג בירת סין, עיר מרתקת לביקור המשלבת חדש וישן, מודרניות ומסורתיות. מבייג’ינג נמשיך לשיאן, אחד מאתרי התיירות הפופולרים בסין בזכות אתר חיילי הטרה קוטה, נבקר גם באטרקציות נוספות בסביבה. הנקודה הבאה, אזור גואנגשי המפורסם (הערים גווילין ויאנגשו) בזכות נהר הלי עם הנופים הקסומים. נסיים את הטיול בעיר שנגחאי, מטרופולין אסייתי ענקי עם אטרקציות רבות לתיירים וביעדים הסמוכים, סוג’ו, הנגז’ו, וההר הצהוב. נחזור לשנגחאי, שם נסיים את המסלול.
שנגחאי  (צילום: Wilson Hui)שנגחאי (צילום: Wilson Hui, רישיון)

המסלול בהרחבה

בייג’ינג

בייג’ינג, בירת סין ושער הכניסה למדינה, היא עיר מרתקת לביקור, מלאה באטרקציות נהדרות לתיירים המשלבות ישן וחדש, מסורתי ומודרני כאחד.
זמן מומלץ: 2 – 4 ימים.
לקריאה נוספת על בייג’ינג.

שיאן והסביבה

שיאן היא אחת מאתרי התיירות הפופולריים בסין, וזאת בעיקר בזכות אתר חיילי הטרה קוטה, שנמצא בשולייה המזרחיים. מלבד האתר, בעיר עצמה יש אטרקציות חביבות וניתן לבלות בה כמה ימים וגם בהר הפרחים הסמוך אליה.
זמן מומלץ:  2 -3 ימים.
לקריאה נוספת על שיאן והסביבה.

גואנגשי

אזור גואנגשי, הוא אזור פופולרי לטיול בסין, בעיקר בזכות הנופים הקסומים של נהר הלי, הזורם בין הערים גווילין ויאנגשו. חבל גואנגשי נמצא בדרומה של סין וגובל ביונאן במערב. ניתן גם לערוך טיול לטרסות האורז של לונגשנג, במרחק שעתיים נסיעה מגווילין.
זמן מומלץ: 3 – 5 ימים.
לקריאה נוספת על גואנגשי.

שנגחאי

יש המשווים את שנגחאי למנהטן, וזאת בשל הבנייה המודרנית שבה. העיר המפותחת משלבת בתוכה חדש וישן, מודרני ועתיק ומציעה למבקרים בה אתרים רבים ומעניינים לביקור.
זמן מומלץ: 2 – 3 ימים.
לקריאה נוספת על שנגחאי.

סוג’ו

סוג’ו, הנקראת גם “עיר הגנים” ו”ונציה הקטנה” של סין, היא עיר תיירותית של גנים ותעלות, סמטאות אבנים ישנות ואומנות.
זמן מומלץ:  1 – 2 ימים.
לקריאה נוספת על סוג’ו.

הנגז’ו

הנגז’ו שוכנת לחופי אגם גדול שהוא חלק מהנהר היאנגצה. ברוב שעות היום, מי הנהר הופכים לערפילים, מה שהופך את הביקור בהנגז’ו לקסום עוד יותר.
זמן מומלץ:  1 – 2 ימים.
לקריאה נוספת על הנגז’ו.

יום בשנגחאי

ההר הצהוב

אחת משמורות הטבע המפורסמות בסין, שגם הוכרזה כאתר מורשת עולמית מטעם אונסק”ו. מדובר בשמורה של הרים מחודדים המתנשאים עד לגבהים של 2,000 מטרים ועליהם צומחים ברושים מזן מיוחד.
זמן מומלץ: 2 ימים.
לקריאה נוספת על ההר הצהוב.

שנגחאי

לקראת הטיסה חזרה, נחזור לשנגחאי, ונשלים קניות אחרונות וביקורים באתרי חובה שהחמצנו.
זמן מומלץ: 1/2 – 1 ימים.
לקריאה נוספת על שנגחאי.

מפה

[wpgmza id=”21″ cat=”5,4″ marker=”3607″ zoom=”13″]