מלונות בטיבט

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בטיבט - מידע כללי

בטיבט כולה, שגודלה הוא יותר ממליון קליומטרים רבועים, פחות מ-500 מלונות. רוב רובם של המלונות הגדולים והאיכותיים יותר נמצאים בעיר הבירה להסה, שהיא העיר השניה בגודלה, אך ככל שמתרחקים ממנה צפוי שהמגוון והאיכות ילכו ופחתו.

בככלי מומלץ ללכת בטיבט על חווית המלון הביתי והמקומי- אנו ממליצים יותר על מלונות קטנים בהם בעלי המלון יעשו מעל ומעבר כדי לספק לכם את החוויה הטיבטית הטובה ביותר. כך תוכלו לטייל בצורה שקשורה הרבה יותר למקום, לתושביו ולאופי הטיבטי השליו והמיוחד.

אם חפצה נפשיכם בכל זאת במלונות בינלאומיים מערביים בסגנון מודרני, עליכם להוריד ציפיות מבחינת איכות האוכל המערבי שתוכלו להשיג במלון (או באיזור בכלל). טיבט מדינה גבוהה מאוד והנגישות- הן מבחינת כבישים והן מבחינת מזון היא מוגבלת. לכן לרוב אוכל מקומי יהיה איכותי וטעים יותר מהגרסאות המנסות להיות מערביות של אוכל תיירים.

כמו כן, יש לקחת בערבון מוגבל כל הכרזה של המלון שהצוות שלו דובר אנגלית, ולהיות סבלניים לגבי מחסום השפה. בערים הגדולות כמו להסה יש סיכוי גדול יותר לאנגלית, אך ככל שמרחיקים לעיירות וכפרים נידחים (ורוב טיבט היא די נידחת!) הסבירות לדוברי אנגלית פוחתת. סך הכל הטיבטים הם אנשים רגועים ואדיבים, וגם אם מי מאנשי הצוות אינו דובר אנגלית, אפשר לבקש לתקשר עם המנהל. ובכלל, זהו המקום ללמוד את כישורי התקשורת הבין-אנושית מחוץ למילים של שפה- תתפלאו כמו תצליחו לתקשר גם בלי הבנה של מילים.
[wpgmza id="21" cat="6" marker="3509" zoom="13"]