טיולים מאורגנים לסין

מידע על מציאת טיול מאורגן לסין והסביבה

 

מידע כללי

סין הפכה בשנים האחרונות ליעד פופולרי מאוד עבור המטיילים הישראלים. אך בגלל גודלה העצום של המדינה הכי מאוכלסת בעולם, וההבדלים הקיצוניים בין חלקים שונים בתוך סין עצמה, רבים מהמטיילים לסין בוחרים לעשות זאת בדרך של טיול מאורגן ולא בדרך של מציאת טיסה ומלון באופן עצמאי.

סין מציעה לכל מטייל הזדמנות למצוא את מה שמעניין אותו, בין אם זה מרכזי קניות אדירים, תרבות מערבית מודרנית, טכנולוגיה מתקדמת וזולה והזדמנות לטיול שופינג מדהים, או מצד שני מקדשים עתיקים, מדינה קומוניסטית ואזורים שלא עברו מודרניזציה כמו חלק גדול מסין. בגלל גודלה של המדינה, והמרחקים הגדולים בין אזור לאזור שגורמים לתחבורה בסין להיות קשה במיוחד, חשוב למקד את הטיול שלכם בהתאם לזמן שבו אתם מתכננים לטייל בסין. טיול מאורגן לסין יכול בהחלט לפתור את הבעיה שבנסיעה לסין בלי הכנה מוקדמת.
חברות הטיולים השונות יציעו לכם מסלולי טיול בסין שבין שבוע לשלושה שבועות, כאשר האופציות מגוונות לחלוטין. כמעט כל טיול יתמקד בצורה רחבה בבייג’ינג, ובמקומות מפורסמים כמו החומה הסיניתדרך המשי ומקאו. אורך הטיול והתקציב בדרך כלל יקבע האם תגיעו גם להונג קונג וטיבט.

נהוג לחשוב שטיול לסין אמור להיות חוויה זולה, אך העניין בהחלט תלוי באזור שבו תטיילו (שנגחאי, בייג’ינג, מקאו והונג קונג הם יעדים יקרים יחסית גם בהשוואה ליעדים באירופה), וחשוב לקחת את זה בחשבון  גם כאשר טסים באופן עצמאי וגם באופן מאורגן.

טיול מאורגן לסין

הזמנת טיול מאורגן בסין יכולה להתבצע בשתי צורות: או בחיפוש עצמאי של טיול מאורגן מהטיולים המוצעים בתיבת החיפוש המצורפת, או בהשארת פרטים ובקשה מסוכן מקצועי שיעזור לכם בהתאמת הטיול לצרכיכם השונים ומציאה של טיול מאורגן שאינו נמצא במערכת.

חיפוש טיסות לסין