שיאן והסביבה | Xian

שיאן והסביבה – 西安

שיאן היא אחת מאתרי התיירות הפופולריים בסין, וזאת בעיקר בזכות אתר חיילי הטרה קוטה, שנמצא בשולייה המזרחיים

מידע כללי על שיאן והסביבה

שיאן (Xi’an) היא מגלופוליס ענק, העיר המזרחית ביותר על דרך המשי העתיקה, שלקחה חלק מפתח חשוב בהתהוות התרבות וההיסטוריה הסינית. בעיר עצמה יש אטרקציות חביבות וניתן לבלות בה כמה ימים, ובסביבתה נמצאים אתרי תיירות חשובים כגון אתר חיילי הטרה קוטה ואתר פופולרי נוסף הנמצא בסמוך לשיאן (כ-100 ק”מ) הוא הר הפרחים – ההר המסוכן בעולם.

בעמוד זה תוכלו לקבל מידע אודות אתרים ופעילויות מומלצות בשיאן והסביבה. למידע אודות אתרים אלו לחצו על המקום במפת שיאן והסביבה שלפניכם או ברשימה האתרים המומלצים שבהמשך העמוד.
שיאן במבט מפגודת אווז הבר הגדול (צילום: <a href=Fabio Achilli) (צילום: Fabio Achilli)” width=”500″ height=”375″ />שיאן במבט מפגודת אווז הבר הגדול (צילום: Fabio Achilli) (צילום: Fabio Achilli, רישיון)

מה רואים ואתרים מרכזיים בשיאן והסביבה

שיאן – Xian

שיאן, שנקראה בעבר Chang’an, היא בירת המחוז שאאנשי, וככזו היא חלק חשוב בהתהוות התרבות וההיסטוריה הסינית. היא הישנה ביותר מבין ארבעת ערי הבירה העתיקות של סין (ביניהן גם בייג’ינג), ושימשה כעיר הבירה של..
לקריאה נוספת על שיאן – Xian »

חיילי הטרה קוטה – Terracotta Army

אתר עתיקות, מהמרשימים בעולם, הכולל כ-6,000 דמויות חיילים שהשתמרו באופן מדהים מאז המאה ה-2 לפנה”ס. האתר, שמהווה את האטרקציה והסיבה המרכזית להגיע לשיאן, נמצא בהאנגר ענק ומקורה, במרחק שעת נסיעה מהעיר…
לקריאה נוספת על חיילי הטרה קוטה – Terracotta Army »

הר הפרחים – Mount Hua

ההר ממוקם בסמוך לעיר Huayin שבמחוז שנשאי, כ-100 ק”מ מזרחית לעיר שיאן. הוא ידוע כאחד ההרים התלולים והמסוכנים בסין ובעולם כולו. ההר, שפסגתו הגבוהה ביותר מתנשאת לגובה של 2,160 מטרים, הוא בעל מצוקים…
לקריאה נוספת על הר הפרחים – Mount Hua »
טיפים והמלצות כלליות למבקר בשיאן והסביבה

  • מומלץ לעשות טיול ערב רגלי, בשעות החשיכה, כדי לראות את מקדש התוף ומקדש הפעמון המוארים.

 

[wpgmza id="21" cat="5" marker="3608" zoom="13"]