מלון במיקום מרכזי ושקט במדריד

שאלה שנשאלנו במייל באוקטובר 2021 - להוספת שאלה תגובה או התייעצות

שאלה

שם: גילה

אימייל: gilaXXX@gmail.com

פנייה: מחפשת חדר לזוג בגיל 62, במקום יחסית מרכזי לא רועש. אם זה מלון קומה גבוהה לא ליד מעלית, יכול לכלול ארוחת בוקר. צ’ק אין ב8/11 בלילה בסביבות 23:00 צ’ק אאוט ב15/11.
תשובה

שלום גילה,

קיבלתי את פנייתך לגבי מדריד.
מצרפת במייל זה מספר אפשרויות למלונות במדריד, בשם המלון קישור לבוקינג לפרטים נוספים והמשך הזמנה. לגבי מיקום החדר – צייני את הבקשה במעמד ההזמנה תחת הערות ובקשות. אנו לא קשורים למלונות באופן ישיר ולכן, לצערי, זה לא משהו שבשליטתנו.

Petit Palace Plaza España
מדובר במלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים, הנמצא בסמוך לגראן ויה, אבל לא ממש על הרחוב – כך שהרחוב בו נמצא המלון פחות סואן. המלון נמצא במרחק 6 דקות הליכה מכיכר ספרד, ועשר דקות הליכה מהארמון המלכותי של מדרידפלאזה מאיור ושוק סן מיגל הסמוך לכיכר.
מדובר בחדר זוגי בגודל 22 מ”ר.
המלון מצע הנחה עונתית לחדר זה במסגרתה עלות השהות בעבור שבוע זה לא כולל ארוחת בוקר וכולל אפשרות ביטול בחינם עד היום בחצות הינה ₪ 3,120.
עלות השהות הרגילה בעבור הצעה זו הינה ₪ 3,487 וניתן לבטל את ההזמנה בחינם עד לתאריך 6.11.21. עלות ארוחת הבוקר הינה 49 ש”ח ליום.

Petit Palace Plaza Mayor
מדובר במלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים הנמצא בסמוך לפלאזה מאיור ושוק סן מיגל. כמו כן, המלון נמצא במרחק 5 דקות הליכה מפלאזה פוארטה דל סול, 6 דקות הליכה מקתדרלת אלמונדה והארמון המלכותי של מדריד ו-8 דקות הליכה מהגראן ויה.
מדובר בחדר זוגי בגודל 20 מ”ר.
עלות השהות בעבר שבוע ימים לא כולל ארוחת בוקר וכולל אפשרות ביטול בחינם עד לתאריך 6.11.21 הינה ₪ 3,484. עלות ארוחת הבוקר הינה 52 ש”ח ליום.

Soho Boutique Opera
מדובר במלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים המוקם באזור העיר העתיקה של מדריד. המלון נמצא במרחק 2 דקות הליכה מהגראן ויה, 6 דקות הליכה מפלאזה פוארטה דל סול ומפלאזה מאיור ו-8 דקות הליכה מהארמון המלכותי של מדריד.
מדובר בחדר זוגי בגודל 20 מ”ר.
עלות השהות בעבור שבוע ימים לא כולל ארוחת בוקר וכולל אפשרות ביטול בחינם עד לתאריך 6.11.21 הינה ₪ 3,697. עלות ארוחת הבוקר הינה 45 ש”ח ליום.

שוק האוכל של סאן מיגל  (צילום מקורי)שוק האוכל של סאן מיגל (צילום מקורי)

 
לשאלות, בירור פרטים וייעוץ ניתן לפנות אליי במייל זה.
שירי
מנהלת פניות ויעוץ אתר הכל על
https://www.hakolal.co.il
עמוד הפייסבוק של הכל עלקבוצת הפייסבוק של הכל על

מפה

סנן על ידי

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל