מלון בוטיק זול במרכז מדריד לשני זוגות כולל חדר טווין וערכת קפה

שאלה שנשאלנו במייל – להוספת שאלה תגובה או התייעצות

שאלה:

שם/כינוי:
סיגל
דואר אלקטרוני:
sig@XXXX.com
יעד (ברצלונה, פראג…)
מדריד
מתאריך
10/14/2015
עד תאריך
10/21/2015
מאפיינים מיוחדים למלון – אני רוצה מלון:
מלון זול במרכז העיר
הערות מיוחדות:
שקט. עדיף בוטיק. תשלום – גמיש וניתן לשינוי. ערכת קפה. מיטות טווין. 2 חדרים 4 אנשים. לא יותר מ 1200 יורו לחדר – עדיף פחות כמובן

**פרסומת**תשובה:

שלום סיגל,

כדאי לשים לב לכמה דברים:
העונה שאתם מחפשים היא מידל סיזן במדריד לכן המחירים קצת יותר יקרים מהחורף אך הרבה יותר זולים מהקיץ ואין לחץ גדול על המלונות.

התפוסה של המלונות בתאריכים הללו עומדת היום על פחות מ – 60 אחוז, לכן יש עדיין מחירים טובים ואפשר אפילו להמתין לרגע האחרון ממש ולהמתין לביטולים.

להלן מלונות שאולי יתאימו לכם הזמינים כרגע לא מצאתי אחד שעומד במאה אחוז בדרישות כל עוד מדובר במלון במרכז מדריד (אם מתרחקים מהעיר אפשר למצוא – אם זה מה שמעניין אותכם) פשוט אין הרבה מלונות בוטיק שעומדים בבקשות ומאפשרים ביטול, אך ניסיתי בכל זאת למצוא משהו שיכול להתאים לכם כתבתי גם את ההשגות.

הקישורים בשם המלון הם לאתר בוקינג לצורך הזמנה ומידע נוסף:

Casón del tormes – מלון שנמצא בצד אחד באזור מרכזי מצד שני ברחוב פנימי של אזור יותר שקט – עומד בכל התנאים שבקשתם מלבד פינת קפה בתוך החדר. המחיר הכולל ביטול יותר יקר אך עדין עומד בתנאים שלך.
Dormirdcine – זול יותר ושקט יותר ואולי מתאים יותר לדרישות שלכם – אך הרבה פחות מרכזי ודורש נסיעה במטרו של 20 דקות על מנת להגיע לאתרים המרכזיים. מצד שני הוא נגיש והתמורה שהוא נותן גבוהה יותר. האזור (סלמנקה)  לא תיירותי במיוחד ויותר מתאים למי שרוצה לחוש את העיר עצמה אך עדין נחשב חלק ממרכז העיר. אין קפה ותה בחדרים לצערי, ויש רעש בחדרים ספציפיים בתוכו.
NH madrid ribera del manzanares – לא מלון בוטיק להיפך – מלון ארבעה כוכבים גדול – אבל יש לי תחושה שההצעה שלו תתאים לכם. גם הוא נמצא במרכז מדריד – אך לא ברחובות המרכזיים נהנה משקט ואיכות לינה גבוהות – רשת NH היא רשת שניתן לסמוך עליה בעניים עצומות.

 
מתנצל על שגיאות הכתיב,
לכל שאלה, התייעצות ובקשה אפשר לפנות אליי במייל זה

Ohad Shaked  אוהד שקד
https://www.hakolal.co.il
עמוד הפייסבוק של הכל עלקבוצת הפייסבוק של הכל על
מפה

סנן על ידי

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל