זוג כרטיסים לריאל מדריד ולנסיה עד 900 ש"ח

שאלה שנשאלנו במייל בנובמבר 2021 - להוספת שאלה תגובה או התייעצות

שאלה

שם: אוריה

אימייל: oriyaXXX@sqliXX.com

פנייה: משחק ריאל מדריד ב9.1

**פרסומת**תשובה

שלום אוריה,

קיבלתי את פנייתך לגבי מדריד.
על כמה כרטיסים מדובר למשחק ריאל מדריד – ולנסיה?
במידה ומדובר בשני כרטיסים בלבד תוכל לרכוש באמצעות הקישור שצרפתי מעלה, במידה ומדובר ביותר כרטיסים עדכן אותי בכמה אנשים מדובר ובאיזה אזורים הייתם רוצים לשבת ואבדוק האם ניתן להתחייב להושבה בקבוצות באזורים אלו.

היי,

2 כרטיסים ל9.1 להושבה די קרוב במחיר של עד 900 שקל.
היי אוריה,

במידה ומדובר ב900 ש”ח סה”כ לשני הכרטיסים תוכלו לרכוש כרטיסים מהקטגוריה “מאחורי השער” או בטבעת שלישית/רביעית או ללא התחייבות להושבה בטבעת מסוימת, אלו הקטגוריות בהן הכרטיסים הם הזולים ביותר. בקטגוריות אלו הכרטיסים יעלו בין 924 – 946 ש”ח, כאשר קטגורית המחיר הבאה כבר עולה ל1,044 (שהיא מאחורי השער אבל עם התחייבות לטבעת ראשונה או שניה).
במידה ומדובר ב900 ש”ח לכל כרטיס אז תוכלו לרכוש כרטיסים מהקטגוריה “לאורך המגרש” בטבעת שניה או שלישית – שם כל כרטיס עולה 844 ש”ח.
את הכרטיסים (וגם לראות את שאר המחירים לקטגוריות השונות) תוכלו לרכוש באמצעות הקישור הזה.

בנוסף לזה – חשוב לנו לומר כי אנחנו מפרסמים קישורים להזמנת כרטיסים למשחקי כדורגל מאחר והסוכנים המקומיים החלו במכירת הכרטיסים. אבל כמובן שבשל מגפת הקורונה אנחנו עדיין בתקופה של אי ודאות, ולכן אין ערובה שהמשחקים אכן יתקיימו בכלל ויתקיימו עם קהל בפרט. לכן, חשוב לקחת בחשבון כי במידה והאירועים יתבטלו או שיוחלט כי הם מתקיימים ללא קהל הסוכניים יחזירו לכם את הכסף. אבל אם האירוע מתקיים עם קהל ובחרתם שלא להגיע אליו בשל מגבלות קורונה במדריד והנחיות בידוד אלו ואחרות עם ההגעה ליעד או עם החזרה לישראל לא תקבלו החזר כספי על הכרטיסים שרכשתם. בהתאם לכך אנו ממליצים ממי שחושש לאבד את הכסף לא לרכוש כרטיסים כעת, אלא לחכות למועד קרוב יותר ולהעלות את רמת הוודאות בנוגע לאירוע או המשחק. להערכתנו יהיו כרטיסים זמינים גם בסמוך למשחקים, אם כי הם יהיו יקרים יותר. מי שלא חושש מההשלכות של הנחיות הקורונה המשתנות רכישת כרטיסים כעת תהיה משתלמת יורת כספית מאחר והמחירים כעת זולים יותר.

אנו מעלים את אפשרויות הרכישה מאחר והן קיימות, אך עליכם להחליט האם רכישת כרטיסים במצב אי הודאות שהביאה איתה הקורונה מתאימה לכם, על כל היתרונות והחסרונות ברכישת כרטיסים ללא ודאות בנוגע להתקיימות המשחקים עם קהל.

אצטדיון הסנטיאגו ברנבאו  (צילום מקורי)אצטדיון הסנטיאגו ברנבאו (צילום מקורי)

 
לשאלות, בירור פרטים וייעוץ ניתן לפנות אליי במייל זה.
שירי
מנהלת פניות ויעוץ אתר הכל על
https://www.hakolal.co.il
עמוד הפייסבוק של הכל עלקבוצת הפייסבוק של הכל על

המלצות כלליות למזמינים כרטיסים לכדורגל במדריד:

  • לא לכל משחק צריך להזמין כרטיסים מראש דרך סוכנים (גם לא דרך המערכת שלנו). בחלק גדול מהמקרים אפשר לבצע את ההזמנה ישירות דרך אתרי הקבוצות. גם למשחקים של אתלטיקו וגם למשחקים של ריאל, יש לא פעם כרטיסים פנויים ישר מהקבוצות. מצד שני, יש יתרונות בהזמנת כרטיסים מראש דרך סוכנים מקצועיים. כשמדובר במשחקים חשובים (כרטיסים לקלאסיקוכרטיסים לדרבי של מדרידכרטיסים לאתלטיקו מול ברצלונה וכרטיסים למשחקי ליגת האלופות בשלבי ההכרעה וכדומה) או כשמדובר בכרטיסים מבוקשים, או כשרוצים לשבת יחד שלושה צופים ומעלה – במצבים כאלו אין אופציות אחרות. אנו ממליצים לקרוא על כך בעמוד המפורט כרטיסים לכדורגל במדריד ולהתייעץ עימנו.
  • לגבי הזמנת טיסות לעיר שבה מתקיים המשחק. לפעמים לקראת משחקים חשובים מחירי הטיסות עולים בצורה חריגה אל מול מחירי הטיסות בעונה. מומלץ להזמין את הטיסה מוקדם לפני שהמחירים עולים, או לחילופין לנסות להתרחק מיום המשחק בטיסה הלוך וחזור. אפשרות נוספת היא לנסות למצוא טיסה עם עצירת בניים טובה ולהעדיפה על פני טיסה ישירה. מומלץ לקרוא עוד בנושא בעמוד טיסות למדריד.
  • בכל הנוגע למלונות – לא מומלץ ללון ליד האיצטדיונים השונים של העיר. הם רחוקים מהמרכז. אנו ממליצים לקרוא עמוד זה – מלונות במדריד לחופשת כדורגל.
  • אנו משתדלים לסקור את המשחקים המבוקשים שיש במדריד בעמוד זה – כדורגל במדריד.
  • *פרסומת* כשאתם בוחרים סוכן שיסגור לכם חבילת ספורט במדריד, חשוב שתבדקו את האמינות והזמינות שלו. בנוסף בדקו שהוא יודע להתאים לכם בדיוק את מה שאתם צריכים: את המלון, הטיסה והכרטיסים הנכונים >>> בדקו אותנו לפני שאתם מזמינים TIKTIK מתמחים בחבילות כדורגל והופעות. (תוכן זה הינו תוכן פרסומי ולא המלצת מערכת הכל על). *פרסומת*
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל

מפה

סנן על ידי