כרטיסים למשחק של ריאל מדריד נגד טוטנהאם

שלישי, 17 אוקטובר 2017 20:45 – מדרידספרד – אצטדיון סנטיאגו ברנבאו

רביעי, 01 נובמבר 2017 19:45 – לונדון, אנגליה -אצטדיון וומבלי

הופעות וכדורגל במדריד שיתוף פעולה של אתר הכל על עם חברת ticketingo, viagogo, TikTik

מידע כללי

הבלאנקוס יאלצו להתמודד פעמיים נגד טוטנהאם, שעל אף העדיפות הברורה של ריאל,  סגנית אלופת אנגליה לא הולכת לעשות לה חיים קלים.

שימו לב! הביקוש למשחקים אלו,כמו לכל משחקי ריאל מדריד בליגת האלופות, הוא גדול במיוחד, לכן מאוד מומלץ לרכוש כרטיסים למשחק כמה שיותר זמן מראש. (ראה עוד מידע תחת כרטיסים לריאל מדריד). (למידע רב על הזמנה באתר הקבוצה ובעיר ראה תחת הקטוגריה – כרטיסים לריאל מדריד).

כמה המלצות על הזמנת כרטיסים למשחק:

  • הלחץ על הכרטיסים למשחק והטיסות והדירבון להזמין מראש מקבלים משנה תוקף ככל שהקבוצה הנוסעת גדולה יותר.
  • שימו לב, היות וישנם גם לא מעט אוהדים ישראלים לקבוצה האורחת חשוב להבהיר ברירת המחדל להושבה במשחק הנ”ל בכל המערכות האינטרנטיות היא עם אוהדי הקבוצה המארחת, אלא עם כתוב אחרת.
  • במשחק זה צפויים להיות מוצעים במערכות השונות גם כרטיסים בודדים. כלומר כרטיסים זולים יותר בהם הישיבה אינה בזוגות שהסוכנים השונים מנסים למכור יותר במהירות. שימו לב, שאם אתם מזימנים כרטיסים אילו, תזכו להנחה לעיתים גם הנחה משמעותית – אך ודאו שאינכם טועים ומזימינים את כרטיסים אילו למרות שאתם מתכוונים לשבת כזוג.
  • נושא משחקי הכדורגל הוא נושא פחות מוכר לתייר המומצע בהשוואה למלונות, טיסות וכדומה. לכן אנו מאוד ממליצים לקרוא את החלק באתר העוסק במושגים והמלצות כלליות למעוניינים לצפות במשחק או הופעה בחול. בנוסף, מומלץ להתייעץ עימנו אם יש לכם התלבטות כזו או אחרת.

**פרסומת**מידע למזמין חופשה למשחק

טיסות למשחק במדריד:

מחירי הטיסות למשחק זה יהיו סיבירם כיאה למחירי סתיו – מי שיזמין מספיק זמן מראש ימצא הצעות מחיר טובות, לקראת תאריך המשחק עצמו מחיר הטיסות צפוי לעלות. ניתן להוזיל את המחיר על ידי הזמנה של טיסה בימים מרוחקים במעט מהמשחק – ראה פירוט נסף תחת העמוד העוסק בטיסות למדריד.

כמה טיפים להזמנת טיסה למשחק במדריד:

  • במידה ורוצים לחסוך את מחיר הטיסה מומלץ לשקול לקחת טיסה עם עצירת ביניים ולא טיסה ישירה.

אם מחפשים טיסות בתאריכים צמודים למשחק – לא מומלץ להמתין לרגע האחרון – המחירים לא צפויים להיות זולים יותר בתאריכים אלו.

מלונות למשחק במדריד:

מחירי המלונות במשחק זה יהיו נוחים – ניתן למצוא מלונות גם ברגע האחרון (תפוסת המלונות בתאריכים אלו לא צפויה לעבור את השבעים אחוז), במיוחד בודדים וזוגות. במקרה של משפחות (ראה גם מלונות למשפחות במדריד) וקבוצות הסיפור קצת יותר מורכב – ראה עוד תחת מלונות במדריד ומלונות לחופשת כדורגל במדריד.

מה קרה במפגשים הקודמים בין ריאל מדריד לטוטנהאם?

Prev 1 of 1 Next
Prev 1 of 1 Next

אם אינך רואה סרטון זה כראוי לחצ/י כאן

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל