1. עמוד הבית
 2. »
 3. לונדון 2022 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
 4. »
 5. לונדון מידע שימושי
 6. »
 7. הנחיות הקורונה בלונדון – כל מה שצריך לדעת לפני שנוסעים

הנחיות הקורונה בלונדון

עמוד זה עודכן לאחרונה בתאריך 22.5.2022

אנו משתדלים לעדכן את העמוד כך שהמידע בו יהיה הרלוונטי ביותר, אך ייתכן וישנם שינויים מאז עדכונו האחרון שלא מופיעים בו. יש להיכנס לאתר משרד הבריאות ולהתעדכן בהנחות העדכניות ביותר ליוצאים מישראל ולנכנסים לישראל.

הנחיות הקורונה בלונדון

נכון לעכשיו אין הנחיות מיוחדות בנוגע לקורונה בלונדון בשלב זה. אנו משתדלים לעקוב ולעדכן את העמוד בהתאם להנחיות העדכניות ביותר, ונשמח תמיד לעדכונים מהשטח ולשמוע את החוויות והטיפים שלכם מביקור בלונדון בזמן הקורונה, השאירו לנו תגובה כאן. נכון לעכשיו אחוז המחוסנים בבריטניה במנה השלישית הוא בערך 57%, במנת החיסון השנייה 71% ובמנת החיסון הראשונה 77%, אך עדיין ישנם 10,000 חולים חדשים בממוצע ליום לפי נתוני השבוע החולף בכל המדינה.

בהתאם למדיניות של בוריס ג’ונסון, ראש ממשלת בריטניה, כרגע אין הגבלות הקורונה בבריטניה עצמה, ואין הגבלה על התקהלות כחלק מהמדיניות שהחל להוביל ממרץ 2021 לפיה יש ללמוד לחיות לצד הקורונה עם כמה שפחות הגבלות. אין חובה חוקית לעטות מסכות בלונדון בחללים סגורים או פתוחים וגם בתחבורה ציבורית, אך הממשלה הבריטית ממליצה על עטיית מסכה ועל שמירת מרחק בין אחד לשני. הממשלה מעודדת את האזרחים והתיירים להיות מודעים לסיכון שבמחלת הקורונה ולפעול בזהירות הנדרשת על מנת לשמור על בריאותכם ועל בריאות הסובבים אתכם.

כיכר פיקדילי שוממת בזמן הקורונה (צילום:Kwh1050)

משחקי כדורגל בלונדון בזמן הקורונה

במסגרת הסרת הגבלות והנחיות הקורונה בבריטניה בסוף חודש ינואר, הכניסה למשחקי הכדורגל בלונדון אינה כרוכה בהצגת תעודת חיסון או בדיקת קורונה שלילת, וההגעה למשחקים פתוחה לכולם.

משחקי כדורגל באצטדיון האמירויות – אצטדיון הבית של ארסנל

נכון לעדכון שורות אלו מדיניות הכניסה לאצטדיון האמירויות למשחקים של ארסנל אינה מוגבלת יותר רק בעבור מחסונים ומי שביצע בדיקת קורונה. ישנה דרישה לעטות מסכה בחללים הסגורים באצטדיון ולשמור ככל הניתן על מרחק בין אחד לשני ועל חיטוי ידיים. שימו לב כי לא ניתן לשלם במזומן באיצטדיון.

תוכלו לקרוא בפירוט על הנחיות הכניסה לאצטדיון האמירויות במסגרת הנחיות הקורונה באתר הקבוצה בקישור הזה.

משחקי כדורגל באצטדיון הבית של טוטנהאם

הכניסה לאצטדיון למשחקים של טוטנאם אינה מוגבלת יותר רק בעבור מחסונים ומי שביצע בדיקת קורונה. אין דרישה מטעם המועדון לעטיית מסכה, אך הם מבקשים מהבאים למשחקים לעשות זאת, ולשמור ככל הניתן על מרחק בין אחד לשני ועל חיטוי ידיים.

תוכלו לקרוא בפירוט על הנחיות הכניסה לאצטדיון טוטנהאם במסגרת הנחיות הקורונה באתר הקבוצה בקישור הזה.

משחקי כדורגל בסטמפורד ברידג’ – אצטדיון הבית של צ’לסי

אין צורך להראות תעודת חיסון או תוצאת בדיקת שלילית בכניסה לאצטדיון סטמפורד ברידג’ למשחקים של צ’לסי. המועדון מבקש מהבאים למשחקים לשמור ככל הניתן על ריחוק חברתי בין האוהדים, לחטא ידיים לעיתים תכופות ולעטות מסכה – אולם אין זו דרישה.

תוכלו לקרוא בפירוט על הנחיות הכניסה לסטמפורד ברידג’ במסגרת הנחיות הקורונה באתר הקבוצה בקישור הזה וגם בקישור הזה.

כניסה לאתרים ומוזיאונים בלונדון בזמן הקורונה

ארמון בקינגהאם

ארמון בקינגהאם מחייב הזמנה מראש של כרטיסי כניסה לכל מתחמי הארמון, בין אם מדובר על כרטיסים לגלריית המלכה, הארוות המלכותיות או שאר החלקים הפתוחים למבקרים בארמון. ניתן להזמין את הכרטיסים ביום הביקור, אבל יש לקחת בחשבון שלא בהכרח ישארו כרטיסים פנויים לאותו היום או לשעות הנוחות לכם, לכן מומלץ לבצע את ההזמנה לפחות יום לפני הביקור עצמו. כמו כן אנו ממליצים להגיע לפני השעה לה הזמנתם כרטיס, מי שמאחר יוכל להיכנס רק על בסיס מקום פנוי בשעות הכניסה הבאות.
מצופה מהמבקרים לעטות מסכות בעת הביקור בחללים הסגורים בארמון על אף שאין זו חובה, בחצרות ובגני הארמון אין צורך ולא מצופה מהמבקרים לעטות מסכה. בכניסה לארמון לא יבדקו חום ולא יבדקו תעודות חיסון, תעודות מחלים או בדיקות קורונה שליליות.
תוכלו לקרוא על הנחיות הקורונה המפורטות של ארמון בקינגהאם באתר הרשמי כאן.

סיור באולפני וורנר ברד’ר בלונדון בעקבות הארי פוטר

החל מתאריך 24.2.2022 אין צורך לעטות מסכה בסיור באולפני וורנר ברד’ר בעקבות הארי פוטר (אם כי הדבר מומלץ). במידה ואינכם מרגישים טוב אתם מתבקשים לא להגיע ולשנות את תאריך הביקור שלכם. בנוסף, זמני הביקור במקום מאורגנים באופן אשר יפחית לחץ ואת כמות האנשים המבקרים בזמן נתון, ולכן מומלץ אפילו יותר מבדרך כלל להזמין כרטיסים מראש.
תוכלו לקרוא על הנחיות הקורונה במקום באתר הרשמי של הסטודיו כאן.

מוזיאון מאדאם טוסו

גם מוזיאון מאדאם טוסו צימצם את כמות המקרים בו בכל זמן נתון, ועל כן מומלץ להזמין כרטיסים מראש כדי לוודא שתוכלו להיכנס בזמן בו תכננתם להגיע למוזיאון. המוזיאון לא מחייב את המבקרים בו לעטות מסכה, אך מעודד אותם לעשות זאת. במידה ואינכם מרגישים טוב או שיש לחם חום גבוה אתם מתבקשים לא להגיע למוזיאון ולכבד את האורחים והעובדים האחרים ולא לסכן אותם בהדבקות בקורונה. שימו לב כי חלק מהאטרקציות במוזיאון לא פעילות כעת בגלל חשש מהדבקה. כמו כן, שימו לב כי אין אפשרות לשלם במזומן במקום.

מי יכול להיכנס ללונדון

החל מתאריך 18.3.2022 בוטלו כל ההגבלות בנוגע לכניסה לבריטניה וכל אדם מכל מדינה יכול להיכנס לבריטניה – בין אם הוא מחוסן, מחלים או שאינו מחוסן.

איזה מסמכים ובדיקות צריך כדי לטוס ללונדון

בדומה לממשלת בריטניה גם ממשלת ישראל הקלה את הנחיות הקורונה ונכון לכרגע אין צורך למלא טופס נוסע יוצא כפי שהיה נהוג בעבר. לכן כאשר אתם טסים מישראל לבריטניה לא תצטרכו למלא כל טופס או לערוך בדיקה.
חזרה מלונדון לישראל

נכון להיום בריטניה מסווגת כמדינה כתומה והטיסה אליה מותרת.

החל מתאריך 1.3.2022 נכנסו לתוקפן ההנחיות החדשות בנוגע לכניסה לישראל מחו”ל בעבור תושבי ואזרחי המדינה.

במסגרת ההנחיות החדשות בוטלה הדרישה לביצוע בדיקת קורונה לפני ההמראה חזרה לישראל.

ההנחיה היחידה שנותרה מטעם ממשלת ישראל היא מילוי טופס הצהרה כניסה לישראל במהלך עשרים וארבע שעות לפני עלייה למטוס לטיסה חזרה לישראל מלונדון.

אין יותר צורך לבצע בדיקת PCR עם הנחיתה בנתב”ג, ובהתאם לכך אין עוד צורך להיכנס לבידוד של 24 שעות עם החזרה לארץ.

בדיקות קורונה בלונדון

במידה ותצטרכו מסיבה כלשהי לבצע בדיקת קורונה בלונדון להלן פירוט כיצד והיכן לעשות זאת.

בדיקות קורונה מסוג אנטיגן בלונדון

עלות בדיקת אנטיגן נע בין 50-30 פאונד. יש לא מעט מרכזי בדיקות בלונדון אשר מציעים בדיקות אנטיגן – שהם זולות ומהירות יותר מאשר בדיקות PCR. את התוצאה של הבדיקה מקבלים עד שעה מהרגע בו מבצעים אותה – תלוי בחברת הבדיקות בה בוחרים לבצע את הבדיקה. אנו מצרפים כאן רשימה ובה כמה אתרים של מרכזי בדיקות בלונדון, אך הם ממש לא היחידים וניתן לראות רשימה מלאה של מרכזי הבדיקות המוכרים בלונדון בקישור הזה.

 • expresstest – מציעים בדיקות קורונה מסוג אנטיגן גם בעיר עצמה וגם בשדות התעופה הית’רו וגטוויק. ניתן לבצע בדיקות אנטיגן ולקבל את תוצאות הבדיקה תוך עד 40 דקות. במידה ואתם בוחרים לעשות את הבדיקה בשדה התעופה עצמו קחו בחשבון גם את זמן הבדיקה כאשר אתם יוצאים מהעיר לכיוון שדה התעופה, וקחו גם בחשבון שדחיית עשיית הבדיקה לרגע האחרון ממש לפני הטיסה עלולה להוביל למצבים של אי ודאות שפחות מתאימים לחלק מהתיירים.
 • doctap – מרכז בדיקות בלונדון אשר מציע בדיקות אנטיגן לטיסה, כדאי לשים לב שהתשובות מגיעות עד שעה מרגע ביצוע הבדיקה.
 • qured – מרכז בדיקות זה מציע בדיקות אנטיגן זולות יותר מהממוצע בלונדון עצמה, אבל התוצאות יגיעו אליכם עד שעתיים מביצוע הבדיקה – זמן איטי יחסית.

כמובן שיש מרכזי בדיקה רבים נוספים, תוכלו לערוך חיפוש בעצמם ולבחור איזה מרכז הוא המועדף עליכם מבחינתם מיקום, מחיר וזמן הגעת התוצאות. כדאי לבדוק האם המרכז בו בחרתם נמצא ברשימה הזה של מרכזי הבדיקות המוכרים על ידי הממשלה הבריטית.

בדיקות קורונה מסוג PCR בלונדון

יש לא מעט מרכזים אשר מבצעים בדיקות PCR בלונדון, כאשר הבדיקות משתנות בזמן שעובר עד לקבלת התוצאות ובסוג הבדיקה – בדיקת PCR או בדיקת אנטיגן. בהתאם לשני המשתנים האלו נקבע מחיר הבדיקה, כאשר בדיקת PCR יקרה יותר מבדיקת אנטיגן, וככל שעובר פחות זמן מביצוע הבדיקה עד קבלת התוצאות כך עלות הבדיקה תהיה גבוהה יותר. טווח המחירים מגיע עד 160 פאונד ויותר לבדיקת PCR עם תוצאה מהירה שמתבצעת בבית המלון או הדירה בה אתם שוהים.

הנחות לבדיקות קורונה בלונדון

מרבית חברות התעופה בעלות קווים קבועים בין ישראל ללונדון – איזיג’ט, איינאייר ובריטיש איירוויז – מעניקות הנחות בביצוע בדיקות PCR. כל חברת תעופה עובדת עם מרכזי בדיקות שונים ותוכלו לקבל הנחה על ביצוע הבדיקה במידה ותבחרו במרכז שעובד עם חברת התעופה איתה אתם טסים.

לטסים עם חברת התעופה בריטיש איירוויז – היכנסו לקישור הבא ובו רשימת מרכזי בדיקות הקורונה עם הנחה לטסים בבריטיש איירוויז. בעמוד זה מפורטת עלות הבדיקה לפי סוג הבדיקה ואיזה קוד הנחה יש להזין בעת הזמנת הבדיקה על מנת לממש את ההנחה אותה חברת התעופה מספקת.

לטסים עם חברת התעופה איזיג’ט – החברה עובדת עם שני מרכזים בלבד, ותוכלו לראות בקישור הבא את פירוט מחירי הבדיקות לטסים באיזיג’ט שיש לבצע לפני ההמראה חזרה לישראל ועם ההגעה לבריטניה.

לטסים עם חברת ריינאייר – חברה זו עובדת עם חברת בדיקות אחת בלבד, ומציעה “חבילת” בדיקות בהנחה בהתאם ליעד ממנו אתם באים לבריטניה מאחר והדרישות לבדיקות משתנות במידה והמדינה ממנה אתם באים ירוקה או צהובה, כמו גם בדיקה בעבור מי שחוזר למדינה המחייבת בדיקה שלילית לפני החזרה אליה. כמו המדיניות של ישראל למשל. תוכלו לראות בקישור הבא את חבילות בדיקת הקורונה לטסים בריינאייר, לבחור בחבילה המתאימה לכם ולהזמין בדיקה מראש.
המלצות, שאלות, טיפים ותגובות בנושא הקרונה בלונדון

הנחיות הקורונה משתנות ודינמיות. אנו מצרפים את השאלות שאנו נשאלים ואת תגובות הגולשים, אבל יש לקחת בחשבון שהן רלוונטיות לזמן בו נכתבו ויתכן שעכשיו ההנחיות השתנו ויש לפעול לפי ההנחיות המעודכנות ביותר בלבד.

המלצות טיפים ותגובות שעלו בקבוצה שלנו – הכל על לונדון – הקבוצה ממנה מתחילים את הטיול בעיר שלא מחכה

 • צריכה קצת הבהרות לגבי בדיקות הקורונה:
  1. כשממלאים את הטופס להזמנת הבדיקה של day 2 צריך לבחור ממי קונים את הערכה? הערכה מגיעה בדואר למלון? יש אפשרות לעשות את הבדיקה כבר בשדה”ת?
  2. בדיקת ה pcr לפני הטיסה לארץ: צריך גם להזמין או שאפשר פשוט ללכת ולעשות במקום? איפה הכי נוח לעשות במרכז לונדון?
  הכל כל כך מבלבל ומלחיץ שממש אשמח לעזרה.
  תודה
  • 1. יש כמה אפשרויות – קודם כל יש אפשרות בחירה בין בדיקת אנטיגן לבין בדיקת PCR, לאחר מכן יש אפשרות בחירה האם לבצע בדיקה עצמית או במעבדה/מרכז בדיקות. במדיה ובוחרים בבדיקה עצמית ערכת הבדיקה מגיעה בדואר או עם שליח, במידה ובוחרים לבצע את הבדיקה במרכז בדיקות הדבר תלוי במיקום המרכז. בכל אופן אפשר לבצע את הבדיקה עד לסוף היום השני (כאשר יום הנחיתה נחשב יום אפס).

   2. עדיף לקבוע תור מראש גם לבדיקת קורונה לפני החזרה לארץ – ההזמנה מראש גם תיתן לכם ראש שקט וגם תחסוך זמן יקר בטיול במקום לחכות בתור. אפשר גם כאן לבחור מתוך אותן החברות וההצעות שמופיעות באתר הממשלה הבריטי (https://bit.ly/3bGaMa5) אבל כדאי גם להסתכל בעמוד שלנו על הקורונה בלונדון (https://bit.ly/3mJq1Fs) ולראות האם חברת התעופה איתה אתם טסים מעניקה הנחות לבדיקת קורונה לפני הטיסה. בכל אופן חשוב לזכור שבדיקת day 2 יכולה להיות בדיקת אנטיגן או בדיקת PCR, אבל הבדיקה לפני הטיסה חזרה לארץ חייבת להיות מסור }PCR בלבד

 • מבולבלת מכל הבדיקות, אם אני נוחתת בלונדון ב01.12.21 עד 06.12.21 האם אצטרך 2 בדיקות או אחת?
  • אחת במהלך 72 שעות שלפני הטיסה חזרה לישראל ועוד אחת בנחיתה (בנתב״ג)
   • בטוח רק אחת? כאילו בדיקת היום השני נכללת בבדיקה של ה72 שעות לפני?
   • בדיקת היום השני למחוסנים היא בדיקת antigen ולכן לא תופסת לבדיקת 72 שעות לפני הטיסה.
    את יכולה לעשות PCR וזה יתפוס, אבל גבולי כי אם הטיסה תזוז את לא תוכלי לטוס בחזרה בלי לעשות עוד בדיקה.
  • מספר הבדיקות תלוי בעיקר בשעת ההמראה הצפויה ב6.12. מבחינת ההנחיות בלונדון צריך לעשות בדיקת קורונה עד סוף היום הקלנדרי השני מהנחיתה (כאשר יום הנחיתה נספר כיום אפס, זה שלאחריו כיום הראשון ולאחריו היום השני). אפשר לבחור אם לעשות בדיקת אנטיגן (זולה יותר) או בדיקת PCR (יקרה יותר). מבחינת ההנחיות בישראל צריך לבצע בדיקת PCR בלבד עד 72 שעות לפני ההמראה לישראל. במידה והטיסה ממריאה בבוקר או בצהריים תוכלו לעשות בדיקת PCR אחת ביום שישי 3.12 בשעות אחר הצהריים או הערב ואז בדיקה אחת תכסה את הדרישות של שתי המדינות. אם הטיסה מלונדון יוצאת בלילה אז הדבר כבר לא יתאפשר ויש לבצע שתי בדיקות שונות.
   בנוסף כמובן יש לבצע בדיקת קורונה עם החזרה לישראל. אך כמו שאמרו מעלי – זה יכול ליצור בעיה במידה והטיסה תידחה או תתעכב, ויש לקחת זאת בחשבון. בכל אופן במידה ותעשי בדיקה אחת זו תהיה חייבת להיות בדיקה מסוג PCR.
   תוכלי לקרוא עוד על ההנחיות ומציאת מרכזי בדיקה בעמוד סקירה שלנו על הקורונה בלונדון כאן – https://bit.ly/2YgZTIu

   מבחינת עלות הבדיקה – אין מחיר קבוע לבדיקות והמחיר משתנה ממכון בדיקות אחד לאחר, בבדיקה אותה את עושה ובזמן שלוקח לתוצאות להגיע.

 • איפה הכי מומלץ להזמין בדיקת day2?
  ובדיקת pcr לפני חזרה לארץ גם תריך להזמין מראש ?

  • לפי הפוסטים והדיונים עד כה- הכיוון הוא רנדוקס
  • the regenerative clinic
 • היי, אני אמורה לטוס ב11.12-16.12 עם חברות ללונדון, כמה בדיקות אנחנו נצטרך לעשות אם אנחנו מחוסנות שלוש פעמים?
  ואם כן כמה עולה כל בדיקה?

  • בלונדון 2 ובישראל כשנוחתים מי שיש תעודת מתחסן של משרד הבריאות לא צריך בדיקה לפני הטיסה ללונדון
  • מספר הבדיקות תלוי בעיקר בשעה בה אתן ממריאות ב-16.12. מבחינת ההנחיות בלונדון צריך לעשות בדיקת קורונה עד סוף היום הקלנדרי השני מהנחיתה (כאשר יום הנחיתה נספר כיום אפס, זה שלאחריו כיום הראשון ולאחריו היום השני). אפשר לבחור אם לעשות בדיקת אנטיגן (זולה יותר) או בדיקת PCR (יקרה יותר). מבחינת ההנחיות בישראל צריך לבצע בדיקת PCR בלבד עד 72 שעות לפני ההמראה לישראל. במידה והטיסה שלכם ממריאה בבוקר או בצהריים תוכלו לעשות בדיקת PCR אחת ביום שני 13.12 בשעות אחר הצהריים או הערב ואז בדיקה אחת תכסה לכן את הדרישות של שתי המדינות. אם הטיסה שלכן יוצאת בלילה אז הדבר כבר לא יתאפשר ותצטרכו לבצע שתי בדיקות שונות.
   בנוסף כמובן יש לבצע בדיקת קורונה עם החזרה לישראל.
   תוכלו לקרוא עוד על ההנחיות ומציאת מרכזי בדיקה בעמוד סקירה שלנו על הקורונה בלונדון כאן – https://bit.ly/2YgZTIu
   • היי, אם ההמראה היא ב16.12 בשעה 20:20? הנחיתה 12.12 בלונדון באחת בלילה
    זה ממש מבלבל כי בתכלס עבר יום אבל רק כי אחת בלילה ועבר השעה 12..
   • אם הנחיתה בלונדון היא ב1 בלילה שבין יום שבת לראשון זה אומר שאת הבדיקה של day 2 צריך לעשות עד הסוף של יום שלישי ה-14.12(תאריך הנחיתה הוא יום 0). כלומר שלפי הבנתי אין בעיה שתעשו בדיקה (מסוג PCR כמובן)
    במהלך יום שלישי והיא תהיה פחות מ-72 לפני ההמראה חזרה לישראל ביום חמישי ה16.12 בשמונה בערב.
 • אשמח לעזרה לגבי הבדיקות.
  נוחתים ברביעי הקרוב ב-9:35 בבוקר וממריאים בחזרה בראשון ב-21:25 (בארץ ב-4:25 בבוקר).
  מתי צריכים לעשות בדיקה? איך וממי מזמינים?
  אובדת עצות….
  • בגלל שאתם נוחתים ברביעי בבוקר וממריאים בראשון בערב כדי להיות בטוחים ובראש שקט תצטרכו לעשות שתי בדיקות בלונדון.
   כל מי שנכנס מישראל ללונדון (גם אם מחוסן) מחוייב בבדיקת קורונה מוזמנת מראש ביום השני לביקור – במקרה שלכם מדובר ביום חמישי.
   בנוסף, כל מי ששהה בחו”ל יותר מ-72 שעות וחוזר לישראל צריך לעשות בדיקת PCR עד 72 שעות לפני הטיסה. שאצלכם זה אומר שהבדיקה המוקדמת ביותר שאתם יכולים לעשות ותתפוס בשביל החזרה לישראל צריכה להתבצע ביום חמישי ב21:25, בדיקות שיעשו לפני זה לא יהיו קבילות מבחינת ההנחיות הישראליות, וסביר שלא יהיו מעבדות שיעשו בדיקות לאחר שעה זו.
   לכן, לפי הבנתי לא תוכלו לחבר את שתי הבדיקות ולעשות רק בדיקה אחת. כלומר תצטרכו לעשות בדיקה במהלך יום חמישי בגלל ההנחיות של בריטניה, ותצטרכו לעשות בדיקה בימים שישי או שבת בגלל ההנחיות של ישראל – כאשר חשוב לוודא שהבדיקה הזו היא בדיקת PCR ולא בדיקה מהירה, ושאת התוצאות לבדיקה תקבלו לפני ההגעה לשדה התעופה להמראה חזרה לארץ.
   ניתן להזמין בדיקות מראש באתרי מרכזי הבדיקות, ישנו עמוד המרכז את כל המרכזים הללו באתר ממשלת בריטניה בקישור הזה – https://bit.ly/3lRBF0p. אפשר להכנס לאתרים של הרמכזים ולהזמין דרכם תור לבדיקה.
   עוד על הנחיות הקורונה בלונדון תוכלי לקרוא בעמוד שהקדשנו לנושא כאן – https://bit.ly/30DCC4s
   • נאמר לי שבגלל שאני מגיעה לחמישה ימים מספיקה בדיקת day2 שאבצע בשישי בבוקר
   • מתקנת את התגובה שרשמתי למעלה – ספירת הימים היא כזו שיום הנחיתה נחשב יום 0, היום שלמחרת הוא יום 1 ולמחרת (שאצלכם יוצא יום שישי) זה יום 2. ככה שאתם בהחלט יכולים לעשות את הבדיקה ביום שישי בבוקר, לוודא שהיא PCR ושתקבלו את התוצא לפני יום ראשון בערב וכך לחסוך בבדיקות, בכסף ובזמן טיול בעיר. מתנצלת מאוד על אי הדיוק בתגובה מעלה!
   • נושמת לרווחה
 • האם סופרים ימים או שעות מהנחיתה לצורך הבדיקת יום2 . כי אנחנו נוחתים במוצש בשעה 11:30 .. וחוזרים בשישי בבוקר 8:30 האם זה יהיה קריטי אם נעשה את בדיקת היום ה2 PCR בשלישי בבוקר ?
  • יום הנחיתה נספר כיום אפס, היום לאחר הטיסה יום אחד ויומיים אחרי הטיסה יום 2. ככל הידוע לנו מדובר על ספירת ימים קלנדריים ולא על ספירת שעות מהנחיתה

שאלות שנשאלנו במייל

 • מה עם חלילה נדבקים שם בקורונה? ילד ואבא או אחד מהם? תודה מחוסן פעם שנייה הילד האבא פעם שלישית. תודה
  • מבחינת הנחיות הקורונה בלונדון לחולים אשר נדבקו בקורונה – זה לא משנה האם התחסנתם או לא ובכמה חיסונים. במידה ואתם מפתחים סימפטומים יש להיבדק לקורונה, ובמידה והתוצאה חיובית יש להיכנס לבידוד של לפחות עשרה ימים וניתן לצאת ממנו רק לאחר 10 וזאת במידה שביומיים האחרונים של הבידוד לא חוויתם סימפטומים. תוכל לקרוא בהרחבה את הוראות הבידוד של ממשלת בריטניה כאן.
 • אנו זוג שטסים ללונדון עם אלעל, נוחתים בלונדון ביום שלישי וחוזרים לארץ ביום ראשון בשעה 22:00. נעשה את בדיקת day 2 ביום חמישי בשעה 18:00. האם הבדיקה תקיפה לבדיקה של 72 שעות לחזרה לארץ ב14/11 כפי שציינתי או שאנו צריכים עוד בדיקה לפני החזרה לארץ
  • הבדיקה שתעשו ביום חמישי מתבצעת למעשה 76 שעות לפני ההמראה לישראל, ככה שבמחינת הנחיות הקורונה של ישראל היא לא אמורה להיות תקפה. את הבדיקה של day 2 צריך לעשות עד לסוף היום השני של הנחיתה ככה שברמה העקרונית אם תצליחו לקבוע בדיקה בלילה – אחרי השעה 22:00 יכול להיות שתוכלו לחסוך לכם את הבדיקה הכפולה, כך שגם אם הבדיקה האחת תעלה יותר מאחר ומדובר בשעה חריגה היא תהיה זולה יותר מאשר שתי בדיקות נפרדות.מספרי טלפון ואתרים חשובים

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל