טיסות ללונדון עם אל על

מבט כללי על אל על

אל על, חברת הטיסות הלאומית (לשעבר) של ישראל, מספקת שירותי טיסה למגוון יעדים ברחבי העולם כאשר הקו של אל על ללונדון הוא אחד הקווים הנפוצים והפעילים של החברה (ללונדון יוצא יותר ממטוס אחד של אלעל ביום – כחמש עשרה בשבוע רובם להי’תרו -אך חלקם ללוטון). או בקיצור – אל על מפעילה קו סדיר מנתב”ג ללונדון שיוצא לפחות פעם ביום במחירים טובים יחסית כך שכמעט תמיד תוכלו למצוא הצעה לטיסה ללונדון עם אל על.

אל על מפעילה אתר נוח במיוחד לחיפוש טיסות, כולל חיפוש גמיש בו תוכלו לשנות נושאים רבים שיאפשרו לכם להתאים את הכרטיס המתאים לכם (כמו מיקום הישיבה במטוס, סוג הארוחה שתקבלו בטיסה). היתרונות של אל על ללונדון ובכלל הם ברורים וידועים, רבים מעדיפים להזמין טיסות רק עם אלעל ולא עם חברות טיסה אחרות, בגלל הדיילים והדיילות דוברי העברית, סידורי האבטחה הקפדניים והאמינות והביטחון הנלווים בהזמנת הטיסה ובשירות.
הסיבות שבגינן כדאי להזמין באל על ולא במערכות אחרות היא נוחות ההזמנה של הטיסה והגמישות בבחירת הטיסה, תאריכים ושעות הטיסה ובחירה בפונקציות נוספות כמו מחלקת תיירים פלוס,
חישוב כבודה ושימוש בנקודות של הנוסע המתמיד, שמאפשרות התאמה של מחיר טוב לנסיעה שלכם.

באופן כללי לדעתנו השירות של אל על ללונדון הוא מצוין וההפרשים במחיר למתחרים יחסית לא גדול (בין 70$-10 לכרטיס תלוי בעונה). קרא על כך עוד בדף המידע על טיסות עם אל על.

מתקשים בהזמנה? אפשר להתייעץ ולבקש עזרה בהזמנה בטופס מתחת). מלבד הזמנת הטיסה אנו ממליצים להזמין מלון במערכת חיפוש המלונות שלנו. תוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי בדף מלונות בלונדון.
תגובות של לקוחות של אל על ללונדון

טיפים לשימוש יעיל במערכת של אל על

1. לשים לב להכניס את סוגי הנוסעים כראוי. נוסעים צעירים משלמים פחות!

2. אל על מאפשרת השלמה של הזמנת רכב וחבילות. אנו חושבים שבניגוד לטיסות, בהן אל על נותנת שירות מצוין בנושא זה השירות שלהם לוקה בחסר (ראה הכל על מלונות והשכרת רכב בחו”ל).

3. לא לשכוח, ברוב הטיסות תוכלו לבחור את מקום הישיבה ואת הארוחה שלכם.

4. אל על מאפשרת לכם לבצע צ’ק אין מהמחשב בבית (אחלה של שירות שחוסך זמן המתנה בשדה).

5. באתר של אעל יש אפשרות לשלם גם דרך PayPal (למי שמעוניין) שירות טוב מאוד למרוויחים כסף ביאנטרנט.

6. ישנם שירותים משלימים רבים באתר אל על, כמו הזמנה של תלושים בדיוטי פרי ועדכונים של טיסות ונחיתות.

 חברות ישראליות נוספות המעניקות שירותי טיסות וחבילות: