סיורי פאבים

סיור פרטי בפאבים היסטוריים בליווי מומחה בירה מקומי

סיורי חובה להכרת תרבות השתיה האנגלית והפאבים העתיקים והמפורסמים של לונדון

לא משנה בני כמה אתם, טיול בלונדון אינו שלם בלי קפיצה לפאב מסורתי ושתיית פיינט בירה. מומלץ מאוד לבחור סיור פאבים הכולל מדריך מקצועי שיוביל אתכם לפאבים המיוחדים והעתיקים ביותר של העיר שיש לה מסורת ארוכת שנים של שתיה ושל תרבות שלמה סביבה.

סיור פרטי בפאבים היסטוריים בליווי מומחה בירה מקומי

הסיורים כוללים קפיצה בין מספר פאבים והסברים היסטוריים מקצועיים על תהליך בישול הבירה וסוגיה השונים, ויחד מדובר בחוויה שיהיה לכם קשה לשכוח (תלוי כמה תשתו…):
סיור פרטי בפאבים היסטוריים

סיור פרטי בליווי מומחה בירה מקומי שלא תשכחו. הסיור הוא כולל שתיה (חצי פיינט בירה בכל פאב אליו תגיעו), מלווה בהסברים וטיפים של מדריך מנוסה, מפורסם ועטור שבחים ותארים (סומלייה בירה מצטיין) והכי חשוב – מכיוון שהסיור פרטי הוא מותאם לך באופן אישי. לרוב הסיור מתחיל בשעות אחר הצהריים המוקדמות ואורך כ-3 שעות והוא כולל סיור רגלי שבמהלכו תעברו בין פאבים וותיקים מפורסמים שונים, ותשמעו על ההיסטוריה והמנהגים הבריטיים.

לפרטים והזמנה

סיור פאבים בטרפלגר, קוברט גארדן וסוהו

סיור של 4 שעות שבמהלכן תגיעו לפאבים הנחשבים ביותר בחלקה המערבי של העיר. המדריך המקצועי והאדיב יפגוש אתכם בכיכר טרפלגר ויגיע איתכם לחמישה פאבים שבהם תקבלו טעימות בירות מקומיות. הסיור מאפשר הצצה לתרבות השתיה הבריטית באיזור הנחשב ביותר של העיר, וכמו כן מאפשר להכיר מקרוב את ההיסטוריה והתרבות של הבירה הבריטית באמצעות המדריך.

לפרטים והזמנה

סיור רגלי בפאבים היסטוריים

במהלך הסיור שאורך כ-4 שעות תגלו פאבים בריטיים מסורתיים עתיקים באחר צהריים חווייתי במיוחד. הסיור מתחיל בגשר לונדון וממשיך באיזור הסיטי של לונדוןובמהלכו תגיעו לפחות ל-4 פאבים ותלוו על ידי מדריך מקצועי שיספר לכם על ההיסטוריה של הבירה והפאבים האנגליים וימליץ לכם איזה בירות לנסות בפאבים המסורתיים ביותר בלונדון. שימו לב שסיור זה אינו כולל את השתיה במחיר הסיור.

לפרטים והזמנה

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל