יום סיור בסטונהנג׳

הזמנת כרטיסים לסיור מודרך בסטונהנג׳

באתם לכמה ימים לבירת אנגליה? רוצים לראות משהו מחוץ ללונדון שקלו להצטרף לסיור מחוץ לעיר בסטונהנג’, באזור שנחשב לאחד היפים ביותר באנגליה כולה.

הזמנת כרטיסים לסיור מודרך בסטונהנג׳
סטונהנג’ (צילום: Tiqets)

מה הסיור כולל?

הסיור היומי כולל נסיעה באוטובוס ממוזג (וחיבור לאינטרנט אלחוטי) הלוך וחזור אל סטונהנג’, מדריך אאודיו (באנגלית, צרפתית, גרמנית, רוסית, פולנית). המחיר כולל בתוכו את הכניסה לאתר. אורך הסיור כ-6 שעות.

סטונהג’ הוא אוסף אבנים שהובאו לנקודה מבודדת בתקופת זמן המוערכת לפני כ-5,000 שנים. האבנים הללו הן חלק מאחת החידות הגדולות בהיסטוריה – מי בנה אותן? ומדוע? שאלות שהטריפו את דעתם של חוקרים.במישור המנוקד בתלוליות ויצירות פרהיסטוריות, הסטונהנג’ ממשיך להעסיק את דמיונם ולתעתע בליבם של כל מבקריו. אתר חובה.

כתובת האיסוף ליציאה לסיור:
סיור הבוקר – Victoria Coach Station Gate 13.
סיור הצהריים – Victoria Coach Station Gate 0.

כרטיסים וסיורים מודרכים לסטונהנג' מלונדון

האם ניתן להגיע לסטונהג' עצמאית ללא סיור מודרך?

קודם כל כן ולהרבה תיירים זה אופציה מאוד מתאימה, ישנו אוטובוס (יוצא מתחנת ויקטוריה ומשדה התעופה הית’רו) המגיע למקום ממרכז העיר ועוצר במרחק הליכה (Amesbury נמצאת במרחק של 10 דקות הליכה, אפשרי גם לקחת מונית), אפשר גם להגיע ברכבת מלונדון (יוצא מתחנת ווטרלו) ללסליסבורי ומשם לקחת שאטל של אחת מספקי התיירות במקום. כמובן שאפשר להגיע ברכב שכור ראה השכרת רכב בלונדון והשכרת רכב באנגליה (לקריאה נוספת על דרכי הגעה והזמנה של כרטיסים לאתר באופן עצמאי).
* יש לקחת בחשבון שהנסיעה בתחבורה ציבורית תהייה ארוכה יחסית אך תוזיל את העלויות בהשוואה לסיור מודרך (חשוב לומר שלעיתים ההפרש הוא לא כל כך גבוה – מחיר הנסיעה לא זול).

* ההגעה ברכב שכור מתאימה למי שמזמין רכב בלי קשר לסיור זה ומתכנן סיור באנגליה ליותר מיומיים שלושה שהביקור באתר זה הוא חלק ממנו – ההזמנה של רכב ליום רק עבור סיור זה אינה מומלצת.

טקס דרואידי באתר – עד היום יש קבוצות הרואות באתר כמקום קדוש. 
(צילום sandyraidy – https://bit.ly/2IO6H6T)

סטונהדג’ על רקע השמש השוקעת – סוף היום הוא הזמן הפופלארי לביקור במקום. 
(צילום – Rob Purvis – https://bit.ly/2k7eDlx)

המלצות לקריאה נוספת:

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל