טיול יום לפארק השעשועים לגולנד

הזמנת כרטיסים לפארק השעשועים לגולנד

טיול יום לפארק השעשועים לגולנד (Legoland® Windsor with Roundtrip Transport) יום כיף נהדר לכל המשפחה. פארק לגולנד נמצא בקרבה לעיר המלכותית וינדזור (Windsor), כשעה נסיעה ממרכז לונדון. בפארק יותר מ-55 מתקנים ותצוגות, ביניהם גם מיני-לנד – דגמים מניטורים של ערים ואתרים תיירות המורכבים מיותר מ-40 מיליון חתיכות לגו.

הזמנת כרטיסים לפארק השעשועים לגולנד
פארק לגולנד מחולק לחמישה אזורי פעילות, כל אחד מהם בעל נושא משלו ובו אטרקציות, פעילויות ומסעדות. אחת התצוגות המפורסמות היא של מלחמת הכוכבים (Star Wars) המציגה סקירה מלאה של סדרת סרטי המדע הבדיוני והפנטזיה באמצעות 2,000 דגמי לגו.

הטיול כולל הסעה מסודרת באוטובוס ממוזג היוצאת וחוזרת אל מרכז לונדון, מה שמאפשר לכם הגעה נוחה ונטולת דאגות, כל שנשאר כעת – הוא ליהנות.

(צילום: Expedia)

 
המלצות "הכל על"

  • ילדים בגילאי 2 ומטה אינם מחוייבים בתשלום. ילדים בגילאים 3-15 זכאים להנחה. זהו יום חוויתי נהדר לכל המשפחה ואין ספק כי כולם יהנו, מקטן ועד גדול. למידע נוסף על לונדון עם ילדים.
  • באתר קיימים גם מתקני מים לכן מומלץ לארוז גם בגדי ים, מגבות ובגדים להחלפה.
  • ההסעה יוצאת מלונדון בשעות 9:00, 9:30, 10:00, 10:40. יש להגיע למקום נקודת המפגש חצי שעה לפני.
  • ההסעה חזרה ללונדון יוצאת בכל שעה בין השעות 12:00-18:20.
  • נקודת המפגש הינה במשרדי החברה Golden Tours, בכתובת: 4, Fountain Square, 123-151 Buckingham Palace Rd. דרך ההגעה המומלצת למקום היא באמצעות הטיוב קווים CircleDistrict ו-Victoria עד לתחנת Victoria Station.

 

מפה

סנן על ידי

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל