לינה למשפחות ברודוס – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על לינה למשפחות ברודוס - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים ברודוס.

7 מקומות לינה מומלצים למשפחות ברודוס

Midgard Suites (Medieval Town)

אפשרות זו מומלצת למשפחות המגיעות לרודוס מאחר ומאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה. זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא בעיר העתיקה של רודוס בה ניתן למצוא מגוון אפשרויות לינה, אך כדאי לקחת בחשבון שקרובה לנמל ולא לחופי הרחצה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

Sperveri Boutique Hotel

⭐⭐⭐⭐
אפשרות זו מומלצת למשפחות המגיעות לרודוס מאחר ומאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומשחקי לוח ופאזלים. מדובר במלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים שמהווה אופציה מעולה בעבור מי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא באזור חוף קאטו פיטריס שבעיר רודוס. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר. למידע נוסף לחצו כאן.

Elafusa Luxury Apartment

מקום לינה זה מומלץ למשפחות המגיעות לרודוס מאחר ומאפשר אירוח עם ילדים ובין השאר מציע חדרי משפחה. מדובר בדירות אשר מתאימות למי שמעוניין בעצמאות ומרחב רבים יותר מאלו המוצעים במלון, אפשרות שיכולה להתאים גם לכמה משפחות שנוסעות יחד לטיול ומעוניינות ללון בדירות קרובות זו לזו. הדירות נמצאות בעיר העתיקה של רודוס בה ניתן למצוא מגוון אפשרויות לינה, אך כדאי לקחת בחשבון שקרובה לנמל ולא לחופי הרחצה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר. למידע נוסף לחצו כאן.

Trinity Boutique Hotel

מקום לינה זה מומלץ למשפחות המגיעות לרודוס מאחר ומאפשר אירוח עם ילדים ובין השאר מציע חדרי משפחה. זהו מלון אשר נמצא בעיר העתיקה של רודוס בה ניתן למצוא מגוון אפשרויות לינה, אך כדאי לקחת בחשבון שקרובה לנמל ולא לחופי הרחצה. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

A&B Rhodes city apartments

מקום לינה זה הוא בין אפשרויות הלינה המומלצות למשפחות ברודוס, זאת מאחר והוא מאפשר אירוח עם ילדים ומציע לאורחיו חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומטבח. מדובר בדירות, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון, במיוחד אם מגיעים כקבוצה גדולה יחסית ורוצים ללון בדירות הקרובות זו לזו. דירות אלו נמצאות בעיר העתיקה של רודוס בה ניתן למצוא מגוון אפשרויות לינה, אך כדאי לקחת בחשבון שקרובה לנמל ולא לחופי הרחצה. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד. למידע נוסף לחצו כאן.

Bellevue On The Beach Suites

⭐⭐⭐⭐⭐
מקום לינה זה מתאים למשפחות המגיעות לרודוס מאחר והוא מאפשר אירוח עם ילדים, ובין השאר הוא מציע לאורחיו חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומעלית. זהו מלון בעל דירוג של חמישה כוכבים המתאים למי שמעוניין במקום לינה מפנק וברמה גבוהה. המלון נמצא בחוף אלי שנמצא בקצה הצפוני ביותר של האי. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים. למידע נוסף לחצו כאן.

Danezis City Stars Apartments

אפשרות לינה זו מתאימה למשפחות המחפשות מקום לינה ברודוס בזכות כך שמאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה, מטבח ומעלית. מדובר בדירות, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון, במיוחד אם מגיעים כקבוצה גדולה יחסית ורוצים ללון בדירות הקרובות זו לזו. דירות אלו נמצאות בעיר העתיקה של רודוס בה ניתן למצוא מגוון אפשרויות לינה, אך כדאי לקחת בחשבון שקרובה לנמל ולא לחופי הרחצה. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על לינה למשפחות ברודוס

בעבור משפחות אשר מתכננות לשכור רכב ברודוס או להגיע לרודוס עם רכב שכור כדאי להזמין מקום לינה עם חניה - ובכך לחסוך את כאב הראש הכרוך בחיפוש חניה במקרה הטוב וקבלת קנס על חניה במקום לא חוקי במקרה הרע. אנו ממליצים להסתכל על מקומות הלינה הבאים - מלון ארבעה כוכבים Sperveri Boutique Hotel (חניה פרטית במיקום סמוך בחינם), מלון Trinity Boutique Hotel ומקום האירוח שלושה כוכבים Attiki Hotel (חניה ציבורית במקום - עלולים לחול חיובים) ומלון חמישה כוכבים Bellevue On The Beach Suites ואורחן Medieval Inn (חניה ציבורית במיקום סמוך בחינם).

כאשר משפחות מגיעות לרודוס עם תינוקות בחירת מקום הלינה המתאים נעשית מורכבת מעט יותר, מאחר ויש לקחת בחשבון היבטים אשר לא עומדים בפני משפחות עם ילדים גדולים יותר. כדאי מאוד לבדוק ראשית שמקום הלינה מספק עריסות או מיטת תינוק - בין אם בתוספת תשלום או בחינם, ובמידה ומדובר בבניין בן כמה קומות שישנה מעלית. בנוסף כדאי לבחור במקום לינה בו תוכלו לשלוט על מיזוג האוויר ושיהיה לכם בו גישה לקומקום. כדאי להסתכל למשל על מלון Bellevue On The Beach Suites המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון Rodos Park Suites & Spa המתאים למשפחות עד 3 נפשות ובית הארחה Island Dreams Rooms & Suites, מלון Santa Maria רודוס Hotel ומלון Semiramis רודוס Hotel המתאימים למשפחות עד 4 נפשות.

מקומות הלינה המתאימים למשפחות עם תינוקות מציעים מיטות תינוק או עריסות, אולם חלקם לוקחים על שירות זה תשלום נוסף - שיכול להגיע גם לסכום גבוה יחסית. כדי להוזיל מעט את עלות הלינה עם תינוקות כדאי להסתכל על מקומות לינה בהם אין תוספת תשלום בעבור מיטת תינוק או עריסה. כדאי להסתכל למשל על דירות Danezis רודוס Stars Apartments, מלון דירות Rodian Gallery Hotel Apartments, מלון דירות Athineon Hotel ומלון Mitsis Petit Palais Beach Hotel המתאימים למשפחות עד 4 נפשות.

אחד מהדברים שיכולים לשדרג חופשה משפחתית הוא בריכה במלון. מבין המלונות המתאימים למשפחות ברודוס ויש בהם בריכה אנו ממליצים להסתכל על מלון Sperveri Boutique Hotel, מלון Bellevue On The Beach Suites, מלון דירות Athineon Hotel ומלון Best Western Plus Hotel Plaza המתאימים למשפחות עד 4 נפשות ומלון דירות River's Apartments המתאים למשפחות עד 6 נפשות. מלונות אלו מאפשרים אירוח עם ילדים ומציעים גם חדרי משפחה.

ישנם מקומות לינה המתאימים למשפחות ומציעים חדרים יחסית גדולים בהם יש מספר קבוע של מיטות, אך ניתן להוסיף לחדר מיטה (או שתיים) נוספות בעבור ילדים. הוספת מיטה לחדר של ארבעה אנשים לרוב תהיה זולה יותר מאשר הזמנת חדר המתאים לחמישה אנשים (מה גם שאפשרות זו פחות נפוצה). כדאי להסתכל למשל על מלון Porolithos Boutique Hotel, מלון Hotel Anastasia ומלון דירות Petrino המתאימים למשפחות עד 3 נפשות, דירות Elafusa Luxury Apartment המתאים למשפחות עד 4 נפשות ומלון Evdokia Hotel המתאים למשפחות עד 5 נפשות- אשר מאפשרים הוספת מיטות לחדר. חשוב לשים לב במעמד ההזמנה שניתן להוסיף מיטה לחדר שהזמנתם, במלונות רבים יש אפשרות להוסיף מיטה רק לחלק מהחדרים - כתלות בגודל החדר.

אוכל יכול להיות עניין לא פשוט כשנוסעים לחופשה עם ילדים, לכן בעבור מי שמעוניין לקחת מלון ולאכול במלון - בין אם רק ארוחת בוקר או גם ערב - כדאי לבדוק האם המלון לוקח בחשבון בתפריט גם את האורחים הקטנים. בין המלונות שמספקים ארוחות ילדים ברודוס אפשר למנות את מלון Porolithos Boutique Hotel המתאים למשפחות עד 3 נפשות, מלון דירות Midgard Suites (Medieval Town), מלון Sperveri Boutique Hotel ומלון Best Western Plus Hotel Plaza המתאימים למשפחות עד 4 נפשות ואכסניה STAY Rhodes Hostel המתאים למשפחות עד 6 נפשות.

No Content

כל מה שתצטרכו לדעת על לינה למשפחות ברודוס

רודוס הוא יעד פופולרי לביקור וחופשה, בו תוכלו לשלב את מיטב ממרכיבי החופשה האידיאלית כמו ביקור בחופים מרהיבים, חיי הלילה התוססים וביקור באתרים היסטוריים ידועים. לרודוס ישנן טיסות ישירות מישראל, מה שהופך אותו לנגיש למטיילים בקלות. קיימות ברחבי רודוס מגוון רחב אפשרויות לינה שיתאימו למשפחות מכל הסוגים. בעבור משפחות המגיעות לעיר העתיקה של רודוס ישנן שתי אפשרויות מומלצות עיקריות ללינה – הראשונה היא לינה בדירה והשנייה היא לינה במלון המתאים למשפחות.

לינה בדירה

בחירה בדירה לרוב משתלמת מאוד למשפחות ואנו ממליצים לשקול אופציה זו בחיוב למרות שהיא פחות מוכרת לתייר הישראלי. בהזמנת דירה אולי מפסידים את היתרונות של לינה במלון – לא מנקים אחריכם, אין קבלה (אלא עם מדובר במלון דירות) ואת ארוחת הבוקר והקפה של תחילת היום תכינו בעצמכם. אך מצד שני, תרוויחו אפשרות לינה יותר נוחה ומרווחת, הכוללת מטבח שמאפשר הכנה של ארוחות בעצמכם ובחלק לא מבוטל תמצאו גם אביזרים נוספים כמו מכונת כביסה – אילו יתרונות שיכולים להיות הרבה יותר חשובים להרבה מאוד משפחות, במיוחד כאשר מגיעים לטיול ארוך ברחבי האי כולו.

לינה במלון

לינה במלון זול ברמה של שני כוכבים, שלושה כוכבים או ארבעה כוכבים (למי שרוצה להתפנק) אפשרית על ידי התפצלות בחדרים או בחירה במלונות הכוללים חדרים לשלוש, ארבעה או יותר אורחים. כדאי לקחת בחשבון שאומנם אפשרות הלינה בחדר אחד זולה יותר (במידה והמלון מציע חדר גדול מספיק), אבל המחיר של הוא בצפיפות שיכולה להיות מעיקה, במיוחד אם מזמינים את חדר המלון למספר לילות. כך או אחרת מרוויחים את השירות של המלון ואת רמת האירוח. ישנם מלונות רבים בעיר מציעים שירותים המתאימים למשפחות כמו חדרים מחוברים, עריסות או מיטות מתקפלות ובחלק מהמלונות יש גם בריכות מתאימות לילדים, אזורי משחקים ופעילויות ספציפיות לילדים שיכולים לשדרג את החופשה המשפחתית שלכם. בין אם תבחרו ללון בדירה או במלון, לפני שמזמינים את אפשרות הלינה המועדפת עליכם כדאי לבדוק מספר היבטים:

  • למשפחות עם ילדים קטנים – שהמקום הלינה מארח ילדים קטנים, ישנם מלונות יוקרתיים (לא הרבה) ודירות שאינם מאפשרים אירוח של ילדים בגילאים מסויימים.
  • אם הילדים שלכם ממש קטנים, כדאי לוודא שבמקום יש את התנאים לארח אתכם ולספק את כל הצרכים שלכם (עריסת תינוק ואפשרות להרתיח מים למשל).
  • סוגיות של מחיר – מקומות לינה רבים מאפשרים למשל לינה של ילדים עד גיל מסויים ללא עלות נוספת כאשר לא מוסיפים מיטה על אילו הקיימות. בנוסף ישנם מקומות שמאפשרים אף תוספת של עריסה ואירוח של תינוקות ללא עלות נוספת (לרוב ההגבלה לאפשרות זו היא שנה עד שלוש). דבר זה יכול להוזיל לכם מאוד את המחיר.

בנוסף, אנו ממליצים למשפחות עם ילדים המגיעות לטיול רחב ברודוס לשכור רכב, שכן זו היא דרך הטיול הרווחת ביותר באי, לחצו כאן בכדי לקרוא עוד על השכרת רכב ברודוס. לבסוף, בכדי לחוות את החופשה המושלמת אין טוב מלשמוע על חוויות של חברים, אנו ממליצים לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של מקום הלינה.
המלצות על לינה למשפחות ברודוס

  • מקומות לינה מומלצים נוספים למשפחות המגיעות לרודוס הינם מלון DECAN Concept Boutique Estate המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון Old Town Senses Boutique Hotel המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון Evdokia Hotel המתאים למשפחות עד 5 נפשות, מלון שלושה כוכבים Sunrise Luxury Apartments Rhodes המתאים למשפחות עד 4 נפשות ומלון חמישה כוכבים Grande Albergo Delle Rose המתאים למשפחות עד 4 נפשות.
  • ברודוס יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות ברודוס.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את מקומות הלינה המומלצים למשפחות ברודוס?

ניתחנו כ-3,000 אפשרויות לינה ברודוס עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר ברודוס בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות למשפחות אשר מגיעות לרודוס, תוך לקיחה בחשבון שראשית צריך שמקום הלינה יאפשר לינה עם ילדים, שיציע חדרים המתאימים לאירוח של יותר משני אנשים ושיציע מתקנים נוספים המתאימים לילדים ומשפחות – כמו משחקים, ארוחות ילדים או שירותי בייביסיטר. מבין אפשרויות הלינה הללו איתרנו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לצרכים שונים של משפחות ברודוס (למשל העיר העתיקה של העיר רודוס) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com