מלונות ברודוס – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על מלונות ברודוס - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים ברודוס.

7 מלונות מומלצים ברודוס

Sperveri Boutique Hotel

⭐⭐⭐⭐
מדובר במלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים שמהווה אופציה מעולה בעבור מי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא באזור חוף קאטו פיטריס שבעיר רודוס. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Mediterranean Hotel

⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא בחוף אלי שנמצא בקצה הצפוני ביותר של האי. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Lydia Hotel

⭐⭐⭐
זהו מלון שלושה כוכבים אשר מתאים למי שמחפש מקום לינה פונקציונאלי – שיהיה נוח ונעים מצד אחד אך לא יקר מצד שני. מלון זה נמצא באזור הנמל של העיר. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Evdokia Hotel

זהו מלון אשר נמצא בעיר העתיקה של רודוס בה ניתן למצוא מגוון אפשרויות לינה, אך כדאי לקחת בחשבון שקרובה לנמל ולא לחופי הרחצה. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם ומזגן. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

Porolithos Boutique Hotel

זהו מלון אשר נמצא בעיר העתיקה של רודוס בה ניתן למצוא מגוון אפשרויות לינה, אך כדאי לקחת בחשבון שקרובה לנמל ולא לחופי הרחצה. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר, והיא מומלצת למי שמגיע עם רכב בזכות החניה שמציעה לאורחים. למידע נוסף לחצו כאן.

Island Boutique Hotel

⭐⭐⭐⭐
מלון זה מדורג כמלון בעל ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה עם מתקנים ברמה גבוהה יחסית. המלון נמצא בחוף אלי שנמצא בקצה הצפוני ביותר של האי. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר מוצרי טיפוח בחינם, חדרים אטומים לרעש ומכונת קפה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Elakati Luxury Boutique Hotel – Adults Only

זהו מלון אשר נמצא בעיר העתיקה של רודוס בה ניתן למצוא מגוון אפשרויות לינה, אך כדאי לקחת בחשבון שקרובה לנמל ולא לחופי הרחצה. בין השאר מקום הלינה מציע מוצרי טיפוח בחינם, חדרים אטומים לרעש ואחסון מטען. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על מלונות ברודוס

למשפחות המחפשות ללון ברודוס אנו ממליצים להסתכל מלון ארבעה כוכבים Sperveri Boutique Hotel ומלון ארבעה כוכבים Best Western Plus Hotel Plaza המתאימים למשפחות עד 4 נפשות, מלון ארבעה כוכבים Island Boutique Hotel המתאים למשפחות עד 8 נפשות, מלון Evdokia Hotel המתאים למשפחות עד 5 נפשות ומלון שלושה כוכבים Lydia Hotel המתאים למשפחות עד 6 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן.

בין המלונות המציעים מתקנים נגישים ברודוס אפשר למנות את מלון ארבעה כוכבים Mediterranean Hotel, מלון Elakati Luxury Boutique Hotel - Adults Only, מלון ארבעה כוכבים Acandia Hotel ומלון שלושה כוכבים Lydia Hotel ומלון ארבעה כוכבים Island Boutique Hotel שיש בו גם חניית נכים. מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לרודוס ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים המלונות ברודוס מומלץ להסתכל על מלון שלושה כוכבים Lydia Hotel, מלון ארבעה כוכבים Best Western Plus Hotel Plaza ומלון שלושה כוכבים STAY Rhodes Hotel שמציעים אזורים המיועדים לעישון ומרפסת ומלון ארבעה כוכבים Sperveri Boutique Hotel ומלון שלושה כוכבים Athena Hotel שמציעים אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה ברודוס כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את מלון Evdokia Hotel, מלון ארבעה כוכבים Sperveri Boutique Hotel, מלון שלושה כוכבים STAY Rhodes Hotel, מלון חמישה כוכבים Bellevue On The Beach Suites ומלון חמישה כוכבים Grande Albergo Delle Rose שמגישים אוכל טבעוני.

בין המלונות המומלצים בעיר העתיקה של רודוס ניתן למצוא את מלון Porolithos Boutique Hotel , מלון Elakati Luxury Boutique Hotel - Adults Only , מלון Trinity Boutique Hotel , מלון D'Argento Boutique Rooms ומלון חמישה כוכבים 10GR Boutique Hotel & Wine Bar .

בין המלונות המומלצים באזור חוף קאטו פיטריס ניתן למצוא את מלון ארבעה כוכבים Koukos Rhodian Guesthouse - Adults Only , מלון ארבעה כוכבים Sperveri Boutique Hotel , מלון כוכב אחד Hotel Anastasia , מלון שלושה כוכבים Sunrise Luxury Apartments Rhodes ומלון שני כוכבים Nafsika Hotel .

בין המלונות המומלצים בחוף אלי ניתן למצוא את מלון חמישה כוכבים Bellevue On The Beach Suites , מלון ארבעה כוכבים Island Boutique Hotel , מלון ארבעה כוכבים Ibiscus Hotel , מלון ארבעה כוכבים Cactus Hotel ומלון ארבעה כוכבים Elite Hotel .

בין המלונות המומלצים באזור הנמל ניתן למצוא את מלון ארבעה כוכבים Acandia Hotel , מלון ארבעה כוכבים Rhodos Horizon City-Adults Only , מלון חמישה כוכבים Grande Albergo Delle Rose , מלון ארבעה כוכבים Best Western Plus Hotel Plaza ומלון שלושה כוכבים International Hotel .

בין המלונות המומלצים במרכז העיר ניתן למצוא את מלון שלושה כוכבים Hotel Galaxias .

כל מה שתצטרכו לדעת על מלונות ברודוס

רודוס הוא יעד פופולרי לביקור וחופשה, הידוע בחופים המדהימים, חיי הלילה התוססים והאתרים ההיסטוריים העשירים שלו. הוא מציע טיסות ישירות מישראל, מה שהופך אותו לנגיש למטיילים בקלות. כשאתם מבקרים ברודוס, אל תפספסו את ההזדמנות לחקור את עיר ימי הביניים הנהדרת רודוס, להירגע על החופים הבתוליים, ולהתעמק בהיסטוריה המרתקת באקרופוליס העתיק של לינדוס. ישנם מלונות רבים בעיר לבחירה, החל ממלונות יוקרתיים ועד אפשרויות המתאימות גם למי שמגיע לחופשה בתקציב מוגבל. כאשר מחפשים מלון ברודוס, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון המתאים לכם ביותר ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: קחו בחשבון את העיר או העיירה בה נמצא המלון ואת הקרבה שלו לאטרקציות, מסעדות ותחבורה ציבורית. האזור המרכזי ביותר, וגם הפופולארי ביותר ללינה הוא העיר רודוס, במיוחד העיר העתיקה של רודוס – במידה ואתם מעדיפים מלונות שנמצאים במרכז העניינים זהו האזור המתאים לכם.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים חשובים לכם, כמו חדר כושר, בריכה או חנייה במלון במידה ואתם מגיעים עם רכב שכור או מתכננים לשכור רכב ברודוס. בנוסף, חשוב לשים לב שיש בחדר מיזוג אוויר טוב בהתאם לעונה בה אתם מתכננים את הטיול שלכם.
  • תקציב: לכל אחד מתאים תקציב שונה, גם לחופשה באופן כללי וגם תקציב שמוכנים להשקיע בלינה. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם ובהתאם אליו ולתקציב שלכם להחליט מהו סוג הלינה המתאים לכם ביותר. כדאי לקחת בחשבון שלא רק סוג מקום הלינה משפיע על המחיר אלא גם המיקום שלו, ככל שהמלון יהיה קרוב יותר לעיר רודוס או לינדוס כך גם סביר שעלות הלינה בו תעלה בהשוואה למקומות ברמה דומה שרחוקים יותר מאזור זה.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של מקום הלינה.

העיר העתיקה של רודוסהעיר העתיקה של רודוס – אזור הלינה הפופולארי ברודוס, ולכן מומלץ מאוד להזמין מקום לינה מראש, תוכלו לעשות זאת כאן עם אפשרות ביטול
המלצות על מלונות ברודוס

  • בין המלונות המומלצים הנוספים ברודוס ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים Koukos Rhodian Guesthouse – Adults Only באזור חוף קאטו פיטריס, מלון Trinity Boutique Hotel בעיר העתיקה של רודוס, מלון חמישה כוכבים Bellevue On The Beach Suites בחוף אלי, מלון D’Argento Boutique Rooms בעיר העתיקה של רודוס ומלון חמישה כוכבים 10GR Boutique Hotel & Wine Bar בעיר העתיקה של רודוס.
  • ברודוס יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות ברודוס.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את המלונות המומלצים ברודוס?

ניתחנו כ-3,000 אפשרויות לינה ברודוס עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את המלונות המומלצים ביותר ברודוס בדקנו אילו מלונות מתאימים לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין האפשרויות הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים ברודוס (למשל העיר העתיקה של העיר רודוס) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את המלון המתאים לכם ביותר.

Booking.com