דירות בסנטוריני – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על דירות בסנטוריני - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בסנטוריני.

7 דירות מומלצות בסנטוריני

Voreina Gallery Suites

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא בפירגוס, במרכז האי. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

AVAL All Suite Hotel

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא במסאריה, במרכז האי. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מקרר ומיקרוגל. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Paradise Resort

מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא באקרוטירי, בדרום האי. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Nimbus Santorini

מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא באויה, בצפון האי. בין השאר מקום הלינה מציע מוצרי טיפוח בחינם, חדרים אטומים לרעש ומכונת קפה. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

Nova Luxury Suites

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא בפירגוס, במרכז האי. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

The Best

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא בפריסה, בדרום האי. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם ומרפסת. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Aroma Suites

מדובר בדירות אשר מתאימות למי שמעוניין בעצמאות ומרחב רבים יותר מאלו המוצעים במלון, אפשרות שיכולה להתאים גם לכמה משפחות שנוסעות יחד לטיול ומעוניינות ללון בדירות קרובות זו לזו. הדירות נמצאות בפירה, במרכז האי. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על דירות בסנטוריני

בין הדירות המציעות מתקנים נגישים בסנטוריני אפשר למנות את מלון דירות ארבעה כוכבים AVAL All Suite Hotel במסאריה, במרכז האי, מלון דירות שלושה כוכבים Agnadi View Villa באויה, בצפון האי, מלון דירות ארבעה כוכבים Nimbus Santorini באויה, בצפון האי ומלון דירות ארבעה כוכבים Karat Suites בVóthon, במרכז האי ומלון דירות ארבעה כוכבים Nova Luxury Suites בפירגוס, במרכז האי שיש בו גם חניית נכים. מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לסנטוריני ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים הדירות בסנטוריני מומלץ להסתכל על מלון דירות שלושה כוכבים Paradise Resort באקרוטירי, בדרום האי, מלון דירות שלושה כוכבים The Best בפריסה, בדרום האי, מלון דירות ארבעה כוכבים Sea Sound White Katikies בפריוולוס, בדרום האי, מלון דירות ארבעה כוכבים Nimbus Santorini באויה, בצפון האי ודירות ארבעה כוכבים Santorini Heights בפירגוס, בדרום האי שמציעים אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה בסנטוריני כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את מלון דירות ארבעה כוכבים Nimbus Santorini באויה, בצפון האי ודירות ארבעה כוכבים Aroma Suites בפירה, במרכז האי שמגישים אוכל טבעוני ומלון דירות ארבעה כוכבים Voreina Gallery Suites בפירגוס, במרכז האי שמגיש אוכל צמחוני.

בין הדירות המומלצות בדרום האי ניתן למצוא את דירות ארבעה כוכבים Santorini Heights בפירגוס, מלון דירות ארבעה כוכבים Margarenia בפריסה, מלון דירות ארבעה כוכבים BlackStone Luxury Suites בEmporio Santorini, מלון דירות ארבעה כוכבים Villa Galinia באקרוטירי ומלון דירות שלושה כוכבים The Best בפריסה.

בין הדירות המומלצות במרכז האי ניתן למצוא את מלון דירות ארבעה כוכבים Nova Luxury Suites בפירגוס, מלון דירות ארבעה כוכבים Voreina Gallery Suites בפירגוס, מלון דירות ארבעה כוכבים AVAL All Suite Hotel במסאריה, דירות ארבעה כוכבים Aroma Suites בפירה ומלון דירות ארבעה כוכבים Karat Suites בVóthon.

בין הדירות המומלצות בצפון האי ניתן למצוא את דירות ארבעה כוכבים The Architect's Cave House באויה, מלון דירות ארבעה כוכבים Oia Mare Villas באויה, מלון דירות ארבעה כוכבים Nimbus Santorini באויה ומלון דירות שלושה כוכבים Agnadi View Villa באויה.

כל מה שתצטרכו לדעת על דירות בסנטוריני

סטוריני הוא אי יפייפה במרכז הים האגאי, עם מראה ייחודי של במבנים לבנים למשעי בתוספת כיפה כחולה יוצרים רקע המייצר שלווה המשתלבת עם צבעי הים. ההגעה לסנטוריני היא קלה מכיוון שישנן מספר טיסות ישירות בשבוע מישראל, המאפשרות לישראלים להגיע לאחד מיעדי התיירות הפופולריים ביותר (לחצו כאן בכדי להתבונן במגוון הטיסות).תיירים רבים בוחרים באפשרויות לינה אלטרנטיביות למלונות, ואחת הפופולאריות שבהן היא לינה בדירה או במלון דירות. הדירות לרוב מרווחות יותר מאשר החדרים בבתי המלון, ומאפשרות לחסוך בעלות החופשה – לא רק במחיר הלינה, אלא גם בזכות האפשרות להכין אוכל למהלך היום בדירה וכך להוציא פחות כסף על ארוחות במסעדות במהלך היום. נוסף על כך, לינה בדירה יכולה להיות חסכונית ונוחה יותר במיוחד למשפחות המגיעות לסנטוריני, מאחר ולרוב ניתן למצוא דירות של כמה חדרים במחירים נמוכים יותר מאשר סוויטות וחדרים מחוברים בבתי מלון. כאשר מחפשים דירה בסנטוריני, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המקום המתאים לכם ביותר ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: קחו בחשבון את השכונה בה נמצאת הדירה ואת הקרבה שלה לאטרקציות, מסעדות ותחבורה ציבורית – במיוחד אם בוחרים דירה שאינה נמצאת במרכז. האזור המרכזי ביותר, וגם הפופולארי ביותר ללינה הוא הפופולארי ביותר ללינה הוא הצד המערבי של האי, במיוחד פירה, האזור של צפון האי, דרומו ומרכזו (אי אפשר לטעות בסנטוריני) – במידה ואתם אוהבים ללון במרכז העניינים אלה האזורים המתאימים לכם.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים חשובים לכם, כמו מטבח מלא (ולא רק מטבחון), מכונת כביסה או חנייה במידה ואתם מגיעים עם רכב שכור, לחצו כאן למדריך המקיף להשכרת רכב בסנטוריני. בנוסף, חשוב לשים לב שיש בחדר מיזוג אוויר בכל חלקי הדירה.
  • חלוקת חדרים ומיטות: בדקו כמה חדרים ישנם בדירה, וכמה מיטות ואילו יש בכל חדר.
  • תקציב: לכל אחד מתאים תקציב שונה, גם לחופשה באופן כללי וגם תקציב שמוכנים להשקיע בלינה. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם ובהתאם אליו ולתקציב שלכם להחליט מהו סוג הלינה המתאים לכם ביותר. כדאי לקחת בחשבון שלא רק סוג וגודל הדירה משפיעים על המחיר אלא גם המיקום שלה, ככל שתהיה קרובה יותר למרכזים התיירותים, האזור של פירה במערב, מסאריה במרכז ואקרוטירי בדרום, כך גם סביר שעלות הלינה תהיה יקרה יותר בהשוואה למקומות ברמה דומה שרחוקים יותר מאזור זה.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של המארחים.
המלצות על דירות בסנטוריני

  • בין הדירות המומלצות הנוספות בסנטוריני ניתן למנות את דירות ארבעה כוכבים Santorini Heights בפירגוס, בדרום האי, מלון דירות ארבעה כוכבים Margarenia בפריסה, בדרום האי, דירות ארבעה כוכבים The Architect’s Cave House באויה, בצפון האי, מלון דירות ארבעה כוכבים BlackStone Luxury Suites בEmporio Santorini, בדרום האי ומלון דירות ארבעה כוכבים Karat Suites בVóthon, במרכז האי.
  • בסנטוריני יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בסנטוריני.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את הדירות המומלצות בסנטוריני?

ניתחנו כ-2,000 אפשרויות לינה בסנטוריני עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את הדירות הטובות ביותר בסנטוריני בדקנו אילו דירות מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין האפשרויות הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים בסנטוריני (למשל רחבי האי, בעיקר צפון מערב) ובחנו אילו מהן זוכות לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את הדירה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com