מלונות במיקונוס – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על מלונות במיקונוס - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים במיקונוס.

7 מלונות מומלצים במיקונוס

The TownHouse Mykonos

⭐⭐⭐⭐⭐
מדובר במלון המדורג כמלון חמישה כוכבים – מה שהופך אותו למומלץ למי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה. מלון זה נמצא במרכז מיקונוס סיטי, שבמערב האי. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא מומלצת למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Aeonic Suites and Spa

⭐⭐⭐⭐⭐
מדובר במלון המדורג כמלון חמישה כוכבים – מה שהופך אותו למומלץ למי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה. מלון זה נמצא במערב האי. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, מוצרי טיפוח בחינם ומכונת קפה. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Mykonos Bay Resort & Villas

⭐⭐⭐⭐
מאחר וזהו מלון ארבעה כוכבים הוא מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה יחסית למקומות הלינה המוצעים בעיר. המלון נמצא בחוף מגאלי שבמערב האי. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Aeolos Resort

⭐⭐⭐⭐
מאחר וזהו מלון ארבעה כוכבים הוא מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה יחסית למקומות הלינה המוצעים בעיר. המלון נמצא במערב האי. בין השאר מקום הלינה מציע מוצרי טיפוח בחינם, חדרים אטומים לרעש ומרפסת. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא מתאימה למגיעים עם רכב מאחר ומציעה לאורחיה חניה. למידע נוסף לחצו כאן.

Hermes Mykonos Hotel

⭐⭐⭐⭐
מאחר וזהו מלון ארבעה כוכבים הוא מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה יחסית למקומות הלינה המוצעים בעיר. המלון נמצא במיקונוס סיטי, במערב האי. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר מוצרי טיפוח בחינם, מכונת קפה ומקרר. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Ostraco Suites

⭐⭐⭐⭐
מאחר וזהו מלון ארבעה כוכבים הוא מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה יחסית למקומות הלינה המוצעים בעיר. המלון נמצא בחוף מגאלי, במערב האי. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

Vencia Boutique Hotel

⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא במיקונוס סיטי, במערב האי. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר מוצרי טיפוח בחינם, מקרר וטרסה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על מלונות במיקונוס

למשפחות המחפשות ללון במיקונוס אנו ממליצים להסתכל מלון חמישה כוכבים The TownHouse Mykonos במיקונוס סיטי- מרכז, במערב האי המתאים למשפחות עד 8 נפשות, מלון ארבעה כוכבים Mykonos Bay Resort & Villas בחוף מגאלי- על החוף, במערב האי המתאים למשפחות עד 9 נפשות ומלון ארבעה כוכבים Vencia Boutique Hotel במיקונוס סיטי, במערב האי, מלון ארבעה כוכבים Portes Suites & Villas Mykonos ומלון Arcs Boutique Villa Hotel במיקונוס סיטי- הנמל הישן, במערב האי המתאימים למשפחות עד 6 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן.

בין המלונות המציעים מתקנים נגישים במיקונוס אפשר למנות את מלון חמישה כוכבים Aeonic Suites and Spa, מלון ארבעה כוכבים Hermes Mykonos Hotel במיקונוס סיטי, במערב האי, מלון ארבעה כוכבים Porto Mykonos במיקונוס סיטי- הנמל הישן, במערב האי, מלון שני כוכבים Hotel Spanelis במיקונוס סיטי- הנמל הישן, במערב האי ומלון חמישה כוכבים Absolute Mykonos Suites & More בחוף מגאלי- על החוף, במערב האי שיש בהם גם חניית נכים. מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים למיקונוס ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים המלונות במיקונוס מומלץ להסתכל על מלון ארבעה כוכבים Mykonos Bay Resort & Villas בחוף מגאלי- על החוף, במערב האי, מלון ארבעה כוכבים Portes Suites & Villas Mykonos, מלון שלושה כוכבים Sofia Village במיקונוס סיטי, במערב האי ומלון כוכב אחד Sourmeli Garden Hotel בחוף מגאלי, במערב האי שמציעים אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן ומלון חמישה כוכבים The TownHouse Mykonos במיקונוס סיטי- מרכז, במערב האי שמציע אזורים המיועדים לעישון ומרפסת.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה במיקונוס כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים Mykonos Bay Resort & Villas בחוף מגאלי- על החוף, במערב האי, מלון ארבעה כוכבים Ostraco Suites בחוף מגאלי, במערב האי ומלון חמישה כוכבים Aeonic Suites and Spa שמגישים אוכל טבעוני ומלון חמישה כוכבים The TownHouse Mykonos במיקונוס סיטי- מרכז, במערב האי ומלון Arcs Boutique Villa Hotel במיקונוס סיטי- הנמל הישן, במערב האי שמגישים אוכל צמחוני.

בין המלונות המומלצים במערב האי ניתן למצוא את מלון חמישה כוכבים The TownHouse Mykonos במיקונוס סיטי- מרכז, מלון ארבעה כוכבים Andronikos Hotel בחוף מגאלי, מלון ארבעה כוכבים Aeolos Resort , מלון חמישה כוכבים Aeonic Suites and Spa ומלון שני כוכבים Damianos Mykonos Hotel במיקונוס סיטי.

בין המלונות המומלצים בדרום האי ניתן למצוא את מלון Bianco a Nero Mykonos .

כל מה שתצטרכו לדעת על מלונות במיקונוס

מיקונוס הוא אחד האיים המפורסמים ביוון כולה, ולא בכדי ישנן מספר טיסות ישירות בשבוע מישראל למיקונוס, המאפשרות למבקרים הישראלים להגיע בקלות למחוז העונג והאסטתיקה. יש למיקונוס הרבה מה להציע, החל ממרחב הידוע בתיירות מסיבות יוקרה ועד מרגוע ושקט המאפיינים את האיים הקיקלאדים של יוון. ישנם מלונות רבים בעיר לבחירה, החל ממלונות יוקרתיים ועד אפשרויות המתאימות גם למי שמגיע לחופשה בתקציב מוגבל. כאשר מחפשים מלון ברחבי מיקונוס, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון המתאים לכם ביותר ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: קחו בחשבון את השכונה בה נמצא המלון ואת הקרבה שלו לאטרקציות, מסעדות ותחבורה ציבורית. האזור המרכזי ביותר, וגם הפופולארי ביותר ללינה הוא רחבי הערים מיקונוס ואורנוס – במידה ואתם מעדיפים מלונות שנמצאים במרכז העניינים זהו האזור המתאים לכם.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים חשובים לכם, כמו חדר כושר, בריכה או חנייה במלון במידה ואתם מתכננים לשכור רכב במיקונוס. בנוסף, חשוב לשים לב שיש בחדר מיזוג אוויר טוב בהתאם לעונה בה אתם מתכננים את הטיול שלכם.
  • תקציב: לכל אחד מתאים תקציב שונה, גם לחופשה באופן כללי וגם תקציב שמוכנים להשקיע בלינה. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם ובהתאם אליו ולתקציב שלכם להחליט מהו סוג הלינה המתאים לכם ביותר. כדאי לקחת בחשבון שלא רק סוג מקום הלינה משפיע על המחיר אלא גם המיקום שלו, ככל שהמלון יהיה קרוב יותר למיקונוס או אורנוס ובכלל צידו המערבי של האי,  כך גם סביר שעלות הלינה בו תעלה בהשוואה למקומות ברמה דומה שרחוקים יותר מאזור זה.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של מקום הלינה.

העיר מיקונוסהעיר מיקונוס – אזור הלינה הפופולארי במיקונוס, ולכן מומלץ מאוד להזמין מקום לינה מראש, תוכלו לעשות זאת כאן עם אפשרות ביטול
המלצות על מלונות במיקונוס

  • בין המלונות המומלצים הנוספים במיקונוס ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים Andronikos Hotel בחוף מגאלי, במערב האי, מלון שני כוכבים Damianos Mykonos Hotel במיקונוס סיטי, במערב האי, מלון כוכב אחד Hotel Milena באזור שדה התעופה מיקונוס, במערב האי, מלון Mykonos Earth Suites בחוף מגאלי- על החוף, במערב האי ומלון ארבעה כוכבים Hotel Tagoo במיקונוס סיטי- הנמל הישן, במערב האי.
  • במיקונוס יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות במיקונוס.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את המלונות המומלצים במיקונוס?

ניתחנו כ-900 אפשרויות לינה במיקונוס עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את המלונות המומלצים ביותר במיקונוס בדקנו אילו מלונות מתאימים לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין האפשרויות הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים במיקונוס (למשל חלקו המערבי של האי) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את המלון המתאים לכם ביותר.

Booking.com