מלונות ודירות ברתימנו – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על מלונות ודירות ברתימנו - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים ברתימנו.

7 מלונות מומלצים ברתימנו

Mythos Suites Hotel

⭐⭐⭐⭐
מאחר וזהו מלון ארבעה כוכבים הוא מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה יחסית למקומות הלינה המוצעים בעיר. המלון נמצא בעיר העתיקה של רתמינו מאזורי הלינה הפופולארים בעיר. בין השאר מקום הלינה מציע מוצרי טיפוח בחינם, מכונת קפה ומרפסת. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא מומלצת למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Bio Suites Hotel

⭐⭐⭐⭐
מדובר במלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים שמהווה אופציה מעולה בעבור מי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא באזור חוף רתימנו הפופולרי. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Birais Beach Studios

⭐⭐⭐
מדובר במלון בדירוג של שלושה כוכבים, אפשרות המומלצת למי שמחפש מקום לינה נוח אך לא יקר מידי. המלון נמצא באזור חוף רתימנו הפופולרי. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Dyo Suites

זהו מלון אשר נמצא באזור חוף רתימנו הפופולרי. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

Philikon Luxury Suites

מדובר בבית הארחה, אפשרות לינה המתאימה למי שמעוניין לחסוך בעלות החופשה וללון במקום לינה זול יחסית. בית ההארחה נמצא בעיר העתיקה של רתמינו מאזורי הלינה הפופולארים בעיר. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מומלצת למי שמגיע עם רכב בזכות החניה שמציעה לאורחים. למידע נוסף לחצו כאן.

Summer Dream

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא באזור חוף רתימנו הפופולרי. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Calmare

זהו מלון אשר נמצא באזור חוף רתימנו הפופולרי. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על מלונות ודירות ברתימנו

בין מקומות הלינה המומלצים למגיעים עם רכב לרתימנו ניתן למנות את בית הארחה ארבעה כוכבים Philikon Luxury Suites, מלון White Swan ומלון Calmare (חניה ציבורית במיקום סמוך בחינם), מלון Phaedra Suites (חניה ציבורית במקום - עלולים לחול חיובים) ומלון Casa Moazzo Suites and Apartments (חניה ציבורית במיקום סמוך - עלולים לחול חיובים). כך תוכלו להגיע עם ראש שקט ולא להסתבך במציאת מקום חניה קרוב או להסתכן בתשלום קנס על חניה במקום אסור.

למשפחות המחפשות ללון ברתימנו אנו ממליצים להסתכל מלון ארבעה כוכבים Mythos Suites Hotel, מלון דירות שלושה כוכבים Summer Dream, מלון דירות שני כוכבים Eltina Hotel ומלון דירות שני כוכבים Domenica Apartments המתאימים למשפחות עד 6 נפשות ומלון שלושה כוכבים Birais Beach Studios המתאים למשפחות עד 12 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן.

בין מקומות הלינה המציעים מתקנים נגישים ברתימנו אפשר למנות את מלון ארבעה כוכבים Bio Suites Hotel, מלון Calmare, מלון ארבעה כוכבים Theartemis Palace ומלון שני כוכבים Poseidon Hotel ומלון ארבעה כוכבים May Beach Hotel שיש בו גם חניית נכים. מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לרתימנו ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים מקומות הלינה ברתימנו מומלץ להסתכל על מלון שלושה כוכבים Birais Beach Studios ודירות ארבעה כוכבים Casa Maistra Residence שמציעים אזורים המיועדים לעישון ומרפסת ומלון ארבעה כוכבים Mythos Suites Hotel, מלון דירות שלושה כוכבים Veranda Rossa Suites ומלון White Swan שמציעים אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה ברתימנו כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את מלון Dyo Suites, מלון Kipos Hotel ודירות ארבעה כוכבים Erotokritos City Luxury Suites שמגישים אוכל טבעוני ומלון ארבעה כוכבים Mythos Suites Hotel ומלון דירות ארבעה כוכבים Archontiko Old Town Suites שמגישים אוכל צמחוני.

בין מקומות הלינה המומלצים באזור הנמל של רתימנו ניתן למצוא את מלון דירות ארבעה כוכבים Afroditi , דירות ארבעה כוכבים Vista Del Porto Luxury Suites , דירות שלושה כוכבים Barbara Studios , דירות ארבעה כוכבים Casa Maistra Residence ומלון Mitos-Suites .

בין מקומות הלינה המומלצים בעיר העתיקה של רתמינו ניתן למצוא את בית הארחה ארבעה כוכבים Philikon Luxury Suites , מלון דירות ארבעה כוכבים Petalo Suites , מלון Casa Moazzo Suites and Apartments , מלון דירות ארבעה כוכבים Polyxenia Suites ומלון Casa Dei Delfini .

בין מקומות הלינה המומלצים באזור חוף רתימנו ניתן למצוא את מלון White Swan , מלון Calmare , מלון דירות שלושה כוכבים Mardinik Hotel Apartments , דירת ארבעה כוכבים White Coral ומלון Dyo Suites .

בין מקומות הלינה המומלצים באזור הפמיני של רתימנו ניתן למצוא את מלון Phaedra Suites , מלון שלושה כוכבים Menta City Boutique Hotel , דירות ארבעה כוכבים SII City Luxury Suites , דירות שלושה כוכבים Evli Apartments ומלון שלושה כוכבים The City Hotel and Suites .

בין מקומות הלינה המומלצים באזור חוף מסיריה ניתן למצוא את מלון חמישה כוכבים Nautilux Rethymno by Mage Hotels , מלון דירות ארבעה כוכבים Ilian Beach and Apartments , מלון דירות ארבעה כוכבים Iperion Beach Hotel , מלון Omiros Boutique Hotel (Adults Only) ואתר נופש חמישה כוכבים Grecotel Creta Palace .

בין מקומות הלינה המומלצים באזור חוף קומבס ניתן למצוא את מלון דירות שלושה כוכבים Archipelagos Hotel , מלון ארבעה כוכבים Thalassa Boutique Hotel , מלון דירות שלושה כוכבים Rethymno Hills , מלון ארבעה כוכבים North Coast Seaside Suites ומלון ארבעה כוכבים Macaris Suites and Spa .

כל מה שתצטרכו לדעת על מלונות ודירות ברתימנו

רתימנו הינה אחת מהערים הגדולות והמתויירות בכרתים, ונמצאת בחלקו הצפוני של האי. אומנם אין טיסות ישירות המגיעות אליה (בניגוד להרקליון או לחאניה), אבל תיירים רבים בוחרים להגיע אליה לחלק מהחופשה או לכולה. ישנן אפשרויות לינה רבות בריתמנו, החל ממלונות יוקרתיים המתאימים למי שמתכנן חופשה מפנקת ועד לאפשרויות המתאימות גם למי שמגיע לחופשה בתקציב מוגבל. כאשר מחפשים מקום לינה בריתמנו, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון או הדירה המתאימים ביותר לכם ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: קחו בחשבון את השכונה ואת קרבתה לאטרקציות, מסעדות ותחבורה ציבורית. האזור המרכזי ביותר, וגם הפופולארי ביותר ללינה הוא באזור העיר העתיקה של ריתמנו – במידה ואתם מעדיפים ללון במרכז העניינים זה האזור המתאים לכם.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים חשובים לכם, למשל  חדר כושר או בריכה במלון, ומטבח מאובזר ומכונת כביסה בדירה, בנוסף, כדאי לשים לב שישנו מיזוג אוויר – בין אם בוחרים בדירה או במלון. למתכננים לשכור רכב בכרתים, חשוב לוודא שהמקום מספק לכם חניה, במיוחד בקיץ אז העיר מלאה תיירים מציאת חניה יכולה להיות בעייתית מאוד.
  • סוג מקום הלינה: לכל סוג מקום לינה ישנם יתרונות וחסרונות, דירות למשל מרווחות יותר ולעיתים גם זולות יותר מאשר מלונות, אך לא מציעות את השירותים שהמלונות מציעים. הן יכולות להתאים מאוד למי שרוצה להוזיל את עלות החופשה או למשפחות וקבוצות של מעל 4 אנשים שמגיעות לריתמנו ומתקשות למצוא חדר מספיק גדול במלון או מלון שמציע חדרים מחוברים. מנגד, מלונות מציעים שירותים רבים יותר – למשל אחסון כבודה במידה ותרצו להשאיר את המזוודות לפני הצ’ק אין או אחרי הצ’ק אאוט.
  • תקציב: הלינה היא אחת מההוצאות המשמעותיות בחופשה, ולכן למחיר הלינה ישנו משקל משמעותי בבחירה של מקום אחד על פני אחר. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם על מנת להבין האם עלות הלינה יקרה או זולה ביחס לאפשרויות לינה אחרות בריתמנו. יש לקחת בחשבון שלא רק סוג מקום הלינה משפיע על המחיר אלא גם המיקום שלו, ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לעיר העתיקה כך גם סביר שעלות הלינה בו תעלה בהשוואה למקומות ברמה דומה שרחוקים יותר מאזור זה.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של מקום הלינה.
המלצות על מלונות ודירות ברתימנו

  • בין מקומות הלינה המומלצים הנוספים בחאניה ניתן למנות את דירות Evaris Apartments בשכונתהלפה, בית הארחה Viaggio Elegant Rooms בעיר העתיקה של חאניה, מלון Malmo Historic Hotel בעיר העתיקה של חאניה, מלון Balance Hotel ומלון Thallos The Boutique בעיר העתיקה של חאניה.
  • בחאניה יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בחאניה.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את המלונות המומלצים ברתימנו?

ניתחנו כ-500 אפשרויות לינה ברתימנו עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר ברתימנו בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין אפשרויות הלינה הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים ברתימנו (למשל העיר העתיקה) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.
Booking.com