מלונות ודירות בחאניה – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על מלונות ודירות בחאניה - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בחאניה.

7 מלונות מומלצים בחאניה

Epavli Boutique Hotel

זהו מלון אשר נמצא בחאניה. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

SanSal Boutique Hotel

זהו מלון אשר נמצא באזור הנמל הוונציאני הישן בו אפשרויות לינה רבות. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Chania Urban Living

מדובר בדירות, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון, במיוחד אם מגיעים כקבוצה גדולה יחסית ורוצים ללון בדירות הקרובות זו לזו. דירות אלו נמצאות בחאניה. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Porto Antico

זהו מלון אשר נמצא בעיר העתיקה של חאניה בה ניתן למצוא מגוון אפשרויות לינה. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם ומקרר. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא מתאימה גם לדתיים ושומרי מסורת מאחר ונמצאת בקרבה לבית כנסת. למידע נוסף לחצו כאן.

Mirabile Luxury Suites

זהו מלון אשר נמצא במרכז חאניה בו ישנן חנויות רבות ומסעדות רבות. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא מתאימה למגיעים עם רכב מאחר ומציעה לאורחיה חניה. למידע נוסף לחצו כאן.

Halepa Hotel

זהו מלון אשר נמצא באזור החוף של שכונתהלפה בחאניה. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה וכיסא גבוה לילדים. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Deluxe Suites

זהו מלון אשר נמצא בעיר העתיקה של חאניה בה ניתן למצוא מגוון אפשרויות לינה. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם ומקרר. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מתאימה גם לדתיים ושומרי מסורת מאחר ונמצאת בקרבה לבית כנסת. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על מלונות ודירות בחאניה

בין מקומות הלינה המומלצים למגיעים עם רכב לחאניה ניתן למנות את מלון Mirabile Luxury Suites, מלון Thallos The Boutique, מלון Malmo Historic Hotel ובית הארחה Viaggio Elegant Rooms (חניה ציבורית במקום - עלולים לחול חיובים) ומלון Balance Hotel (חניה פרטית במקום בחינם). כך תוכלו להגיע עם ראש שקט ולא להסתבך במציאת מקום חניה קרוב או להסתכן בתשלום קנס על חניה במקום אסור.

למשפחות המחפשות ללון בחאניה אנו ממליצים להסתכל מלון Epavli Boutique Hotel המתאים למשפחות עד 8 נפשות, דירות Chania Urban Living, מלון Porto Antico ווילות Christina Luxury Villas המתאימים למשפחות עד 6 נפשות ומלון Ontas Traditional Hotel המתאים למשפחות עד 13 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן.

בין מקומות הלינה המציעים מתקנים נגישים בחאניה אפשר למנות את מלון SanSal Boutique Hotel, מלון Halepa Hotel, מלון Chania Flair Deluxe Boutique Hotel - Adults Only ומלון Hyperion City Hotel and Spa שיש בהם גם חניית נכים ומלון Ambassadors Residence Boutique Hotel . מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לחאניה ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים מקומות הלינה בחאניה מומלץ להסתכל על דירות Chania Urban Living, מלון Halepa Hotel ומלון Deluxe City Hotel שמציעים אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן ומלון SanSal Boutique Hotel ומלון Palazzo Duca שמציעים אזורים המיועדים לעישון ומרפסת.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה בחאניה כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את דירות Chania Urban Living, מלון Halepa Hotel, מלון The Tanneries Hotel and Spa, מלון Lagon Life Spirit Boutique Hotel - Adults Only ומלון Morum City Hotel Chania שמגישים אוכל טבעוני.

בין מקומות הלינה המומלצים עבור דתיים ושומרי מסורת בחאניה ניתן למצוא את מלון Porto Antico, מלון Deluxe Suites, מלון JandG Suites, מלון Danaos Hotel ומלון Polixeny's Suites שנמצאים בקרבת בית כנסת ומאפשרים כניסה לחדרים באמצעות מפתח רגיל. במידה ואתם מגיעים לחופשה הכוללת סוף שבוע בדקו קודם האם מקום ההארחה מאפשר לכם שמירת שבת והאם יוכל לסייע בנושא - לא רק בקבלת מפתח רגיל ולא אלקטרוני אלא גם בנושאים שונים, כמו אורות שנדלקים באופן אוטומטי.

בין מקומות הלינה המומלצים במרכז חאניה ניתן למצוא את מלון Mirabile Luxury Suites , מלון Central City Hotel , מלון Plaza 1866 Superior City Rooms , מלון Samaria Hotel ומלון Kydon The Heart City Hotel .

בין מקומות הלינה המומלצים בעיר העתיקה של חאניה ניתן למצוא את בית הארחה Viaggio Elegant Rooms , מלון Malmo Historic Hotel , מלון Thallos The Boutique , מלון JandG Suites ומלון Flâneur .

בין מקומות הלינה המומלצים בחוף ניאה חורה ניתן למצוא את מלון Chania Flair Deluxe Boutique Hotel - Adults Only , מלון Hotel Christina , אורחן Urban Studios Manos , מלון Christina Beach Hotel ומלון Klinakis Beach Hotel .

בין מקומות הלינה המומלצים באזור הנמל הוונציאני הישן ניתן למצוא את בית הארחה The48suites , מלון Cretan Renaissance , מלון Domus Renier Boutique Hotel - Historic Hotels Worldwide , מלון Sette Venti Boutique Hotel ובית הארחה Madonna Studios .

בין מקומות הלינה המומלצים באזור נמל העיר העתיקה ניתן למצוא את מלון Ambassadors Residence Boutique Hotel , מלון Porto Veneziano Hotel , מלון Ontas Traditional Hotel , דירות Neorion Living ודירות Old Town Apartments .

כל מה שתצטרכו לדעת על מלונות ודירות בחאניה

חאניה הינה אחת מהערים הגדולות והמתויירות בכרתים, ובעונת הקיץ יש אליה טיסות ישירות מישראל בנוסף לטיסות להרקליון- מה שהופך אותה ליעד פופולארי מאוד ללינה בכרתים, בין אם רק לתחילת או סיום החופשה אז עדיף ללון בקרבת שדה התעופה, או להעביר את החופשה כולה בעיר. ישנן אפשרויות לינה רבות בחאניה, החל ממלונות יוקרתיים המתאימים למי שמתכנן חופשה מפנקת ועד לאפשרויות המתאימות גם למי שמגיע לחופשה בתקציב מוגבל. כאשר מחפשים מקום לינה בחאניה, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון או הדירה המתאימים ביותר לכם ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: קחו בחשבון את השכונה ואת קרבתה לאטרקציות, מסעדות ותחבורה ציבורית. האזור המרכזי ביותר, וגם הפופולארי ביותר ללינה הוא באזור העיר העתיקה שנמצאת בסמוך לחופים – במידה ואתם מעדיפים ללון במרכז העניינים זה האזור המתאים לכם.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים חשובים לכם, למשל  חדר כושר או בריכה במלון, ומטבח מאובזר ומכונת כביסה בדירה, בנוסף, כדאי לשים לב שישנו מיזוג אוויר – בין אם בוחרים בדירה או במלון. למתכננים לשכור רכב בכרתים, חשוב לוודא שהמקום מספק לכם חניה, במיוחד בקיץ אז העיר מלאה תיירים מציאת חניה יכולה להיות בעייתית מאוד.
  • סוג מקום הלינה: לכל סוג מקום לינה ישנם יתרונות וחסרונות, דירות למשל מרווחות יותר ולעיתים גם זולות יותר מאשר מלונות, אך לא מציעות את השירותים שהמלונות מציעים. הן יכולות להתאים מאוד למי שרוצה להוזיל את עלות החופשה או למשפחות וקבוצות של מעל 4 אנשים שמגיעות לחאניה ומתקשות למצוא חדר מספיק גדול במלון או מלון שמציע חדרים מחוברים. מנגד, מלונות מציעים שירותים רבים יותר – למשל אחסון כבודה במידה ותרצו להשאיר את המזוודות לפני הצ’ק אין או אחרי הצ’ק אאוט.
  • תקציב: הלינה היא אחת מההוצאות המשמעותיות בחופשה, ולכן למחיר הלינה ישנו משקל משמעותי בבחירה של מקום אחד על פני אחר. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם על מנת להבין האם עלות הלינה יקרה או זולה ביחס לאפשרויות לינה אחרות בחאניה. יש לקחת בחשבון שלא רק סוג מקום הלינה משפיע על המחיר אלא גם המיקום שלו, ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לעיר העתיקה כך גם סביר שעלות הלינה בו תעלה בהשוואה למקומות ברמה דומה שרחוקים יותר מאזור זה.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של מקום הלינה.
המלצות על מלונות ודירות בחאניה

  • בין מקומות הלינה המומלצים הנוספים בהרקליון ניתן למנות את דירות ארבעה כוכבים Artree Suites באזור המרוחק יחסית מהמרכז התיירותי, מלון דירות ארבעה כוכבים Lavris City Suites באזור המרוחק יחסית מהמרכז התיירותי, מלון חמישה כוכבים GDM Megaron, Historical Monument Hotel במרכז הרקליון, מלון ארבעה כוכבים Kipos Boutique Suites במרכז הרקליון ומלון ארבעה כוכבים Pagopoieion by Enorme – Adults Only Suites במרכז הרקליון.
  • בהרקליון יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בהרקליון.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את המלונות המומלצים בחאניה?

ניתחנו כ-1,300 אפשרויות לינה בחאניה עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בחאניה בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין אפשרויות הלינה הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים בחאניה (למשל העיר העתיקה) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.
Booking.com