מלונות ודירות בהרקליון – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על מלונות ודירות בהרקליון - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בהרקליון.

7 מלונות מומלצים בהרקליון

3 Pines Design Living

מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא באזור המרוחק יחסית מהמרכז התיירותי אשר מתאים בעיקר למי שמעוניין לחסוך בעלות הלינה, גם אם זה אומר להיות מרוחק יחסית או למי ששוכר רכב באי ולא רוצה להסתבך עם חניה והתניידות ברחובות מרכז העיר. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Galaxy Iraklio Hotel

⭐⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של חמישה כוכבים המתאים למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה. המלון נמצא באזור המרוחק יחסית מהמרכז התיירותי אשר מתאים בעיקר למי שמעוניין לחסוך בעלות הלינה, גם אם זה אומר להיות מרוחק יחסית או למי ששוכר רכב באי ולא רוצה להסתבך עם חניה והתניידות ברחובות מרכז העיר. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

DOM Boutique Hotel

⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא במרכז הרקליון שהינו אזור הלינה הפופולארי בקרב המגיעים לעיר. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר מוצרי טיפוח בחינם, חדרים אטומים לרעש ומכונת קפה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

The Blossom-Premium living residence at Heraklion

זוהי דירה אשר מתאימה למי שמעדיף להינות מעצמאות רבה יותר מזו שמוצעת בלינה במלון. הדירה נמצאת במרכז הרקליון שהינו אזור הלינה הפופולארי בקרב המגיעים לעיר. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם ומכונת קפה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מומלצת למי שמגיע עם רכב בזכות החניה שמציעה לאורחים. למידע נוסף לחצו כאן.

Ibis Styles Heraklion Central

⭐⭐⭐⭐
מאחר וזהו מלון ארבעה כוכבים הוא מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה יחסית למקומות הלינה המוצעים בעיר. המלון נמצא במרכז הרקליון שהינו אזור הלינה הפופולארי בקרב המגיעים לעיר. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מומלצת למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Artion Boutique by Enorme

⭐⭐⭐
זהו מלון שלושה כוכבים אשר מתאים לתיירים שלא מחפשים מקום לינה מפואר, אלא מקום פשוט יחסית אך נעים שיהיה נוח לישון בו. המלון נמצא במרכז הרקליון שהינו אזור הלינה הפופולארי בקרב המגיעים לעיר. בין השאר מקום הלינה מציע מוצרי טיפוח בחינם, חדרים אטומים לרעש וטרסה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

Minimal Loft Art with Sea View Over Heraklion Harbour

מדובר בדירה, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון. דירה זו נמצאת באזור הנמל של הרקליון שמעט מרוחק מהמרכז התיירותי. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא מומלצת למי שמגיע עם רכב בזכות החניה שמציעה לאורחים. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על מלונות ודירות בהרקליון

בין מקומות הלינה המומלצים למגיעים עם רכב להרקליון ניתן למנות את דירת ארבעה כוכבים The Blossom-Premium living residence at Heraklion (חניה ציבורית במיקום סמוך במחיר של 3€ לכל שהייה), דירת ארבעה כוכבים Minimal Loft Art with Sea View Over Heraklion Harbour (חניה ציבורית במיקום סמוך בחינם), מלון דירות ארבעה כוכבים 3 Pines Design Living (חניה פרטית במיקום סמוך בחינם), דירות ארבעה כוכבים Artree Suites (חניה פרטית במקום בחינם) ומלון דירות ארבעה כוכבים Lavris City Suites (חניה ציבורית במקום - עלולים לחול חיובים). כך תוכלו להגיע עם ראש שקט ולא להסתבך במציאת מקום חניה קרוב או להסתכן בתשלום קנס על חניה במקום אסור.

למשפחות המחפשות ללון בהרקליון אנו ממליצים להסתכל מלון דירות ארבעה כוכבים 3 Pines Design Living המתאים למשפחות עד 8 נפשות, מלון ארבעה כוכבים Ibis Styles Heraklion Central, מלון ארבעה כוכבים Metropole Urban Hotel ומלון שלושה כוכבים Marin Hotel המתאימים למשפחות עד 4 נפשות ומלון שלושה כוכבים Iraklion Hotel המתאים למשפחות עד 5 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן.

בין מקומות הלינה המציעים מתקנים נגישים בהרקליון אפשר למנות את מלון חמישה כוכבים Galaxy Iraklio Hotel, מלון ארבעה כוכבים DOM Boutique Hotel ומלון ארבעה כוכבים Ibis Styles Heraklion Central שיש בהם גם חניית נכים ומלון ארבעה כוכבים Kipos Boutique Suites ומלון ארבעה כוכבים Olive Green Hotel . מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים להרקליון ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים מקומות הלינה בהרקליון מומלץ להסתכל על מלון דירות ארבעה כוכבים 3 Pines Design Living, מלון שלושה כוכבים Irini Hotel ודירות ארבעה כוכבים Artree Suites שמציעים אזורים המיועדים לעישון ומרפסת ומלון חמישה כוכבים Galaxy Iraklio Hotel ומלון שלושה כוכבים Atrion Hotel שמציעים אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה בהרקליון כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים DOM Boutique Hotel ומלון שלושה כוכבים Artion Boutique by Enorme שמגישים אוכל טבעוני ומלון ארבעה כוכבים Metropole Urban Hotel, מלון חמישה כוכבים Galaxy Iraklio Hotel ומלון ארבעה כוכבים Olive Green Hotel שמגישים אוכל צמחוני.

בין מקומות הלינה המומלצים במרכז הרקליון ניתן למצוא את דירת ארבעה כוכבים The Blossom-Premium living residence at Heraklion , מלון חמישה כוכבים GDM Megaron, Historical Monument Hotel , מלון ארבעה כוכבים Kipos Boutique Suites , מלון שלושה כוכבים Artion Boutique by Enorme ומלון ארבעה כוכבים Pagopoieion by Enorme - Adults Only Suites .

בין מקומות הלינה המומלצים באזור הנמל של הרקליון ניתן למצוא את דירת ארבעה כוכבים Minimal Loft Art with Sea View Over Heraklion Harbour .

כל מה שתצטרכו לדעת על מלונות ודירות בהרקליון

הרקליון הינה אחת מהערים הגדולות והמתויירות בכרתים, ולאורך כל השנה יש אליה טיסות ישירות מישראל – מה שהופך אותה ליעד פופולארי מאוד ללינה בכרתים, בין אם רק לתחילת או סיום החופשה אז עדיף ללון בקרבת שדה התעופה, או להעביר את החופשה כולה בעיר. ישנן אפשרויות לינה רבות בהרקליון, החל ממלונות יוקרתיים המתאימים למי שמתכנן חופשה מפנקת ועד לאפשרויות המתאימות גם למי שמגיע לחופשה בתקציב מוגבל. כאשר מחפשים מקום לינה בהרקליון, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון או הדירה המתאימים ביותר לכם ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: קחו בחשבון את השכונה ואת קרבתה לאטרקציות, מסעדות ותחבורה ציבורית. האזור המרכזי ביותר, וגם הפופולארי ביותר ללינה הוא באזור מרכז העיר של הרקליון – במידה ואתם מעדיפים ללון במרכז העניינים זה האזור המתאים לכם.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים חשובים לכם, למשל  חדר כושר או בריכה במלון, ומטבח מאובזר ומכונת כביסה בדירה, בנוסף, כדאי לשים לב שישנו מיזוג אוויר – בין אם בוחרים בדירה או במלון. למתכננים לשכור רכב בכרתים, חשוב לוודא שהמקום מספק לכם חניה, במיוחד בקיץ אז העיר מלאה תיירים מציאת חניה יכולה להיות בעייתית מאוד.
  • סוג מקום הלינה: לכל סוג מקום לינה ישנם יתרונות וחסרונות, דירות למשל מרווחות יותר ולעיתים גם זולות יותר מאשר מלונות, אך לא מציעות את השירותים שהמלונות מציעים. הן יכולות להתאים מאוד למי שרוצה להוזיל את עלות החופשה או למשפחות וקבוצות של מעל 4 אנשים שמגיעות להרקליון ומתקשות למצוא חדר מספיק גדול במלון או מלון שמציע חדרים מחוברים. מנגד, מלונות מציעים שירותים רבים יותר – למשל אחסון כבודה במידה ותרצו להשאיר את המזוודות לפני הצ’ק אין או אחרי הצ’ק אאוט.
  • תקציב: הלינה היא אחת מההוצאות המשמעותיות בחופשה, ולכן למחיר הלינה ישנו משקל משמעותי בבחירה של מקום אחד על פני אחר. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם על מנת להבין האם עלות הלינה יקרה או זולה ביחס לאפשרויות לינה אחרות בהרקליון. יש לקחת בחשבון שלא רק סוג מקום הלינה משפיע על המחיר אלא גם המיקום שלו, ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר למרכז העיר כך גם סביר שעלות הלינה בו תעלה בהשוואה למקומות ברמה דומה שרחוקים יותר מאזור זה.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של מקום הלינה.
המלצות על מלונות ודירות בהרקליון

  • בין מקומות הלינה המומלצים הנוספים ברתימנו ניתן למנות את מלון דירות ארבעה כוכבים Afroditi באזור הנמל של רתימנו, מלון White Swan באזור חוף רתימנו, מלון דירות ארבעה כוכבים Petalo Suites בעיר העתיקה של רתמינו, מלון Phaedra Suites באזור הפמיני של רתימנו ומלון Casa Moazzo Suites and Apartments בעיר העתיקה של רתמינו.
  • ברתימנו יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות ברתימנו.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את המלונות והדירות המומלצים בהרקליון?

ניתחנו כ-450 אפשרויות לינה בהרקליון עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בהרקליון בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין אפשרויות הלינה הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים בהרקליון (למשל מרכז העיר) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.
Booking.com