לינה למשפחות בכרתים – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על לינה למשפחות בכרתים - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בכרתים.

7 מקומות לינה מומלצים למשפחות בכרתים

White Swan

אפשרות לינה זו מתאימה למשפחות המחפשות מקום לינה בכרתים בזכות כך שמאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה, משחקי לוח ופאזלים ומטבח. זהו מלון אשר נמצא ברתימנו, בצפון כרתים. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד. למידע נוסף לחצו כאן.

Kavos Hotel & Suites

אפשרות זו מומלצת למשפחות המגיעות לכרתים מאחר ומאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה ומתקני משחקים חיצוניים לילדים. זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא בסטאברוס, באזור מערב כרתים. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר. למידע נוסף לחצו כאן.

Enagron Ecotourism Village

אפשרות זו מומלצת למשפחות המגיעות לכרתים מאחר ומאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה, משחקי לוח ופאזלים ואזור משחקים פנימי. זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא באצ’וס, בצפון כרתים. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

Renieris Hotel

⭐⭐⭐
מקום לינה זה מתאים למשפחות המגיעות לכרתים מאחר והוא מאפשר אירוח עם ילדים, ובין השאר הוא מציע לאורחיו חדרי משפחה. מלון זה הינו מלון המדורג בשלושה כוכבים ומומלץ למי שמחפש מקום לינה פונקציונאלי – נוח ונעים מצד אחד אך לא יקר מידי מצד שני. המלון נמצא בסטאלוס, באזור מערב כרתים. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד. למידע נוסף לחצו כאן.

Nanakis Beach Luxury Apartments

אפשרות לינה זו היא בין אפשרויות הלינה המומלצות למשפחות בכרתים, היא מאפשרת אירוח עם ילדים והיא מציעה לאורחיה חדרי משפחה ועגלות. זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא בסטאברוס, באזור מערב כרתים. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

Mythos Beach Hotel Apartments

מקום לינה זה מתאים למשפחות המגיעות לכרתים מאחר והוא מאפשר אירוח עם ילדים, ובין השאר הוא מציע לאורחיו חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומגרש משחקים לילדים. זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא במאלמה, באזור מערב כרתים. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה. למידע נוסף לחצו כאן.

Thalori Traditional Ecotourism Village

מקום לינה זה הוא בין אפשרויות הלינה המומלצות למשפחות בכרתים, זאת מאחר והוא מאפשר אירוח עם ילדים ומציע לאורחיו חדרי משפחה, משחקי לוח ופאזלים ומתקני משחקים חיצוניים לילדים. מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא בKapetanianá, בדרום האי. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על לינה למשפחות בכרתים

מבין הדירות המתאימות למשפחות בכרתים אנו ממליצים להסתכל על מלון דירות שלושה כוכבים Mary Hotel and Mary Royal Suites בפלטאנס, בצפון כרתים המתאים למשפחות עד 6 נפשות, מלון דירות ארבעה כוכבים Pyrgos Beach Hotel Apartments במאליה, בצפון כרתים המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון דירות ארבעה כוכבים Alexandros Studios בקלמאקי, באזור מערב כרתים המתאים למשפחות עד 5 נפשות, דירות ארבעה כוכבים Eliathos Residence Houses בארכנס, בצפון כרתים המתאים למשפחות עד 6 נפשות ומלון דירות שני כוכבים Tersanas Village Apartments בTersanas, באזור מערב כרתים המתאים למשפחות עד 6 נפשות.

בעבור משפחות אשר מתכננות לשכור רכב בכרתים או להגיע לכרתים עם רכב שכור כדאי להזמין מקום לינה עם חניה - ובכך לחסוך את כאב הראש הכרוך בחיפוש חניה במקרה הטוב וקבלת קנס על חניה במקום לא חוקי במקרה הרע. אנו ממליצים להסתכל על מקומות הלינה הבאים - וילות ארבעה כוכבים Minoas Villas Heated Pool בKournás, באזור מערב כרתים, וילות ארבעה כוכבים Leste Luxury Homes בפלאקה, באזור מערב כרתים, בתי נופש ארבעה כוכבים Tarsia Homes and Suites בקלמאקי, בדרום האי ובית הארחה שלושה כוכבים Maison Kronio Lassithi Plateau בMarmakéton, במזרח כרתים (חניה פרטית במקום בחינם) ומלון White Swan ברתימנו, בצפון כרתים (חניה ציבורית במיקום סמוך בחינם).

כאשר משפחות מגיעות לכרתים עם תינוקות בחירת מקום הלינה המתאים נעשית מורכבת מעט יותר, מאחר ויש לקחת בחשבון היבטים אשר לא עומדים בפני משפחות עם ילדים גדולים יותר. כדאי מאוד לבדוק ראשית שמקום הלינה מספק עריסות או מיטת תינוק - בין אם בתוספת תשלום או בחינם, ובמידה ומדובר בבניין בן כמה קומות שישנה מעלית. בנוסף כדאי לבחור במקום לינה בו תוכלו לשלוט על מיזוג האוויר ושיהיה לכם בו גישה לקומקום. כדאי להסתכל למשל על מלון White Swan ברתימנו, בצפון כרתים המתאים למשפחות עד 5 נפשות, מלון Hyperion כרתים Hotel and Spa בחאניה, באזור מערב כרתים ומלון Irida Hotel בחאניה, באזור מערב כרתים המתאימים למשפחות עד 3 נפשות, מלון דירות Corinna Mare בקלמאקי, באזור מערב כרתים המתאים למשפחות עד 6 נפשות ומלון Village Heights Resort בהרסוניסוס, בצפון כרתים המתאים למשפחות עד 8 נפשות.

מקומות הלינה המתאימים למשפחות עם תינוקות מציעים מיטות תינוק או עריסות, אולם חלקם לוקחים על שירות זה תשלום נוסף - שיכול להגיע גם לסכום גבוה יחסית. כדי להוזיל מעט את עלות הלינה עם תינוקות כדאי להסתכל על מקומות לינה בהם אין תוספת תשלום בעבור מיטת תינוק או עריסה. כדאי להסתכל למשל על מלון דירות Mosaic בחאניה, באזור מערב כרתים ומלון Royal Sun בחאניה, באזור מערב כרתים המתאימים למשפחות עד 3 נפשות, מלון דירות Seagull Hotel and Apartments באגיה מרינה ניאה קידוניאס, באזור מערב כרתים ומלון דירות Sea View Hotel and Apartments בקאטו דרטסו, באזור מערב כרתים המתאימים למשפחות עד 4 נפשות ומלון Galini Beach Hotel בקיסאמוס, באזור מערב כרתים המתאים למשפחות עד 5 נפשות.

אחד מהדברים שיכולים לשדרג חופשה משפחתית הוא בריכה במלון. מבין המלונות המתאימים למשפחות בכרתים ויש בהם בריכה אנו ממליצים להסתכל על וילות Minoas Villas Heated Pool בKournás, באזור מערב כרתים המתאים למשפחות עד 28 נפשות, וילות Leste Luxury Homes בפלאקה, באזור מערב כרתים ווילות Aloni Villas בRoussospítion, בצפון כרתים המתאימים למשפחות עד 6 נפשות, מלון White Swan ברתימנו, בצפון כרתים המתאים למשפחות עד 5 נפשות ובית הארחה Maison Kronio Lassithi Plateau בMarmakéton, במזרח כרתים המתאים למשפחות עד 9 נפשות. מלונות אלו מאפשרים אירוח עם ילדים ומציעים גם חדרי משפחה.

ישנם מקומות לינה המתאימים למשפחות ומציעים חדרים יחסית גדולים בהם יש מספר קבוע של מיטות, אך ניתן להוסיף לחדר מיטה (או שתיים) נוספות בעבור ילדים. הוספת מיטה לחדר של ארבעה אנשים לרוב תהיה זולה יותר מאשר הזמנת חדר המתאים לחמישה אנשים (מה גם שאפשרות זו פחות נפוצה). כדאי להסתכל למשל על וילות Leste Luxury Homes המתאים למשפחות עד 6 נפשות, בתי נופש Tarsia Homes and Suites ווילות Aloni Villas המתאימים למשפחות עד 6 נפשות, בית הארחה Maison Kronio Lassithi Plateau המתאים למשפחות עד 9 נפשות ומלון Renieris Hotel המתאים למשפחות עד 4 נפשות- אשר מאפשרים הוספת מיטות לחדר. חשוב לשים לב במעמד ההזמנה שניתן להוסיף מיטה לחדר שהזמנתם, במלונות רבים יש אפשרות להוסיף מיטה רק לחלק מהחדרים - כתלות בגודל החדר.

אוכל יכול להיות עניין לא פשוט כשנוסעים לחופשה עם ילדים, לכן בעבור מי שמעוניין לקחת מלון ולאכול במלון - בין אם רק ארוחת בוקר או גם ערב - כדאי לבדוק האם המלון לוקח בחשבון בתפריט גם את האורחים הקטנים. בין המלונות שמספקים ארוחות ילדים בכרתים אפשר למנות את בית הארחה Maison Kronio Lassithi Plateau בMarmakéton, במזרח כרתים המתאים למשפחות עד 9 נפשות, וילות Aloni Villas בRoussospítion, בצפון כרתים המתאים למשפחות עד 6 נפשות, מלון Hyperion כרתים Hotel and Spa בחאניה, באזור מערב כרתים המתאים למשפחות עד 3 נפשות ומלון דירות Thalori Traditional Ecotourism Village בKapetanianá, בדרום האי ומלון דירות Alexandros Studios בקלמאקי, באזור מערב כרתים המתאימים למשפחות עד 5 נפשות.

כל מה שתצטרכו לדעת על לינה למשפחות בכרתים

כרתים היא יעד תיירותי פופולרי מאוד בקרב משפחות – הטיסה הקצרה והזולה יחסית ועלות השהות הנמוכה יחסית הופכות אותה לאחד מהיעדים האהובים על משפחות ישראליות. בכרתים קיימות מגוון אפשרויות לינה שיתאימו למשפחות מכל הסוגים. בעבור משפחות המגיעות לכרתים ישנן שתי אפשרויות מומלצות עיקריות ללינה – הראשונה היא לינה בדירה והשנייה היא לינה במלון המתאים למשפחות.

לינה בדירה

בחירה בדירה לרוב משתלמת מאוד למשפחות ואנו ממליצים לשקול אופציה זו בחיוב למרות שהיא פחות מוכרת לתייר הישראלי. בהזמנת דירה אולי מפסידים את היתרונות של לינה במלון – לא מנקים אחריכם, אין קבלה (אלא עם מדובר במלון דירות) ואת ארוחת הבוקר והקפה של תחילת היום צריכים להכין לבד. אך מצד שני, מרוויחים אפשרות לינה יותר נוחה ומרווחת, הכוללת מטבח שמאפשר הכנה של ארוחות בעצמכם ובחלק לא מבוטל תמצאו גם אביזרים נוספים כמו מכונת כביסה – ובעבור משפחות רבות היתרונות של לינה בדירה עולים על היתרונות של לינה במלון, במיוחד אם מגיעים לחופשה יחסית ארוכה באי היווני.

לינה במלון

לינה במלון זול ברמה של שני כוכבים, שלושה כוכבים או ארבעה כוכבים (למי שרוצה להתפנק, וביוון אפשר למצוא מקומות מפנקים במחירים נוחים יחסית) אפשרית על ידי התפצלות בחדרים או בחירה במלונות הכוללים חדרים לשלוש, ארבעה או יותר אורחים. כדאי לקחת בחשבון שאומנם אפשרות הלינה בחדר אחד זולה יותר (במידה והמלון מציע חדר גדול מספיק), אבל המחיר שלה הוא בצפיפות שיכולה להיות מעיקה, במיוחד אם מזמינים את חדר המלון למספר לילות. כך או אחרת מרוויחים את השירות של המלון ואת רמת האירוח. ישנם מלונות בעיר מציעים שירותים המתאימים למשפחות כמו חדרים מחוברים, עריסות או מיטות מתקפלות ובחלק מהמלונות יש גם בריכות מתאימות לילדים, אזורי משחקים ופעילויות ספציפיות לילדים שיכולים לשדרג את החופשה המשפחתית שלכם.

בין אם תבחרו ללון בדירה או במלון, לפני שמזמינים את אפשרות הלינה המועדפת עליכם כדאי לבדוק מספר היבטים:
א. למשפחות עם ילדים קטנים – שהמקום הלינה מארח ילדים קטנים, ישנם מלונות יוקרתיים (לא הרבה) ודירות שאינם מאפשרים אירוח של ילדים בגילאים מסויימים.
ב. אם אתם מגיעים עם תינוקות ופעוטות, כדאי לוודא שבמקום יש את התנאים לארח אתכם ולספק את כל הצרכים שלכם (עריסת תינוק ואפשרות להרתיח מים למשל).
ג. סוגיות של מחיר – מקומות לינה רבים מאפשרים לינה של ילדים עד גיל מסויים ללא עלות נוספת כאשר לא מוסיפים מיטה על אילו הקיימות. בנוסף ישנם מקומות שמאפשרים אף תוספת של עריסה ואירוח של תינוקות ללא עלות נוספת (לרוב ההגבלה לאפשרות זו היא שנה עד שלוש). דבר זה יכול להוזיל לכם מאוד את המחיר.
המלצות על לינה למשפחות בכרתים

  • מלונות נוספים בכרתים המומלצים למשפחות: מקומות לינה מומלצים נוספים למשפחות המגיעות לכרתים הינם מלון חמישה כוכבים Domes Zeen Chania, a Luxury Collection Resort, Crete בקאטו דרטסו, באזור מערב כרתים המתאים למשפחות עד 5 נפשות, מלון שלושה כוכבים Isida Hotel Agia Marina באגיה מרינה ניאה קידוניאס, באזור מערב כרתים המתאים למשפחות עד 5 נפשות, מלון שלושה כוכבים Porto Belissario בפרמה, במזרח כרתים המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון ארבעה כוכבים Silver Beach Hotel & Apartments בגרני חאניון, באזור מערב כרתים המתאים למשפחות עד 4 נפשות ומלון שני כוכבים Maria Beach Hotel בקיסאמוס, באזור מערב כרתים המתאים למשפחות עד 5 נפשות.
  • בכרתים יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בכרתים.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את המלונות המומלצים למשפחות בכרתים?

ניתחנו כ-10,000 אפשרויות לינה בכרתים עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בכרתים בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין אפשרויות הלינה הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים בכרתים (למשל הרקליון, חאניה ורתימנו) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.
Booking.com