דירות בכרתים – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על דירות בכרתים - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בכרתים.

7 דירות מומלצות בכרתים

באליטו

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא בKato Galatas, באזור מערב כרתים. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם ומקרר. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא מומלצת למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Seagull Hotel and Apartments

מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא באגיה מרינה ניאה קידוניאס, באזור מערב כרתים. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם ומרפסת. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Istron Homes

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא באיסטרון, במזרח כרתים. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Castri Village Hotel

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא בפלקסטרון, במזרח כרתים. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

Mosaic

מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא בחאניה, באזור מערב כרתים. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מתאימה גם לדתיים ושומרי מסורת מאחר ונמצאת בקרבה לבית כנסת. למידע נוסף לחצו כאן.

Elounda Heights (Adults Only)

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא באלונדה, במזרח כרתים. בין השאר מקום הלינה מציע מוצרי טיפוח בחינם, חדרים אטומים לרעש ומרפסת. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר, והיא מומלצת למי שמגיע עם רכב בזכות החניה שמציעה לאורחים. למידע נוסף לחצו כאן.

Tersanas Village Apartments

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא בTersanas, באזור מערב כרתים. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מכונת קפה ומרפסת. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא מומלצת למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על דירות בכרתים

בין הדירות המומלצות למגיעים עם רכב לכרתים ניתן למנות את מלון דירות ארבעה כוכבים Elounda Heights (Adults Only) באלונדה, במזרח כרתים ומלון דירות ארבעה כוכבים Nanakis Beach Luxury Apartments בסטאברוס, באזור מערב כרתים (חניה פרטית במקום בחינם), מלון דירות ארבעה כוכבים Kavos Hotel and Suites בסטאברוס, באזור מערב כרתים ומלון דירות ארבעה כוכבים Enagron Ecotourism Village באצ'וס, בצפון כרתים (חניה ציבורית במקום בחינם) ומלון דירות שלושה כוכבים Mosaic בחאניה, באזור מערב כרתים (חניה פרטית במיקום סמוך במחיר של 7€ לכל יום). כך תוכלו להגיע עם ראש שקט ולא להסתבך במציאת מקום חניה קרוב או להסתכן בתשלום קנס על חניה במקום אסור.

למשפחות המחפשות ללון בכרתים אנו ממליצים להסתכל מלון דירות שלושה כוכבים באליטו בKato Galatas, באזור מערב כרתים המתאים למשפחות עד 7 נפשות ומלון דירות שני כוכבים Tersanas Village Apartments בTersanas, באזור מערב כרתים, מלון דירות ארבעה כוכבים Istron Homes באיסטרון, במזרח כרתים, מלון דירות שלושה כוכבים Corinna Mare בקלמאקי, באזור מערב כרתים ומלון דירות חמישה כוכבים Manili Boutique Suites and Villas בארכנס, בצפון כרתים המתאימים למשפחות עד 6 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן.

בין הדירות המציעות מתקנים נגישים בכרתים אפשר למנות את מלון דירות שלושה כוכבים Seagull Hotel and Apartments באגיה מרינה ניאה קידוניאס, באזור מערב כרתים ומלון דירות Sfinias Apartments בקאלי לימנס, בדרום האי ומלון דירות חמישה כוכבים Manili Boutique Suites and Villas בארכנס, בצפון כרתים, מלון דירות ארבעה כוכבים Istron Homes באיסטרון, במזרח כרתים ומלון דירות ארבעה כוכבים Enagron Ecotourism Village באצ'וס, בצפון כרתים שיש בהם גם חניית נכים. מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לכרתים ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים הדירות בכרתים מומלץ להסתכל על מלון דירות ארבעה כוכבים Istron Homes באיסטרון, במזרח כרתים שמציע אזורים המיועדים לעישון ומרפסת ומלון דירות שלושה כוכבים Indigo Mare בפלטניאס, באזור מערב כרתים, מלון דירות ארבעה כוכבים Elounda Garden Suites Heated Pool באלונדה, במזרח כרתים, מלון דירות ארבעה כוכבים Thalori Traditional Ecotourism Village בKapetanianá, בדרום האי ומלון דירות ארבעה כוכבים Delfina Boutique Hotel בגאורגיופוליס, באזור מערב כרתים שמציעים אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה בכרתים כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את מלון דירות שלושה כוכבים Castri Village Hotel בפלקסטרון, במזרח כרתים, מלון דירות שלושה כוכבים Seagull Hotel and Apartments באגיה מרינה ניאה קידוניאס, באזור מערב כרתים, מלון דירות ארבעה כוכבים Enagron Ecotourism Village באצ'וס, בצפון כרתים ומלון דירות שלושה כוכבים Elafonisi Resort by Kalomirakis Family באלאפוניסי, באזור מערב כרתים שמגישים אוכל טבעוני ומלון דירות שלושה כוכבים Trefon Hotel Apartments and Family Suites בפלטאנס, בצפון כרתים שמגיש אוכל צמחוני.

בין הדירות המומלצות עבור דתיים ושומרי מסורת בכרתים ניתן למצוא את מלון דירות שלושה כוכבים Mosaic בחאניה, באזור מערב כרתים שנמצא בקרבת בית כנסת. במידה ואתם מגיעים לחופשה הכוללת סוף שבוע בדקו קודם האם מקום ההארחה מאפשר לכם שמירת שבת והאם יוכל לסייע בנושא - לא רק בקבלת מפתח רגיל ולא אלקטרוני אלא גם בנושאים שונים, כמו אורות שנדלקים באופן אוטומטי.

בין הדירות המומלצות במזרח כרתים ניתן למצוא את מלון דירות ארבעה כוכבים Elounda Heights (Adults Only) באלונדה, דירות שלושה כוכבים Kounenos Apartments באיסטרון, מלון דירות ארבעה כוכבים Istron Homes באיסטרון, מלון דירות ארבעה כוכבים Elounda Garden Suites Heated Pool באלונדה ומלון דירות שלושה כוכבים Sarikampos Beach במירטוס.

בין הדירות המומלצות באזור מערב כרתים ניתן למצוא את מלון דירות ארבעה כוכבים Nanakis Beach Luxury Apartments בסטאברוס, מלון דירות ארבעה כוכבים Kavos Hotel and Suites בסטאברוס, מלון דירות שלושה כוכבים Mosaic בחאניה, מלון דירות שני כוכבים Mythos Beach Hotel Apartments במאלמה ומלון דירות ארבעה כוכבים Alexandros Studios בקלמאקי.

בין הדירות המומלצות בצפון כרתים ניתן למצוא את מלון דירות ארבעה כוכבים Enagron Ecotourism Village באצ'וס, מלון דירות שלושה כוכבים Mary Hotel and Mary Royal Suites בפלטאנס, מלון דירות ארבעה כוכבים Pyrgos Beach Hotel Apartments במאליה, דירות ארבעה כוכבים Eliathos Residence Houses בארכנס ומלון דירות ארבעה כוכבים Irida Hotel Agia Pelagia באגיה פלגיה.

בין הדירות המומלצות בדרום האי ניתן למצוא את מלון דירות ארבעה כוכבים Thalori Traditional Ecotourism Village בKapetanianá, דירות שלושה כוכבים Sunset Home Crete בParánimfoi ומלון דירות Sfinias Apartments בקאלי לימנס.

כל מה שתצטרכו לדעת על דירות בכרתים

כרתים היא אחד מהיעדים האהובים והפופולאריים ביוון בקרב ישראלים, בין אם אתם טסים לחופשה רומנטית או חופשה עם כל המשפחה, והיא ידועה בשל החופים היפים והערים המעניינות. תיירים רבים בוחרים באפשרויות לינה אלטרנטיביות למלונות, ואחת הפופולאריות שבהן היא לינה בדירה או במלון דירות. הדירות לרוב מרווחות יותר מאשר החדרים בבתי המלון, ומאפשרות לחסוך בעלות החופשה – לא רק במחיר הלינה, אלא גם בזכות האפשרות להכין אוכל למהלך היום בדירה וכך להוציא פחות כסף על ארוחות במסעדות. נוסף על כך, לינה בדירה יכולה להיות חסכונית ונוחה יותר במיוחד למשפחות המגיעות לכרתים, מאחר ולרוב ניתן למצוא דירות של כמה חדרים במחירים נמוכים יותר מאשר סוויטות וחדרים מחוברים בבתי מלון.

כאשר מחפשים דירה בכרתים, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון המתאים לכם ביותר ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: האי גדול מאוד, ולכן יש משמעות רבה למיקום בו בוחרים את המלון. מרבית התיירים בוחרים ללון בצפון האי – בהרקליון אליה יש טיסות ישירות לאורך כל השנה או חאניה אליה יש טיסות ישירות בחודשי הקיץ. חלק מהתיירים בוחרים גם לעשות טיול מתגלגל באי ולהגיע גם לאזורים אחרים. בערים המרכזיות יותר לרוב עלויות הלינה יהיו גבוהות יותר מאשר בעיירות סביבן.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים חשובים לכם, כמו מטבח מלא (ולא רק מטבחון), מכונת כביסה או חנייה במידה ואתם מגיעים עם רכב שכור או מתכננים לשכור רכב בכרתים. בנוסף, כדאי לשים לב שיש מיזוג אוויר בכל חלקי הדירה, במיוחד אם אתם מגיעים בקיץ.
  • חלוקת חדרים ומיטות: בדקו כמה חדרים ישנם בדירה, וכמה מיטות ואילו יש בכל חדר.
  • תקציב: לכל אחד מתאים תקציב שונה, גם לחופשה באופן כללי וגם תקציב שמוכנים להשקיע בלינה. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם ובהתאם אליו ולתקציב שלכם להחליט מהו סוג הלינה המתאים לכם ביותר. כדאי לקחת בחשבון שלא רק סוג וגודל הדירה משפיעים על המחיר אלא גם המיקום שלה, למשל במידה ואתם לנים בעיר או עיירה סמוכה לים לרוב מקומות הלינה שיהיו בקו ראשון לים יהיו יקרים יותר מאשר מקומות לינה באזורים פנימיים יותר של העיר.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של מקום הלינה.
המלצות על דירות בכרתים

  • דירות מומלצות נוספות בכרתים: בין הדירות המומלצות הנוספות בכרתים ניתן למנות את מלון דירות ארבעה כוכבים Nanakis Beach Luxury Apartments בסטאברוס, באזור מערב כרתים, מלון דירות ארבעה כוכבים Kavos Hotel & Suites בסטאברוס, באזור מערב כרתים, מלון דירות ארבעה כוכבים Enagron Ecotourism Village באצ’וס, בצפון כרתים, מלון דירות שלושה כוכבים Mary Hotel & Mary Royal Suites בפלטאנס, בצפון כרתים ומלון דירות שני כוכבים Mythos Beach Hotel Apartments במאלמה, באזור מערב כרתים.
  • בכרתים יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בכרתים.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את הדירות המומלצות בכרתים?

ניתחנו כ-10,000 אפשרויות לינה בכרתים עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בכרתים בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין אפשרויות הלינה הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים בכרתים (למשל הרקליון, חאניה ורתימנו) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.
Booking.com