מלונות מומלצים ודירות נפלאות ביואנינה לזוגות ומשפחות – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על מלונות מומלצים ודירות נפלאות ביואנינה לזוגות ומשפחות - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים ביואנינה.

7 מקומות לינה מומלצים ביואנינה

The Tranquility House Ioannina

מדובר בדירה, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון. דירה זו נמצאת ביואנינה. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם ומכונת קפה. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא מומלצת למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

The Lake Hotel

⭐⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של חמישה כוכבים המתאים למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה. המלון נמצא ביואנינה. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Ioannina Luxury Suites & Apartments

מדובר בדירות אשר מתאימות למי שמעוניין בעצמאות ומרחב רבים יותר מאלו המוצעים במלון, אפשרות שיכולה להתאים גם לכמה משפחות שנוסעות יחד לטיול ומעוניינות ללון בדירות קרובות זו לזו. הדירות נמצאות ביואנינה. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר מוצרי טיפוח בחינם, חדרים אטומים לרעש ומכונת קפה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Λιθεία-Lithia

זהו מלון אשר נמצא ביואנינה. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

CASTRELLO Old Town Hospitality

מדובר בבית הארחה, אפשרות לינה המתאימה למי שמעוניין לחסוך בעלות החופשה וללון במקום לינה זול יחסית. בית ההארחה נמצא ביואנינה. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר מוצרי טיפוח בחינם, חדרים אטומים לרעש וטרסה. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מומלצת למי שמגיע עם רכב בזכות החניה שמציעה לאורחים. למידע נוסף לחצו כאן.

Santa Marina

זוהי דירה אשר מתאימה למי שמעדיף להינות מעצמאות רבה יותר מזו שמוצעת בלינה במלון. הדירה נמצאת ביואנינה. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם ומכונת קפה. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא מומלצת למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Epirus Palace Congress & Spa

מדובר באתר נופש אשר מתאים למי שמחפש מקום לינה מפנק בו אפשר לבלות שעות רבות במתקנים השונים שמציע. האתר נמצא ביואנינה. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על מלונות מומלצים ודירות נפלאות ביואנינה לזוגות ומשפחות

למשפחות המחפשות ללון ביואנינה אנו ממליצים להסתכל דירת שלושה כוכבים The Tranquility House Ioannina המתאים למשפחות עד 8 נפשות ודירת שלושה כוכבים Santa Marina, מלון ארבעה כוכבים La Suite Boutique Hotel & Spa, דירת שלושה כוכבים Lake view apartment ודירת שלושה כוכבים Flying Bed Ioannina in the center of the city המתאימים למשפחות עד 6 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן.

בין מקומות הלינה המציעים מתקנים נגישים ביואנינה אפשר למנות את מלון חמישה כוכבים The Lake Hotel, אתר נופש חמישה כוכבים Epirus Palace Congress & Spa ומלון ארבעה כוכבים Aar Hotel & Spa Ioannina שיש בהם גם חניית נכים ומלון ארבעה כוכבים Golden Suites & Spa ומלון שלושה כוכבים Ellopia Point Hotel . מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים ליואנינה ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים מקומות הלינה ביואנינה מומלץ להסתכל על דירות ארבעה כוכבים Ioannina Luxury Suites & Apartments שמציע אזורים המיועדים לעישון ומרפסת ומלון Mir Boutique Hotel, מלון IALNA Boutique Hotel, מלון Λιθεία-Lithia ומלון שלושה כוכבים Krikonis Hotel שמציעים אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה ביואנינה כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את מלון Λιθεία-Lithia ומלון חמישה כוכבים Hotel Antique שמגישים אוכל טבעוני ומלון Mir Boutique Hotel ומלון ארבעה כוכבים Z Hotel שמגישים אוכל צמחוני.

כל מה שתצטרכו לדעת על מלונות מומלצים ודירות נפלאות ביואנינה לזוגות ומשפחות

איפה ללון ביואנינה?

לינה במרכז העיר של יואנינה

מרבית התיירים יבחרו באופן אוטומטי את מרכז העיר מידה ואתם מעדיפים ללון במרכז העניינים אזורים אלה ישרתו אתכם נאמנה. יש באזורים אילו אפשרויות לינה נהדרות ומומולצות כמו: Its Kale Boutique Hotel, Kentrikon או Filoxenia Luxury Home Ioannina

אגם פמבוטידהאגם פמבוטידה – אזור הלינה הפופולארי ביואנינה, ולכן מומלץ מאוד להזמין מקום לינה מראש, תוכלו לעשות זאת כאן עם אפשרות ביטול

לינה על גדות אגם פאמבודיטה

אחרים שיבחרו ללכת לאזור החוף של האגם כדי להינות מקצת יותר נופים ושקט, אפשרויות לינה טובות מסוג זה לא חסר ואפשר למנות את: VIRSA BOUTIQUE ROOMS, Hotel Du Lac Congress Center & Spa , Akti Hotel Ioannina.

לינה מתאימה למגיעים עם רכב שכור

אזור מרכז העיר טוב למי שרוצה להינות מהמרכז ומי שמגיע לחופשה שמרכזה העיר עצמה, אבל רבים מגיעים ליואנינה כחלק מטיול כוכב או טיול מתגלגל בצפון יוון ולאילו אנו ממליצים להימנע מלינה במרכז העיר ולחפש מלנות ודירות פריפריאליות יותר עם נגישות טובה לרכב וחניה מסודרת. בין אפשרויות לינה מומלצות אילו ניתן למנות את: Filokalia Hotel, Xenion Ioannina ו My Oneiro City Apartments

דירות נופש להשכרת ביאונינה

יש לא מעט אופציות לדירות להשכרה טובנות ונוחות בעיר למי שמעדיף את המרחב ואת המטבח על פני שירות החדרים וארוחת הבוקר של מלונות בין האופציות המומלצות לדירות ביואנינה ניתן למנות את:CITY HILL Luxury Apartments, Santa Marina 2, Bodrum Suites.

לינה באזור שדה התעופה של יואנינה

מאחר ושדה התעופה יואנינה לא נמצא ממש ביואנינה, במקרים בהם הטיסה ממריאה או נוחתת בשעה מאוחרת מאוד יש המעדיפים ללון ליד שדה התעופה, וכך להפוך את ההגעה בין שדה התעופה למלון לנוחה ביותר. זו אופציה טובה גם למי שמגיע לטיסה לא מהעיר עצמה, ולמי שרוצה לשכור או להחזיר רכב מעבר לשעות הפעילות של חברות ההשכרה – כך ניתן להמתין בנוחות במלון עד שתחנת ההשכרה נפתחת. בין מקומות הלינה המומלצים הסמוכים לשדה התעופה ניתן למנות את Essence Living Exclusive ,Ioannina Luxury Suites & Apartments ,The Lake Hotel ,Nikos Apartments. בגלל שמספר המלונות הסמוכים לשדה נמוך בהשוואה למלונות ביואנינה כדאי להזמין חדרים מראש, אפשר לעשות זאת עם ביטול בחינם בקישור הזה, וכך למנוע מצב בו החוויה הראשונה שלכם ביוון היא של חיפוש מייאש של מקום לינה.
שימו לב כי אומנם הלינה ליד שדה התעופה נוחה מבחינת ההגעה, אבל האזור יהיה רועש בגלל תנועת המטוסים הערה וכדאי לבדוק שהמלון מציע חלונות אטומים לרעש, כמו כן לרוב מדובר במלונות ברמה נמוכה יותר מאשר בערים עצמן, שכן הם פונקציונאלים במהותם. בנוסף, במרבית המקרים מלונות אשר נמצאים באזור שדה התעופה מציעים שאטלים בחינם בין המלון לשדה, כדאי לבדוק זאת גם בעבור המלון בו אתם מעוניינים – גם כאשר מדובר בהליכה קצרה יחסית כאשר עושים אותה עם מזוודות או עם ילדים קטנים היא יכולה להיות מאתגרת.
המלצות על מלונות מומלצים ודירות נפלאות ביואנינה לזוגות ומשפחות

  • ביואנינה יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות ביואנינה.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את המלונות והדירות המומלצים ביואנינה?

ניתחנו כ-400 אפשרויות לינה ביואנינה עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר ביואנינה בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין אפשרויות הלינה הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים ביואנינה (למשל מרכז העיר וסמוך לאגם פמבוטידה) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.
Booking.com