לינה למשפחות באתונה – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על לינה למשפחות באתונה - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים באתונה.

7 מקומות לינה מומלצים למשפחות באתונה

SV Acropolis Residence

אפשרות לינה זו מתאימה למשפחות המחפשות מקום לינה באתונה בזכות כך שמאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומשחקי לוח ופאזלים. זוהי דירה אשר מתאימה למי שמעדיף להינות מעצמאות רבה יותר מזו שמוצעת בלינה במלון. הדירה נמצאת בשכונת קוקאקי הקרובה לאזורים המתויריים של אתונה מצד אחד, אך מציעה לינה במחירים נוחים יותר מצד שני. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד. למידע נוסף לחצו כאן.

Urban Frame Hotel

⭐⭐⭐
זהו מלון שלושה כוכבים אשר מתאים למי שמחפש מקום לינה פונקציונאלי – שיהיה נוח ונעים מצד אחד אך לא יקר מצד שני. מלון זה נמצא באזור כיכר סינטגמה הפופולרית, לינה באזור זה תהיה לרוב זולה יותר מאשר ממש בסמוך לכיכר. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד. למידע נוסף לחצו כאן.

LUX&EASY Athens Metro Suites

אפשרות זו מומלצת למשפחות המגיעות לאתונה מאחר ומאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה, מטבח ומעלית. מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא באזור שנמצא מדרום למרכז אתונה בו אפשרויות לינה מועטות יותר אך זולות יותר. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

Apartment at the foothills of Acropolis

אפשרות לינה זו היא בין אפשרויות הלינה המומלצות למשפחות באתונה, היא מאפשרת אירוח עם ילדים והיא מציעה לאורחיה חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ועגלות. זוהי דירה אשר מתאימה למי שמעדיף להינות מעצמאות רבה יותר מזו שמוצעת בלינה במלון. הדירה נמצאת בשכונת קוקאקי הקרובה לאזורים המתויריים של אתונה מצד אחד, אך מציעה לינה במחירים נוחים יותר מצד שני. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר. למידע נוסף לחצו כאן.

BED in Athens

מקום לינה זה מתאים למשפחות המגיעות לאתונה מאחר והוא מאפשר אירוח עם ילדים, ובין השאר הוא מציע לאורחיו חדרי משפחה ומעלית. זהו מלון אשר נמצא בשכונת פסירי הצעירה שמהווה מרכז לחיי הלילה באתונה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר. למידע נוסף לחצו כאן.

Cohort Koukaki

אפשרות לינה זו היא בין אפשרויות הלינה המומלצות למשפחות באתונה, היא מאפשרת אירוח עם ילדים והיא מציעה לאורחיה חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומשחקי לוח ופאזלים. זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא בשכונת קוקאקי הקרובה לאזורים המתויריים של אתונה מצד אחד, אך מציעה לינה במחירים נוחים יותר מצד שני. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים. למידע נוסף לחצו כאן.

ibis Styles Athens Routes

⭐⭐⭐⭐
מלון זה מדורג כמלון בעל ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה עם מתקנים ברמה גבוהה יחסית. המלון נמצא באזור שנמצא מדרום למרכז אתונה בו אפשרויות לינה מועטות יותר אך זולות יותר. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על לינה למשפחות באתונה

כאשר משפחות מגיעות לאתונה עם תינוקות בחירת מקום הלינה המתאים נעשית מורכבת מעט יותר, מאחר ויש לקחת בחשבון היבטים אשר לא עומדים בפני משפחות עם ילדים גדולים יותר. כדאי מאוד לבדוק ראשית שמקום הלינה מספק עריסות או מיטת תינוק - בין אם בתוספת תשלום או בחינם, ובמידה ומדובר בבניין בן כמה קומות שישנה מעלית. בנוסף כדאי לבחור במקום לינה בו תוכלו לשלוט על מיזוג האוויר ושיהיה לכם בו גישה לקומקום. כדאי להסתכל למשל על מלון דירות LUX&EASY Athens Metro Suites, מלון דירות LUX&EASY Athens Downtown Apartments ודירות 47 Luxury Suites המתאימים למשפחות עד 6 נפשות ומלון BED in Athens ומלון Belle Epoque Suites המתאימים למשפחות עד 4 נפשות.

מקומות הלינה המתאימים למשפחות עם תינוקות מציעים מיטות תינוק או עריסות, אולם חלקם לוקחים על שירות זה תשלום נוסף - שיכול להגיע גם לסכום גבוה יחסית. כדי להוזיל מעט את עלות הלינה עם תינוקות כדאי להסתכל על מקומות לינה בהם אין תוספת תשלום בעבור מיטת תינוק או עריסה. כדאי להסתכל למשל על דירת Apartment at the foothills of Acropolis ומלון דירות LUX&EASY Athens Downtown Residences המתאימים למשפחות עד 6 נפשות, מלון דירות Cohort Koukaki ודירות A&N Athens Luxury Apartments המתאימים למשפחות עד 4 נפשות ומלון Gatsby Athens המתאים למשפחות עד 2 נפשות.

אחד מהדברים שיכולים לשדרג חופשה משפחתית הוא בריכה במלון. מבין המלונות המתאימים למשפחות באתונה ויש בהם בריכה אנו ממליצים להסתכל על מלון Athens Capital Center Hotel - MGallery Collection, מלון The Residence - Christokopidou Hotel & SPA ומלון Hotel Fresh המתאימים למשפחות עד 4 נפשות ומלון Electra Metropolis ומלון Athenaeum Intercontinental, an IHG Hotel המתאימים למשפחות עד 5 נפשות. מלונות אלו מאפשרים אירוח עם ילדים ומציעים גם חדרי משפחה.

ישנם מקומות לינה המתאימים למשפחות ומציעים חדרים יחסית גדולים בהם יש מספר קבוע של מיטות, אך ניתן להוסיף לחדר מיטה (או שתיים) נוספות בעבור ילדים. הוספת מיטה לחדר של ארבעה אנשים לרוב תהיה זולה יותר מאשר הזמנת חדר המתאים לחמישה אנשים (מה גם שאפשרות זו פחות נפוצה). כדאי להסתכל למשל על דירת Apartment at the foothills of Acropolis המתאים למשפחות עד 6 נפשות, מלון BED in Athens ומלון דירות Cohort Koukaki המתאימים למשפחות עד 4 נפשות, דירת Autonomous house in the heart of Plaka המתאים למשפחות עד 5 נפשות ודירות 24K Athena Suites המתאים למשפחות עד 4 נפשות- אשר מאפשרים הוספת מיטות לחדר. חשוב לשים לב במעמד ההזמנה שניתן להוסיף מיטה לחדר שהזמנתם, במלונות רבים יש אפשרות להוסיף מיטה רק לחלק מהחדרים - כתלות בגודל החדר.

אוכל יכול להיות עניין לא פשוט כשנוסעים לחופשה עם ילדים, לכן בעבור מי שמעוניין לקחת מלון ולאכול במלון - בין אם רק ארוחת בוקר או גם ערב - כדאי לבדוק האם המלון לוקח בחשבון בתפריט גם את האורחים הקטנים. בין המלונות שמספקים ארוחות ילדים באתונה אפשר למנות את מלון Hotel Grande Bretagne, a Luxury Collection Hotel, Athens המתאים למשפחות עד 2 נפשות, מלון Athens Capital Center Hotel - MGallery Collection, מלון Niche Hotel Athens ואכסניה אתונה Circus Athens המתאימים למשפחות עד 4 נפשות ומלון Electra Metropolis המתאים למשפחות עד 5 נפשות.

כל מה שתצטרכו לדעת על לינה למשפחות באתונה

אתונה, בירתה של יוון, הינה אחת הערים האהובות על מטיילים ישראלים, בעיקר בשל קרבתה הגאוגרפית והמנטלית לישראל. ישנן מספר טיסות ישירות בכל יום, ולאורך כל חודשי השנה מישראל לאתונה, המאפשרות למשפחות ישראליות להגיע לאתונה אפילו לחופשה קצרה של סוף שבוע. משפחות רבות מגיעות לאתונה כחלק מטיול רחב יותר ביוון, וחלק בוחרות לבלות את החופשה שלהם באתונה לבדה. קיימות באתונה מגוון רחב אפשרויות לינה שיתאימו למשפחות מכל הסוגים. בעבור משפחות המגיעות לאתונה ישנן שתי אפשרויות מומלצות עיקריות ללינה – הראשונה היא לינה בדירה והשנייה היא לינה במלון המתאים למשפחות.

לינה בדירה

בחירה בדירה לרוב משתלמת מאוד למשפחות ואנו ממליצים לשקול אופציה זו בחיוב למרות שהיא פחות מוכרת לתייר הישראלי. בהזמנת דירה אולי מפסידים את היתרונות של לינה במלון – לא מנקים אחריכם, אין קבלה (אלא עם מדובר במלון דירות) ואת ארוחת הבוקר והקפה של תחילת היום תכינו בעצמכם. אך מצד שני, תרוויחו אפשרות לינה יותר נוחה ומרווחת, הכוללת מטבח שמאפשר הכנה של ארוחות בעצמכם ובחלק לא מבוטל תמצאו גם אביזרים נוספים כמו מכונת כביסה – אילו יתרונות שיכולים להיות הרבה יותר חשובים להרבה מאוד משפחות, במיוחד כאשר מגיעים לטיול ארוך ביוון.
תוכלו להסתכל למשל על WUKELA APARTMENTS, Athens Connection Apartments, Chic Centre Suites Athens ועל Still Athens.

לינה במלון

לינה במלון זול ברמה של שני כוכבים, שלושה כוכבים או ארבעה כוכבים (למי שרוצה להתפנק) אפשרית על ידי התפצלות בחדרים או בחירה במלונות הכוללים חדרים לשלוש, ארבעה או יותר אורחים. כדאי לקחת בחשבון שאומנם אפשרות הלינה בחדר אחד זולה יותר (במידה והמלון מציע חדר גדול מספיק), אבל המחיר של הוא בצפיפות שיכולה להיות מעיקה, במיוחד אם מזמינים את חדר המלון למספר לילות. כך או אחרת מרוויחים את השירות של המלון ואת רמת האירוח. ישנם מלונות רבים בעיר מציעים שירותים המתאימים למשפחות כמו חדרים מחוברים, עריסות או מיטות מתקפלות ובחלק מהמלונות יש גם בריכות מתאימות לילדים, אזורי משחקים ופעילויות ספציפיות לילדים שיכולים לשדרג את החופשה המשפחתית שלכם. בין אם תבחרו ללון בדירה או במלון, לפני שמזמינים את אפשרות הלינה המועדפת עליכם כדאי לבדוק מספר היבטים:

  • למשפחות עם ילדים קטנים שהמקום הלינה מארח ילדים קטנים, ישנם מלונות יוקרתיים (לא הרבה) ודירות שאינם מאפשרים אירוח של ילדים בגילאים מסויימים.
    אם הילדים שלכם ממש קטנים, כדאי לוודא שבמקום יש את התנאים לארח אתכם ולספק את כל הצרכים שלכם (עריסת תינוק ואפשרות להרתיח מים למשל).
  • סוגיות של מחיר – מקומות לינה רבים מאפשרים למשל לינה של ילדים עד גיל מסויים ללא עלות נוספת כאשר לא מוסיפים מיטה על אילו הקיימות. בנוסף ישנם מקומות שמאפשרים אף תוספת של עריסה ואירוח של תינוקות ללא עלות נוספת (לרוב ההגבלה לאפשרות זו היא שנה עד שלוש). דבר זה יכול להוזיל לכם מאוד את המחיר.

מלונות מומלצים למשפחות במרכז אתונה

למשפחות שמחפשות מלון שיהיה במרכז העניינים, באזור כיכר סינטגמה והפלאקה, אנו ממליצים להסתכל על מלונות פונקציונאליים בעלי דירוג של שלושה כוכבים כמו Plaka Hotel, מלון Hotel Achilleas, מלון Attalos Hotel, ומלון Amazon Hotel, או מלון Hermes Hotel ומלון Central Hotel בהם יש חדרים מחוברים. למשפחות שמחפשות מקומות לינה ברמה גבוה יותר נמליץ להסתכל על הזמינות של מלון Hotel Lozenge, מלון Emporikon Athens Hotel, ומלון NLH MONASTIRAKI בהם יש חדרים או סוויטות משפחתיות, ועל מלון Athens Cypria Hotel ומלון Amalia Hotel Athens בהם חדרים מחוברים.

כיכר סינטגמה אתונה

כיכר סינטגמה המרכזית – אזור בו משפחות רבות בוחרות ללון

מלונות למשפחות עם בריכה באתונה

משפחות רבות, בעיקר בקיץ, מחפשות מקום לינה עם בריכה בה יהיה אפשר לבלות עם הילדים במלון עצמו. ישנו מגוון רחב של מקומות לינה באתונה, אך במידה ואתם מעוניינים במקום לינה שיתאים למשפחות מצד אחד ויציע בריכה מצד שני מלאכת החיפוש יכולה להפוך למסובכת יותר. אנו ממליצים להסתכל במקרים אלו על מלון The Stanley שבמרכז העיר, מלון בראון לייטהאוס אתונה אשר מעט יותר מרוחק מהמרכז, Hotel Fresh בו חדרים מחוברים, מלון NYX Esperia Palace Hotel Athens המרכזי. כל אלו הינם מלונות ברמה של ארבעה כוכבים, למחפשים מקומות לינה זולים יותר כדאי להסתכל על Acropolis Hill Hotel ועל מלון Dorian Inn במרכז העיר.
המלצות על לינה למשפחות באתונה

  • מקומות לינה מומלצים נוספים למשפחות המגיעות לאתונה הינם מלון Ederlezi Boutique Hotel המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון Belle Epoque Suites המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון Acropolis Stay המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון The Marblous Athens המתאים למשפחות עד 4 נפשות ומלון ארבעה כוכבים Ergon House המתאים למשפחות עד 4 נפשות.
  • באתונה יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות באתונה.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את מקומות הלינה המומלצים למשפחות באתונה?

ניתחנו כ-6,200 אפשרויות לינה באתונה עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר באתונה בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות למשפחות אשר מגיעות לאתונה, תוך לקיחה בחשבון שראשית צריך שמקום הלינה יאפשר לינה עם ילדים, שיציע חדרים המתאימים לאירוח של יותר משני אנשים ושיציע מתקנים נוספים המתאימים לילדים ומשפחות – כמו משחקים, ארוחות ילדים או שירותי בייביסיטר. מבין אפשרויות הלינה הללו איתרנו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לצרכים שונים של משפחות באתונה (למשל שכונת פלאקה) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com