מלונות ודירות במרמריס – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על מלונות ודירות במרמריס - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים במרמריס.

7 מקומות לינה מומלצים במרמריס

8 oDa Marmaris

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא במרכז העיר מרמריס אזור שמומלץ למי שרוצה ללון סמוך לאטרקציות כמו טירת מרמריס ולעיר העתיקה. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא מומלצת למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Oasis Hotel

זהו מלון אשר נמצא בסמוך לפארקי המים אטלנטיס ואקווה דרים. מאחר וזהו אזור לינה מבוקש מומלץ לבצע את ההזמנה מראש, במיוחד בקיץ. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Ressa Apart

מדובר בדירות אשר מתאימות למי שמעוניין בעצמאות ומרחב רבים יותר מאלו המוצעים במלון, אפשרות שיכולה להתאים גם לכמה משפחות שנוסעות יחד לטיול ומעוניינות ללון בדירות קרובות זו לזו. הדירות נמצאות במרכז העיר מרמריס אזור שמומלץ למי שרוצה ללון סמוך לאטרקציות כמו טירת מרמריס ולעיר העתיקה. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם ומרפסת. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Motto Premium Hotel&Spa

⭐⭐⭐⭐
מדובר במלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים שמהווה אופציה מעולה בעבור מי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא בסמוך לפארקי המים אטלנטיס ואקווה דרים. מאחר וזהו אזור לינה מבוקש מומלץ לבצע את ההזמנה מראש, במיוחד בקיץ. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

Alice Tatil Evi

מדובר במקום אירוח על בסיס B&B, המקום מתאים למי שמחפש לינה יחסית זולה מצד אחד אך נעימה מצד שני. מקום האירוח נמצא במרמריס. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם ומרפסת. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מומלצת למי שמגיע עם רכב בזכות החניה שמציעה לאורחים. למידע נוסף לחצו כאן.

Blue Paradise Apart

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא באזור הטיילת הדרומית בו נמצאים מרבית המלונות ברמה הגבוהה במרמריס. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מרפסת ומקרר. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Poseidon Hotel – Adult Only

⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא בסמוך לפארקי המים אטלנטיס ואקווה דרים. מאחר וזהו אזור לינה מבוקש מומלץ לבצע את ההזמנה מראש, במיוחד בקיץ. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, מוצרי טיפוח בחינם ומרפסת. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על מלונות ודירות במרמריס

למשפחות המחפשות ללון במרמריס אנו ממליצים להסתכל מלון דירות ארבעה כוכבים 8 oDa Marmaris ומלון דירות ALP INN VILLAS המתאימים למשפחות עד 7 נפשות, מלון דירות שלושה כוכבים Blue Paradise Apart ודירות שלושה כוכבים Ressa Apart המתאימים למשפחות עד 5 נפשות ומלון Two Seas Hotel המתאים למשפחות עד 12 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן.

בין מקומות הלינה המציעים מתקנים נגישים במרמריס אפשר למנות את מלון Oasis Hotel, מלון ארבעה כוכבים Poseidon Hotel - Adult Only, מלון חמישה כוכבים Elite World Marmaris Hotel - Adult Only +14 ומלון Yunus Hotel ומלון ארבעה כוכבים Motto Premium Hotel&Spa שיש בו גם חניית נכים. מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים למרמריס ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים מקומות הלינה במרמריס מומלץ להסתכל על דירות שלושה כוכבים Ressa Apart, מלון ארבעה כוכבים Motto Premium Hotel&Spa, מלון Yunus Hotel ומלון Carikci Hotel שמציעים אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן ומלון Mets Boutique Hotel שמציע אזורים המיועדים לעישון ומרפסת.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה במרמריס כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים Motto Premium Hotel&Spa, מלון Mets Boutique Hotel ומלון חמישה כוכבים TUI BLUE Grand Azur שמגישים אוכל טבעוני ומלון Two Seas Hotel ומלון דירות שלושה כוכבים Mitos Apartments שמגישים אוכל צמחוני.

בין מקומות הלינה המומלצים במרכז העיר מרמריס ניתן למצוא את מלון דירות ארבעה כוכבים 8 oDa Marmaris , מלון דירות שלושה כוכבים Bono Hotel Old Town , מלון Sunset Boutique Hotel Marmaris , מלון Liman Apart Hotel ודירות שלושה כוכבים Ressa Apart .

בין מקומות הלינה המומלצים באזור הטיילת הדרומית ניתן למצוא את מלון דירות שלושה כוכבים Blue Paradise Apart , מלון ארבעה כוכבים Emre Beach & Emre Hotel , מלון ארבעה כוכבים Cettia Beach Resort , מלון חמישה כוכבים TUI BLUE Grand Azur ומלון שלושה כוכבים ADLER HOTEL .

בין מקומות הלינה המומלצים בסמוך לפארקי המים ניתן למצוא את דירות שלושה כוכבים L'olive homes , מלון Oasis Hotel , מלון ארבעה כוכבים Motto Premium Hotel&Spa , מלון Seren Sari Hotel ומלון שלושה כוכבים Asli Hotel .

בין מקומות הלינה המומלצים בסמוך לטיילת הצפונית ניתן למצוא את מלון דירות ארבעה כוכבים Princess Kinli Suites Hotel ומלון Two Seas Hotel .

בין מקומות הלינה המומלצים באיזור הטיילת הצפונית ניתן למצוא את מלון דירות Defne & Zevkim Hotel , מלון Yeshill Boutique Hotel , מלון Hotel Dost , מלון Moni Hotel ומלון שלושה כוכבים The Beachfront Hotel Adult Only 16 Plus .

כל מה שתצטרכו לדעת על מלונות ודירות במרמריס

מרמריס הינה עיירת נופש ידועה בדרום מזרח בטורקיה, על חופי הים האגאי, אשר משקיפה על האי היווני רודוס. מרמריס הפכה פופולארית בזכות פארקי מים הסמוכים לחוף הים, ומרחבי הטבע השופעים סביבה, אומנם אין טיסות ישירות המגיעות אליה (בניגוד לבודרום, שהיא עיירת חוף דומה למרמריס באופייה), אבל תיירים רבים בוחרים להגיע אליה לחלק מהחופשה או לכולה, ובוחרים מקום לינה בהתאם לכך. ישנן אפשרויות לינה רבות ושונות במרמריס, החל ממלונות יוקרתיים המתאימים למי שמתכנן חופשה מפנקת ועד לאפשרויות המתאימות גם למי שמגיע לחופשה בתקציב מוגבל. כאשר מחפשים מקום לינה במרמריס, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון או הדירה המתאימים ביותר לכם ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: קחו בחשבון את הקרבה לאטרקציות, מסעדות ותחבורה ציבורית. האזור המרכזי ביותר, וגם הפופולארי ביותר ללינה הוא באזור מרכז העיר, או הטיילת הארוכה של מרמריס – במידה ואתם מעדיפים ללון במרכז העניינים זה האזור המתאים לכם.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים חשובים לכם, למשל חדר כושר או בריכה במלון, ומטבח מאובזר ומכונת כביסה בדירה, בנוסף, כדאי לשים לב שישנו מיזוג אוויר – בין אם בוחרים בדירה או במלון. למתכננים לשכור רכב במרמריס, חשוב לוודא שהמקום מספק לכם חניה, במיוחד בקיץ אז העיר מלאה תיירים מציאת חניה יכולה להיות בעייתית מאוד. עם זאת, מרמריס ידועה בשלל מלונות ״הכל כלול״ סמוך לחופיה, ומחוץ למרכז העיר, אשר מקלים על מציאת מקום חנייה (לחצו כאן להשוואת מחירי השכרת רכב במרמריס).
  • סוג מקום הלינה: לכל סוג מקום לינה ישנם יתרונות וחסרונות, דירות למשל מרווחות יותר ולעיתים גם זולות יותר מאשר מלונות, אך לא מציעות את השירותים שהמלונות מציעים. הן יכולות להתאים מאוד למי שרוצה להוזיל את עלות החופשה או למשפחות וקבוצות של מעל 4 אנשים שמגיעות למרמריס ומתקשות למצוא חדר מספיק גדול במלון או מלון שמציע חדרים מחוברים. מנגד, מלונות מציעים שירותים רבים יותר – למשל אחסון כבודה במידה ותרצו להשאיר את המזוודות לפני הצ’ק אין או אחרי הצ’ק אאוט.
  • תקציב: הלינה היא אחת מההוצאות המשמעותיות בחופשה, ולכן למחיר הלינה ישנו משקל משמעותי בבחירה של מקום אחד על פני אחר. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם על מנת להבין האם עלות הלינה יקרה או זולה ביחס לאפשרויות לינה אחרות ברחבי העיר ומחוצה לה. יש לקחת בחשבון שלא רק סוג מקום הלינה משפיע על המחיר אלא גם המיקום שלו, ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לחוף או מרכז העיר כך גם סביר שעלות הלינה בו תעלה בהשוואה למקומות ברמה דומה שרחוקים יותר מאזור זה.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של מקום הלינה.

איפה לישון במרמריס

למרמריס מגוון של שכונות ואזורים לשהות בהם, שלכל אחד מהם משיכה ייחודית משלו, ולעיתים אופי האזור משפיע על סוגי מקומות הלינה בין אם אתם מחפשים מלונות, אתרי נופש או דירות. ולכן האזור הטוב ביותר לשהייה במרמריס יקבע על פי העדפותיכם האישיות ותחומי העניין שלכם. להלן כמה מהאזורים המובילים במרמריס הנותנים מענה לטיפוסי החופשה השונים:

מרכז העיר הוא אזור שוקק, אשר מציע מגוון רחב של מסעדות, ברים, חנויות ואפשרויות בילוי כמו למשל המרינה והגראנד בזאר. אם אתם מחפשים אווירה תוססת ורוצים להיות קרובים לאטרקציות של העיר, שהייה באזור זה תתאים לכם. מבין מקומות הלינה במרכז העיר והגראנד בזאר אנו ממליצים על מלונות Sunset Boutique Hotel Marmaris, Bono Hotel Old Town ודירות Ressa Apart. שימו לב שמרכז העיר והגראנד בזאר הם האזורים המבוקשים ביותר ללינה, על כן מקומות הלינה בהם מתמלאים במהירות בייחוד בשיא עונת התיירות (יוני-ספטמבר), אנו ממליצים להזמין את מקום הלינה מראש דרך קישור זה, עם אפשרות ביטול בחינם (שימו לב לתאריך עד אליו ניתן לבטל את הלינה ולקבל כספכם חזרה).

העיר מרמריס - אזור שוקק למעוניינים ללון במרכז העינייניםמרכז העיר מרמריס – אזור שוקק למעוניינים ללון במרכז העיניינים

טיילת מרמריס, הידועה בשם שדרות קמאל ומשתרעת לאורך של מעל שני קילומטרים, היא ללא ספק האזור המבוקש ביותר ללינה במרמריס. זו אפשרות נהדרת לחובבי החוף, ים והמחפשים מקומות לינה עם בריכה וחנייה מכיוון שמרבית מקומות הלינה לאורך הטיילת הם גדולים ומרשימים כמו למשל מלון TUI BLUE Grand Azur בדירוג חמישה כוכבים, מלון Motto Premium Hotel&Spa בדירוג ארבעה כוכבים ומלון Aurasia Beach Hotel בדירוג שלושה כוכבים. מכיוון שתחום העניין העיקרי של המבקרים במרמריס הוא החוף ולינה סמוך לים, מקומות הלינה על הטיילת מתמלאים מהר בעונת הרחצה, אנו ממליצים ללחוץ כאן להזמנת מקום הלינה מראש עם אפשרות ביטול בחינם.

טיילת מרמריס- האזור הפופולארי ביותר ללינהטיילת מרמריס- האזור הפופולארי ביותר ללינה
המלצות על מלונות ודירות במרמריס

  • בין מקומות הלינה המומלצים הנוספים במרמריס ניתן למנות את מלון דירות Avlu 4, מלון Carikci Hotel, מלון דירות ALP INN VILLAS, מלון דירות שלושה כוכבים Bono Hotel Old Town במרכז העיר מרמריס ודירות שלושה כוכבים L’olive homes בסמוך לפארקי המים.
  • במרמריס יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות במרמריס.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את המלונות והדירות המומלצים במרמריס?

ניתחנו כ-380 אפשרויות לינה ב עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר ב בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין אפשרויות הלינה הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים ב (למשל הטיילת הצפונית או הדרומית) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

למי שמתעניין בעמוד זה כדאי לקרוא גם:

Booking.com