מלונות ודירות באנקרה – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על מלונות ודירות באנקרה - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים באנקרה.

7 מקומות לינה מומלצים באנקרה

Divan Cukurhan

זהו מלון אשר נמצא באזור טירת אנקרה הנמצאת בפאתי מרכז העיר. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וטרסה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

New Park Hotel

⭐⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של חמישה כוכבים המתאים למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה. המלון נמצא במרכז אנקרה בו אפשר למצוא מקומות לינה במחירים נמוכים יחסית ונגישים למרכז התיירותי של העיר. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Ankara HiltonSA

⭐⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של חמישה כוכבים המתאים למי שמעוניין במקום לינה מפנק וברמה גבוהה. המלון נמצא במרכז אנקרה בו אפשר למצוא מקומות לינה במחירים נמוכים יחסית ונגישים למרכז התיירותי של העיר. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

GOLAZ SUİT OTEL

מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא באזור כיכר קיזילאי (Kizilay) בלב מרכז העיר. זהו אזור פופולארי ללינה ולכן כדאי לבצע הזמנה מראש. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Movenpick Hotel Ankara

⭐⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של חמישה כוכבים המתאים למי שמעוניין במקום לינה מפנק וברמה גבוהה. המלון נמצא באזור קניון ארמדה (Armada) הפופולרי. הלינה בסמוך לקניון מתאימה מאוד למי שמוקד החופשה עבורו הוא שופינג, או למי שמגיע לטיול כוכב עם רכב שכור שכן הקניון נמצא ליד העליה לכבישים ראשיים היוצאים מאנקרה. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

CONNECT THERMAL HOTEL

⭐⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של חמישה כוכבים המתאים למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה. המלון נמצא באנקרה. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

bahçelievler hotels

⭐⭐⭐⭐
מלון זה מדורג כמלון בעל ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה עם מתקנים ברמה גבוהה יחסית. המלון נמצא במערב אנקרה באזור אשר מרוחק מהמרכז התיירותי של העיר. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מתאימה למגיעים עם רכב מאחר ומציעה לאורחיה חניה. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על מלונות ודירות באנקרה

למשפחות המחפשות ללון באנקרה אנו ממליצים להסתכל מלון Divan Cukurhan ומלון חמישה כוכבים New Park Hotel המתאימים למשפחות עד 6 נפשות, מלון דירות שלושה כוכבים GOLAZ SUİT OTEL ומלון חמישה כוכבים Ankara HiltonSA המתאימים למשפחות עד 5 נפשות ומלון ארבעה כוכבים Occidental Ankara המתאים למשפחות עד 4 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן.

בין מקומות הלינה המציעים מתקנים נגישים באנקרה אפשר למנות את מלון חמישה כוכבים New Park Hotel, מלון חמישה כוכבים Movenpick Hotel Ankara, מלון חמישה כוכבים Metropolitan Hotels Ankara ומלון ארבעה כוכבים Demora Hotel שיש בהם גם חניית נכים ומלון ארבעה כוכבים Best Western Plus Center Hotel . מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לאנקרה ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים מקומות הלינה באנקרה מומלץ להסתכל על מלון חמישה כוכבים Ankara HiltonSA, מלון חמישה כוכבים CONNECT THERMAL HOTEL ומלון חמישה כוכבים Sheraton Ankara Hotel & Convention Center שמציעים אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן ומלון חמישה כוכבים Grand Ankara Hotel Convention Center ואכסניה Inn 14 Hostel שמציעים אזורים המיועדים לעישון ומרפסת.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה באנקרה כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את מלון חמישה כוכבים New Park Hotel, מלון חמישה כוכבים Ankara HiltonSA, מלון דירות שלושה כוכבים GOLAZ SUİT OTEL, מלון ארבעה כוכבים The Wings Hotels Neva Palas ומלון חמישה כוכבים Sheraton Ankara Hotel & Convention Center שמגישים אוכל טבעוני.

בין מקומות הלינה המומלצים באזור טירת אנקרה ניתן למצוא את מלון Divan Cukurhan .

בין מקומות הלינה המומלצים במערב אנקרה ניתן למצוא את מלון ארבעה כוכבים bahçelievler hotels ואכסניה Inn 14 Hostel .

בין מקומות הלינה המומלצים בשכונת קאוואקילדיר ניתן למצוא את מלון ארבעה כוכבים The Wings Hotels Neva Palas , מלון ארבעה כוכבים Demora Hotel , מלון חמישה כוכבים Latanya Hotel Ankara , מלון ארבעה כוכבים Hotel Best ומלון Gordion Hotel - Special Class .

בין מקומות הלינה המומלצים באזור כיכר קיזילאי ניתן למצוא את מלון דירות שלושה כוכבים GOLAZ SUİT OTEL , מלון ארבעה כוכבים Best Western Plus Center Hotel ומלון ROX Hotel Ankara .

בין מקומות הלינה המומלצים במרכז אנקרה ניתן למצוא את מלון ארבעה כוכבים Occidental Ankara , מלון חמישה כוכבים Sheraton Ankara Hotel & Convention Center , מלון Ontur Butik Hotel , מלון Check Inn Suite Hotel & SPA ומלון חמישה כוכבים New Park Hotel .

בין מקומות הלינה המומלצים בצפון אנקרה ניתן למצוא את מלון חמישה כוכבים CPAnkara Hotel , מקום האירוח שלושה כוכבים Yeni Bahar Otel , מלון שלושה כוכבים Asal Hotel , מלון שלושה כוכבים Lion City Hotel Ankara ומלון שני כוכבים Tac Hotel .

בין מקומות הלינה המומלצים באזור שדה התעופה ניתן למצוא את מלון שלושה כוכבים ibis Ankara Airport Hotel .

כל מה שתצטרכו לדעת על מלונות ודירות באנקרה

אנקרה הינה העיר השנייה בגודלה הטורקיה, בירתה הרשמית, ולכן היא אחת מהערים המתויירות בטורקיה. אומנם אין טיסות ישירות המגיעות אליה (בניגוד איסטנבול או לאנטליה), אבל תיירים רבים בוחרים להגיע אליה לחלק מהחופשה או לכולה (למעוניינים להביט באפשרויות הטיסה השונות מישראל לאנקרה, לחצו כאן). ישנן אפשרויות לינה רבות באנקרה, החל ממלונות יוקרתיים, כמו שרק עיר גדולה יכולה להציע, המתאימים למי שמתכנן חופשה מפנקת ועד לאפשרויות המתאימות גם למי שמגיע לחופשה בתקציב מוגבל. כאשר מחפשים מקום לינה בבירת טורקיה, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון או הדירה המתאימים ביותר לכם ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: קחו בחשבון את הקרבה לאטרקציות, מסעדות ותחבורה ציבורית. האזור המרכזי ביותר, וגם הפופולארי ביותר ללינה הוא באזור מרכז העיר של אנקרה – במידה ואתם מעדיפים ללון במרכז העניינים זה האזור המתאים לכם.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים חשובים לכם, למשל חדר כושר או בריכה במלון, ומטבח מאובזר ומכונת כביסה בדירה, בנוסף, כדאי לשים לב שישנו מיזוג אוויר – בין אם בוחרים בדירה או במלון. למתכננים לשכור רכב באנקרה או בכלל טורקיה, חשוב לוודא שהמקום מספק לכם חניה, במיוחד בקיץ אז העיר מלאה תיירים מציאת חניה יכולה להיות בעייתית מאוד (להשוואת מחירים של השכרת רכבים מאנקרה).
  • סוג מקום הלינה: לכל סוג מקום לינה ישנם יתרונות וחסרונות, דירות למשל מרווחות יותר ולעיתים גם זולות יותר מאשר מלונות, אך לא מציעות את השירותים שהמלונות מציעים. הן יכולות להתאים מאוד למי שרוצה להוזיל את עלות החופשה או למשפחות וקבוצות של מעל 4 אנשים שמגיעות לאנקרה ומתקשות למצוא חדר מספיק גדול במלון או מלון שמציע חדרים מחוברים. מנגד, מלונות מציעים שירותים רבים יותר – למשל אחסון כבודה במידה ותרצו להשאיר את המזוודות לפני הצ’ק אין או אחרי הצ’ק אאוט.
  • תקציב: הלינה היא אחת מההוצאות המשמעותיות בחופשה, ולכן למחיר הלינה ישנו משקל משמעותי בבחירה של מקום אחד על פני אחר. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם על מנת להבין האם עלות הלינה יקרה או זולה ביחס לאפשרויות לינה אחרות באנקרה. יש לקחת בחשבון שלא רק סוג מקום הלינה משפיע על המחיר אלא גם המיקום שלו, ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר למרכז העיר כך גם סביר שעלות הלינה בו תעלה בהשוואה למקומות ברמה דומה שרחוקים יותר מאזור זה.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של מקום הלינה.
המלצות על מלונות ודירות באנקרה

  • בין מקומות הלינה המומלצים הנוספים באנקרה ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים The Wings Hotels Neva Palas בשכונת קאוואקילדיר, מלון ארבעה כוכבים Occidental Ankara במרכז אנקרה, מלון חמישה כוכבים Point Hotel Ankara בדרום אנקרה, מלון ארבעה כוכבים The Ankara Hotel באזור תחנת הרכבת המרכזית ומלון חמישה כוכבים Sheraton Ankara Hotel & Convention Center במרכז אנקרה.
  • באנקרה יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות באנקרה.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את המלונות והדירות המומלצים באנקרה?

ניתחנו כ-200 אפשרויות לינה ב עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר ב בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין אפשרויות הלינה הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים ב (למשל מרכז העיר) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com