לינה למשפחות באיסטנבול – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על לינה למשפחות באיסטנבול - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים באיסטנבול.

7 מקומות לינה מומלצים למשפחות באיסטנבול

HaciBayramHotel

⭐⭐⭐
מקום לינה זה מתאים למשפחות המגיעות לאיסטנבול מאחר והוא מאפשר אירוח עם ילדים, ובין השאר הוא מציע לאורחיו חדרי משפחה ומעלית. זהו מלון שלושה כוכבים אשר מתאים למי שמחפש מקום לינה פונקציונאלי – שיהיה נוח ונעים מצד אחד אך לא יקר מצד שני. מלון זה נמצא באזור המסגד הכחול (blue mosque) שידוע כאיזור הומה אדם, תיירותי ומפורסם. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים. למידע נוסף לחצו כאן.

Hotel Poem

מקום לינה זה הוא בין אפשרויות הלינה המומלצות למשפחות באיסטנבול, זאת מאחר והוא מאפשר אירוח עם ילדים ומציע לאורחיו חדרי משפחה ומעלית. זהו מלון אשר נמצא באזור המסגד הכחול (blue mosque) שידוע כאיזור הומה אדם, תיירותי ומפורסם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר. למידע נוסף לחצו כאן.

World House Boutique Hotel

מבין מקומות הלינה באיסטנבול, מקום זה מתאים למשפחות מאחר ומאפשר אירוח עם ילדים ומציע לאורחיו בין השאר חדרי משפחה. זהו מלון אשר נמצא בשכונת טאקסים (Taksim) המרכזית וההומה, מלאת חיי לילה, מסעדות, גלריות ומוזאונים. דרכה עובר רחוב איסטקלאל המפורסם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

PALMERA OLD CITY

מקום לינה זה מומלץ למשפחות המגיעות לאיסטנבול מאחר ומאפשר אירוח עם ילדים ובין השאר מציע חדרי משפחה ומעלית. זהו מלון אשר נמצא בעיר העתיקה סולטנאחמט (Old איסטנבול Sultanahmet) המתוירת מאוד. אזור זה כולל בתוכו את האטרקציות ההיסטוריות הגראנד באזר, המסגד הכחול, הגיה סופיה והרמון טופקאפי, והוא נחשב חלק מהעיר העתיקה פייט’. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד. למידע נוסף לחצו כאן.

Seraglio Hotel & Suites

מקום לינה זה הוא בין אפשרויות הלינה המומלצות למשפחות באיסטנבול, זאת מאחר והוא מאפשר אירוח עם ילדים ומציע לאורחיו חדרי משפחה. זהו מלון אשר נמצא באזור המסגד הכחול (blue mosque) שידוע כאיזור הומה אדם, תיירותי ומפורסם. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

Mest Hotel Istanbul Sirkeci

⭐⭐⭐⭐
מקום לינה זה מתאים למשפחות המגיעות לאיסטנבול מאחר והוא מאפשר אירוח עם ילדים, ובין השאר הוא מציע לאורחיו חדרי משפחה ומעלית. זהו מלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא בסביבת תחנת הרכבת המרכזית הנמצאת בעיר העתיקה פייט’ באזור סולטנמהט. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר. למידע נוסף לחצו כאן.

BayMari Suites Florya Istanbul

מקום לינה זה מומלץ למשפחות המגיעות לאיסטנבול מאחר ומאפשר אירוח עם ילדים ובין השאר מציע חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומגרש משחקים לילדים. מדובר בדירות, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון, במיוחד אם מגיעים כקבוצה גדולה יחסית ורוצים ללון בדירות הקרובות זו לזו. דירות אלו נמצאות באזור שדה התעופה הבינלאומי של איסטנבול, הנמצא ממש בתוך העיר, בחלקה האירופאי. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על לינה למשפחות באיסטנבול

בעבור משפחות אשר מתכננות לשכור רכב באיסטנבול או להגיע לאיסטנבול עם רכב שכור כדאי להזמין מקום לינה עם חניה - ובכך לחסוך את כאב הראש הכרוך בחיפוש חניה במקרה הטוב וקבלת קנס על חניה במקום לא חוקי במקרה הרע. אנו ממליצים להסתכל על מקומות הלינה הבאים - מלון שלושה כוכבים HaciBayramHotel (חניה ציבורית במיקום סמוך במחיר של 20€ לכל יום), מלון Hotel Poem ומלון Seraglio Hotel & Suites (חניה ציבורית במקום - עלולים לחול חיובים), מלון World House Boutique Hotel (חניה ציבורית במיקום סמוך במחיר של 5€ לכל יום) ומלון PALMERA OLD CITY (חניה פרטית במיקום סמוך במחיר של 10€ לכל יום).

כאשר משפחות מגיעות לאיסטנבול עם תינוקות בחירת מקום הלינה המתאים נעשית מורכבת מעט יותר, מאחר ויש לקחת בחשבון היבטים אשר לא עומדים בפני משפחות עם ילדים גדולים יותר. כדאי מאוד לבדוק ראשית שמקום הלינה מספק עריסות או מיטת תינוק - בין אם בתוספת תשלום או בחינם, ובמידה ומדובר בבניין בן כמה קומות שישנה מעלית. בנוסף כדאי לבחור במקום לינה בו תוכלו לשלוט על מיזוג האוויר ושיהיה לכם בו גישה לקומקום. כדאי להסתכל למשל על מלון White House Hotel Istanbul ומלון Nomade Old איסטנבול Hotel המתאימים למשפחות עד 3 נפשות ומלון PALMERA OLD CITY, מלון Mest Hotel Istanbul Sirkeci ומלון Fer Hotel המתאימים למשפחות עד 4 נפשות.

מקומות הלינה המתאימים למשפחות עם תינוקות מציעים מיטות תינוק או עריסות, אולם חלקם לוקחים על שירות זה תשלום נוסף - שיכול להגיע גם לסכום גבוה יחסית. כדי להוזיל מעט את עלות הלינה עם תינוקות כדאי להסתכל על מקומות לינה בהם אין תוספת תשלום בעבור מיטת תינוק או עריסה. כדאי להסתכל למשל על מלון Hotel Poem ומלון Ferman Hotel Old איסטנבול -Special Category המתאימים למשפחות עד 4 נפשות, מלון Tria Hotel Istanbul-Special Category המתאים למשפחות עד 3 נפשות, מלון RW BOUTIQUE HOTEL המתאים למשפחות עד 5 נפשות ודירות Neta Residence המתאים למשפחות עד 7 נפשות.

אחד מהדברים שיכולים לשדרג חופשה משפחתית הוא בריכה במלון. מבין המלונות המתאימים למשפחות באיסטנבול ויש בהם בריכה אנו ממליצים להסתכל על דירות BayMari Suites Florya Istanbul המתאים למשפחות עד 8 נפשות, מלון Loop Hotel Bosphorus İstanbul ומלון Antwell Suites המתאימים למשפחות עד 5 נפשות, מלון Melas Hotel Istanbul המתאים למשפחות עד 4 נפשות ומלון Lazzoni Hotel המתאים למשפחות עד 13 נפשות. מלונות אלו מאפשרים אירוח עם ילדים ומציעים גם חדרי משפחה.

ישנם מקומות לינה המתאימים למשפחות ומציעים חדרים יחסית גדולים בהם יש מספר קבוע של מיטות, אך ניתן להוסיף לחדר מיטה (או שתיים) נוספות בעבור ילדים. הוספת מיטה לחדר של ארבעה אנשים לרוב תהיה זולה יותר מאשר הזמנת חדר המתאים לחמישה אנשים (מה גם שאפשרות זו פחות נפוצה). כדאי להסתכל למשל על מלון HaciBayramHotel המתאים למשפחות עד 5 נפשות, מלון Hotel Poem המתאים למשפחות עד 4 נפשות ומלון World House Boutique Hotel, מלון PALMERA OLD CITY ומלון Mest Hotel Istanbul Sirkeci המתאימים למשפחות עד 4 נפשות- אשר מאפשרים הוספת מיטות לחדר. חשוב לשים לב במעמד ההזמנה שניתן להוסיף מיטה לחדר שהזמנתם, במלונות רבים יש אפשרות להוסיף מיטה רק לחלק מהחדרים - כתלות בגודל החדר.

אוכל יכול להיות עניין לא פשוט כשנוסעים לחופשה עם ילדים, לכן בעבור מי שמעוניין לקחת מלון ולאכול במלון - בין אם רק ארוחת בוקר או גם ערב - כדאי לבדוק האם המלון לוקח בחשבון בתפריט גם את האורחים הקטנים. בין המלונות שמספקים ארוחות ילדים באיסטנבול אפשר למנות את מלון Tria Hotel Istanbul-Special Category ומלון Rast Hotel Sultanahmet המתאימים למשפחות עד 3 נפשות, מלון Loop Hotel Bosphorus İstanbul ומלון Clarion Hotel Golden Horn המתאימים למשפחות עד 5 נפשות ודירות Fraser Place Anthill Istanbul המתאים למשפחות עד 7 נפשות.

כל מה שתצטרכו לדעת על לינה למשפחות באיסטנבול

איסטנבול היא אחד היעדים הכי מפורסמים בעולם מסיבה טובה, העיר כה מלאה ועמוסה בגירויים קולינריים, תרבותיים, היסטוריים וויזואליים מששפחות עם ילדים לא ימצאו בה רגע דל. בנוסף משפחות עם ילדים מוצאות את איסטנבול כיעד אידאלי בזכות ההגעה הנוחה בעקבות הטיסה הקצרה והישירה מישראל לאיסטנבול (לחצו כאן כדי להביט באפשרויות הטיסות לאיסטנבול). חלק מהמשפחות מגיעות לאיסטנבול כחלק מטיול רחב יותר בטורקיה, וחלק בוחרות להגיע לבלות את החופשה שלהם באיסטנבול לבדה. קיימות בעיר מגוון רחב אפשרויות לינה שיתאימו למשפחות מכל הסוגים. בעבור משפחות המגיעות לאיסטנבול ישנן שתי אפשרויות מומלצות עיקריות ללינה – הראשונה היא לינה בדירה והשנייה היא לינה במלון המתאים למשפחות.

לינה בדירה

בחירה בדירה לרוב משתלמת מאוד למשפחות ואנו ממליצים לשקול אופציה זו בחיוב למרות שהיא פחות מוכרת לתייר הישראלי. בהזמנת דירה אולי מפסידים את היתרונות של לינה במלון – לא מנקים אחריכם, אין קבלה (אלא אם מדובר במלון דירות) ואת ארוחת הבוקר והקפה של תחילת היום תכינו בעצמכם. אך מצד שני, תרוויחו אפשרות לינה יותר נוחה ומרווחת, הכוללת מטבח שמאפשר הכנה של ארוחות בעצמכם ובחלק לא מבוטל תמצאו גם אביזרים נוספים כמו מכונת כביסה – אילו יתרונות שיכולים להיות הרבה יותר חשובים להרבה מאוד משפחות, במיוחד כאשר מגיעים לטיול ארוך בטורקיה.

לינה במלון

לינה במלון זול ברמה של שני כוכבים, שלושה כוכבים או ארבעה כוכבים (למי שרוצה להתפנק) אפשרית על ידי התפצלות בחדרים או בחירה במלונות הכוללים חדרים לשלוש, ארבעה או יותר אורחים. כדאי לקחת בחשבון שאומנם אפשרות הלינה בחדר אחד זולה יותר (במידה והמלון מציע חדר גדול מספיק), אבל המחיר של הוא בצפיפות שיכולה להיות מעיקה, במיוחד אם מזמינים את חדר המלון למספר לילות. כך או אחרת מרוויחים את השירות של המלון ואת רמת האירוח. ישנם מלונות רבים בעיר מציעים שירותים המתאימים למשפחות כמו חדרים מחוברים, עריסות או מיטות מתקפלות ובחלק מהמלונות יש גם בריכות מתאימות לילדים, אזורי משחקים ופעילויות ספציפיות לילדים שיכולים לשדרג את החופשה המשפחתית שלכם. בין אם תבחרו ללון בדירה או במלון, לפני שמזמינים את אפשרות הלינה המועדפת עליכם כדאי לבדוק מספר היבטים:

  • למשפחות עם ילדים קטנים – שהמקום הלינה מארח ילדים קטנים, ישנם מלונות יוקרתיים (לא הרבה) ודירות שאינם מאפשרים אירוח של ילדים בגילאים מסויימים.
  • אם הילדים שלכם ממש קטנים, כדאי לוודא שבמקום יש את התנאים לארח אתכם ולספק את כל הצרכים שלכם (עריסת תינוק ואפשרות להרתיח מים למשל).
  • סוגיות של מחיר – מקומות לינה רבים מאפשרים למשל לינה של ילדים עד גיל מסויים ללא עלות נוספת כאשר לא מוסיפים מיטה על אילו הקיימות. בנוסף ישנם מקומות שמאפשרים אף תוספת של עריסה ואירוח של תינוקות ללא עלות נוספת (לרוב ההגבלה לאפשרות זו היא שנה עד שלוש). דבר זה יכול להוזיל לכם מאוד את המחיר.

אנו ממליצים לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של מקום הלינה.
המלצות על לינה למשפחות באיסטנבול

  • מקומות לינה מומלצים נוספים למשפחות המגיעות לאיסטנבול הינם מלון Ferman Hotel Old איסטנבול -Special Category המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון RW BOUTIQUE HOTEL המתאים למשפחות עד 5 נפשות, מלון ארבעה כוכבים Fer Hotel המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון Angel’s Home Hotel – Angel Group Hotels המתאים למשפחות עד 5 נפשות ומלון ארבעה כוכבים The Halich Hotel Istanbul Karakoy – Special Category המתאים למשפחות עד 4 נפשות.
  • באיסטנבול יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות באיסטנבול.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את מקומות הלינה המומלצים למשפחות באיסטנבול?

ניתחנו כ-6,800 אפשרויות לינה ב עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר ב בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות למשפחות אשר מגיעות ל, תוך לקיחה בחשבון שראשית צריך שמקום הלינה יאפשר לינה עם ילדים, שיציע חדרים המתאימים לאירוח של יותר משני אנשים ושיציע מתקנים נוספים המתאימים לילדים ומשפחות – כמו משחקים, ארוחות ילדים או שירותי בייביסיטר. מבין אפשרויות הלינה הללו איתרנו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לצרכים שונים של משפחות ב (למשל כיכר טאקסים) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com