מלונות ודירות באיזמיר – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על מלונות ודירות באיזמיר - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים באיזמיר.

7 מקומות לינה מומלצים באיזמיר

Konakli Apartments Izmir

מדובר בדירות, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון, במיוחד אם מגיעים כקבוצה גדולה יחסית ורוצים ללון בדירות הקרובות זו לזו. דירות אלו נמצאות בקונאק שהינה השכונה המתויירת ביותר בעיר. מדובר בשכונה גדולה מאוד, ומקומות לינה שנמצאים באזור הזה שלה יחסית מרוחקים מהמרכז התיירותי – לכן יהיו זולים יותר מצד אחד אך נגישים פחות לאטרקציות מצד שני. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם ומרפסת. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מומלצת למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Radisson Hotel Izmir Aliaga

⭐⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של חמישה כוכבים המתאים למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה. המלון נמצא באיזמיר. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Hotel Baylan Basmane

⭐⭐⭐
מלון זה הינו מלון המדורג בשלושה כוכבים ומומלץ למי שמחפש מקום לינה פונקציונאלי – נוח ונעים מצד אחד אך לא יקר מידי מצד שני. המלון נמצא באזור תחנת הרכבת בסמיין (Basmane) שהינה התחנה המרכזית של איזמיר אשר נמצאת בסמוך למרכז התיירותי של העיר. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Key Hotel

זהו מלון אשר נמצא בחלק המרכזי של הנמל בו אפשרויות לינה רבות, אזור זה פופולארי ללינה בשל הקרבה למרכז התיירותי. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

Park Inn by Radisson Izmir

⭐⭐⭐⭐
מלון זה מדורג כמלון בעל ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה עם מתקנים ברמה גבוהה יחסית. המלון נמצא בחלק המרכזי של הנמל בו אפשרויות לינה רבות, אזור זה פופולארי ללינה בשל הקרבה למרכז התיירותי. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Svalinn Hotel

⭐⭐⭐⭐
מאחר וזהו מלון ארבעה כוכבים הוא מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה יחסית למקומות הלינה המוצעים בעיר. המלון נמצא בשכונת גאזימיר (Gaziemir) הנמצאת דרומית למרכז העיר. השכונה רחוקה ממרכז העיר והים, ןהיא קרוב יותר לאזור שדה התעופה ולכן מתאים לממריאים או נוחתים בשעות מאוחרות. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה וכיסא גבוה לילדים. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Swissotel Buyuk Efes Izmir

⭐⭐⭐⭐⭐
מדובר במלון המדורג כמלון חמישה כוכבים – מה שהופך אותו למומלץ למי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה. מלון זה נמצא בחלק המרכזי של הנמל בו אפשרויות לינה רבות, אזור זה פופולארי ללינה בשל הקרבה למרכז התיירותי. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על מלונות ודירות באיזמיר

למשפחות המחפשות ללון באיזמיר אנו ממליצים להסתכל דירות שלושה כוכבים Konakli Apartments Izmir ומלון חמישה כוכבים Radisson Hotel Izmir Aliaga המתאימים למשפחות עד 6 נפשות, מלון דירות שלושה כוכבים Büyük Konak İzmir ומלון שלושה כוכבים Hotel Baylan Basmane המתאימים למשפחות עד 5 נפשות ואתר נופש חמישה כוכבים Kaya Izmir Thermal & Convention המתאים למשפחות עד 8 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן.

בין מקומות הלינה המציעים מתקנים נגישים באיזמיר אפשר למנות את מלון חמישה כוכבים Radisson Hotel Izmir Aliaga, מלון ארבעה כוכבים Svalinn Hotel ואתר נופש חמישה כוכבים Kaya Izmir Thermal & Convention שיש בהם גם חניית נכים ומלון ארבעה כוכבים Park Inn by Radisson Izmir ומלון ארבעה כוכבים Mia City Hotel . מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לאיזמיר ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים מקומות הלינה באיזמיר מומלץ להסתכל על מלון שלושה כוכבים Hotel Baylan Basmane, מלון ארבעה כוכבים Svalinn Hotel, אכסניה Shantihome ומלון L'Agora Old Town Hotel & Bazaar שמציעים אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן ומלון חמישה כוכבים Renaissance Izmir Hotel שמציע אזורים המיועדים לעישון ומרפסת.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה באיזמיר כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את מלון Key Hotel, מלון חמישה כוכבים Swissotel Buyuk Efes Izmir, מלון L'Agora Old Town Hotel & Bazaar, מלון ארבעה כוכבים Ramada Plaza By Wyndham Izmir ואכסניה Lotus Garden Hostel Izmir שמגישים אוכל טבעוני.

בין מקומות הלינה המומלצים באזור היריד הבינלאומי ניתן למצוא את דירות שלושה כוכבים Deka Evleri , מלון דירות שלושה כוכבים Spil Suites ודירות שלושה כוכבים Fi Homes .

בין מקומות הלינה המומלצים בחלק המרכזי של הנמל ניתן למצוא את מלון Key Hotel , מלון חמישה כוכבים Izmir Marriott Hotel , מלון חמישה כוכבים Swissotel Buyuk Efes Izmir , מלון חמישה כוכבים Renaissance Izmir Hotel ומלון ארבעה כוכבים Park Inn by Radisson Izmir .

בין מקומות הלינה המומלצים בקונאק ניתן למצוא את דירות שלושה כוכבים Konakli Apartments Izmir , מלון דירות שלושה כוכבים Büyük Konak İzmir ומלון דירות שלושה כוכבים Dutlu Konak .

בין מקומות הלינה המומלצים באזור תחנת הרכבת בסמיין ניתן למצוא את מלון Met Boutique Hotel , מלון שלושה כוכבים Emens hotel , מלון דירות ארבעה כוכבים Tempo Residence Comfort Izmir , מלון Oglakcioglu Park Boutique Hotel ומלון ארבעה כוכבים Smart Hotel İzmir .

בין מקומות הלינה המומלצים באזור שדה התעופה ניתן למצוא את מלון TAV Airport Hotel Izmir ומלון ארבעה כוכבים DoubleTree By Hilton Izmir Airport .

כל מה שתצטרכו לדעת על מלונות ודירות באיזמיר

איזמיר היא העיר השלישית בגודלה בטורקיה, אשר מתהדרת בנמלה האדיר הנמצא בחלקה האסייאתי ומהווה מפתח לים האגאי, וההגעה אליה פשוטה מכיוון שמספר חברות תעופה מפעילות טיסות ישירות לאיזמיר בחודשי הקיץ. ישנן אפשרויות לינה רבות באיזמיר, החל ממלונות יוקרתיים המתאימים למי שמתכנן חופשה מפנקת ועד לאפשרויות המתאימות גם למי שמגיע לחופשה בתקציב מוגבל. כאשר מחפשים מקום לינה באיזמיר, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון או הדירה המתאימים ביותר לכם ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: קחו בחשבון את הקרבה לאטרקציות, מסעדות ותחבורה ציבורית. האזור המרכזי ביותר, וגם הפופולארי ביותר ללינה הוא באזור כיכר קונאק, סמוך למונומנטים הידועים של העיר – במידה ואתם מעדיפים ללון במרכז העניינים זה האזור המתאים לכם.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים חשובים לכם, למשל חדר כושר או בריכה במלון, ומטבח מאובזר ומכונת כביסה בדירה, בנוסף, כדאי לשים לב שישנו מיזוג אוויר – בין אם בוחרים בדירה או במלון. למתכננים לשכור רכב באיזמיר או בכלל טורקיה, חשוב לוודא שהמקום מספק לכם חניה, במיוחד בקיץ אז העיר מלאה תיירים מציאת חניה יכולה להיות מאתגרת מאוד. לחצו כאן להשוואת מחירי השכרת רכב באיזמיר.
  • סוג מקום הלינה: לכל סוג מקום לינה ישנם יתרונות וחסרונות, דירות למשל מרווחות יותר ולעיתים גם זולות יותר מאשר מלונות, אך לא מציעות את השירותים שהמלונות מציעים. הן יכולות להתאים מאוד למי שרוצה להוזיל את עלות החופשה או למשפחות וקבוצות של מעל 4 אנשים שמגיעות לאיזמיר ומתקשות למצוא חדר מספיק גדול במלון או מלון שמציע חדרים מחוברים. מנגד, מלונות מציעים שירותים רבים יותר – למשל אחסון כבודה במידה ותרצו להשאיר את המזוודות לפני הצ’ק אין או אחרי הצ’ק אאוט.
  • תקציב: הלינה היא אחת מההוצאות המשמעותיות בחופשה, ולכן למחיר הלינה ישנו משקל משמעותי בבחירה של מקום אחד על פני אחר. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם על מנת להבין האם עלות הלינה יקרה או זולה ביחס לאפשרויות לינה אחרות באיזמיר. יש לקחת בחשבון שלא רק סוג מקום הלינה משפיע על המחיר אלא גם המיקום שלו, ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לכיכר קונאק והאיזור התיירותי כך גם סביר שעלות הלינה בו תעלה בהשוואה למקומות ברמה דומה שרחוקים יותר מאזור זה.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של מקום הלינה.

כיכר קונאקכיכר קונאק – אזור הלינה הפופולארי באיזמיר, ולכן מומלץ מאוד להזמין מקום לינה מראש, תוכלו לעשות זאת כאן עם אפשרות ביטול

איפה לישון באיזמיר

כמרבית הערים הגדולות, האזור המבוקש ביותר ללינה באיזמיר הוא מרכז העיר, בזכות מקבץ האתרים ההיסטוריים בתוכו וקרבתו לים. אך מכיוון שמרכז העיר הוא יחסית גדול, נחלקו לשניים על מנת להקל עליכם את הבחירה. אזור אלסנקאק (Alsancak) הוא החלק הצפוני של מרכז העיר ומשלב בתוכו מבנים מודרניים וארכיטקטורה היסטורית ומתאים למחפשים להינות מחיים עירוניים, קניות ובידור כגון מסעדות, ברים ובתי קפה. בין מקומות הלינה באלסנקה ניתן למנות את מלון Park Inn by Radisson Izmir בדירוג ארבעה כוכבים, Ibis Izmir Alsancak בדירוג שלושה כוכבים ומלון Hay Hotel Alsancak.

רובע אלסנקאק - אזור לינה שוקק במרכז העיררובע אלסנקאק – אזור לינה שוקק במרכז העיר

אם אתם רוצים להגדיל את אפשרויות הלינה שלכם ועדיין להישאר במרכז העיר, אזור קונאק (Konak) מתפרש על מרבית מרכז העיר. קונאק הוא הרובע המרכזי של איזמיר ובו נמצאים אתרים היסטוריים רבים, כולל השוק המרכזי, מגדל השעון המפורסם וכיכר קונאק. מבין מקומות הלינה בקונאק אנו ממליצים על Izmir Marriott Hotel בדירוג חמישה כוכבים ומלונות Key Hotel, Oglakcioglu Park Boutique Hotel.
מכיוון שקונאק ובייחוד כיכר קונאק מהווים את לב העיר מקומות הלינה באזור נחשבים מבוקשים ביותר, אנו ממליצים להזמין את מקום הלינה מראש, בכדי להבטיח מקומכם, בייחוד בשיא עונת התיירות (יוני-ספטמבר). לחוששים מהתחייבות, בקישור זה, ניתן להזמין מקום לינה מראש עם אפשרות ביטול בחינם (שימו לב לתאריך עד אליו ניתן לקבל כספכם חזרה).

כיכר קונא- ברובי קונאק אזור הלינה בפופולארי ביותר באיזמירכיכר קונאק- ברובי קונאק אזור הלינה בפופולארי ביותר באיזמיר

אם אתם מעדיפים אווירה שלווה יותר ולשהות באזור פחות מתוייר, רובע קארשיאקה (Karşıyaka) נמצא בסמוך למפרץ איזמיר ומחובר באמצעות שירותי מעבורת לרובע אלסנקאק (המוזכר למעלה), במרכז העיר. זו אפשרות נהדרת למחפשים אופציות לינה זולות יותר כמו דירות, המעוניינים להישאר בעיר אך להתרחק מליבה ההומה כמו למשל דירה Exceptional Flat with Gorgeous Sea View in Izmir.

בסופו של דבר, בחירתכם היכן ללון תלויה בתחומי העניין ובסוג החוויה שתרצו לחוות, אך מכיוון שאפשרויות הלינה באיזמיר יחסית מצומצמות למרכז העיר והשכונות הנ״ל המרכיבות אותה והסמוכות אליה אנו ממליצים להזמין את מקום הלינה מראש כאן, ולבדוק אופציות לדילים והנחות כאן.
המלצות על מלונות ודירות באיזמיר

  • בין מקומות הלינה המומלצים הנוספים באיזמיר ניתן למנות את דירות שלושה כוכבים Deka Evleri באזור היריד הבינלאומי, מלון ארבעה כוכבים Ramada by Wyndham Izmir Aliaga, מלון חמישה כוכבים Izmir Marriott Hotel בחלק המרכזי של הנמל, מלון Met Boutique Hotel באזור תחנת הרכבת בסמיין ומלון דירות שלושה כוכבים Büyük Konak İzmir בקונאק.
  • באיזמיר יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות באיזמיר.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את המלונות והדירות המומלצים באיזמיר?

ניתחנו כ-60 אפשרויות לינה ב עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר ב בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין אפשרויות הלינה הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים ב (למשל כיכר קונאק) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com