מלונות ודירות בדברצן – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על מלונות ודירות בדברצן - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בדברצן.

7 מקומות לינה מומלצים בדברצן

Márti 3 Bedroom Apartment

זוהי דירה אשר מתאימה למי שמעדיף להינות מעצמאות רבה יותר מזו שמוצעת בלינה במלון. הדירה נמצאת במרכז העיר הקטן של דברצן. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מכונת קפה ומכונת כביסה. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Mercure Debrecen

⭐⭐⭐⭐
מלון זה מדורג כמלון בעל ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה עם מתקנים ברמה גבוהה יחסית. המלון נמצא במרכז העיר הקטן של דברצן. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Karikas Hotel

⭐⭐⭐
זהו מלון שלושה כוכבים אשר מתאים לתיירים שלא מחפשים מקום לינה מפואר, אלא מקום פשוט יחסית אך נעים שיהיה נוח לישון בו. המלון נמצא בדברצן. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מרפסת ומקרר. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Centrum Panzió

מדובר בבית הארחה, אפשרות לינה המתאימה למי שמעוניין לחסוך בעלות החופשה וללון במקום לינה זול יחסית. בית ההארחה נמצא במרכז העיר הקטן של דברצן. בין השאר מקום הלינה מציע מיקרוגל, אחסון מטען ומזגן. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

Hostel Rooms

אפשרות לינה זו הינה אירוח ביתי ומומלצת למי שמחפש אפשרות לינה זולה ופשוטה. מקום זה נמצא במרכז העיר הקטן של דברצן. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מכונת כביסה ומקרר. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא מתאימה למגיעים עם רכב מאחר ומציעה לאורחיה חניה. למידע נוסף לחצו כאן.

Exkluzív családi ház 5* gyönyörű környezetben!

מדובר בדירה, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון. דירה זו נמצאת במערב העיר אשר מעט מרוחק מהמרכז התיירותי של העיר, אבל ניתן למצוא בו אפשרויות לינה במחירים נמוכים. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא מומלצת למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Hotel Atlantis Hajdúszoboszló

⭐⭐⭐⭐
מאחר וזהו מלון ארבעה כוכבים הוא מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה יחסית למקומות הלינה המוצעים בעיר. המלון נמצא בדברצן. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על מלונות ודירות בדברצן

 למשפחות המחפשות ללון בדברצן אנו ממליצים להסתכל דירת שלושה כוכבים Márti 3 Bedroom Apartment ומלון שלושה כוכבים Karikas Hotel המתאימים למשפחות עד 10 נפשות, דירת שלושה כוכבים Exkluzív családi ház 5* gyönyörű környezetben! ודירת שלושה כוכבים Stella Apartman המתאימים למשפחות עד 8 נפשות ודירות שלושה כוכבים Tündérkert Apartman המתאים למשפחות עד 7 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן.

 בין מקומות הלינה המציעים מתקנים נגישים בדברצן אפשר למנות את מלון ארבעה כוכבים Mercure Debrecen, מלון ארבעה כוכבים Hotel Atlantis Hajdúszoboszló, מלון שלושה כוכבים Hungarospa Thermal Hotel, מלון שלושה כוכבים Platan Hotel ומלון ארבעה כוכבים Erdőspuszta Club Hotel Fenyves שיש בהם גם חניית נכים. מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לדברצן ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים מקומות הלינה בדברצן מומלץ להסתכל על מלון שלושה כוכבים Karikas Hotel, דירת שלושה כוכבים Exkluzív családi ház 5* gyönyörű környezetben!, מלון דירות שלושה כוכבים Liza Apartmanok ודירת שלושה כוכבים Mox Downtown Apartman שמציעים אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן ודירת שלושה כוכבים Bajcsy Apartment שמציע אזורים המיועדים לעישון ומרפסת.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה בדברצן כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את בית הארחה שלושה כוכבים Centrum Panzió, מלון ארבעה כוכבים Villa Hotel, מלון שלושה כוכבים Régi Posta Étterem és Fogadó, מלון ארבעה כוכבים Mercure Debrecen ומלון ארבעה כוכבים Erdőspuszta Club Hotel Fenyves שמגישים אוכל טבעוני.

בין מקומות הלינה המומלצים באזור מצפון למרכז דברצן ניתן למצוא את דירת ארבעה כוכבים Nagyerdei Rózsahegy 1 Apartman Greatforest Rosehill 1 Apartment , דירת שלושה כוכבים ROSE Apartman , דירת שלושה כוכבים Nagyerdő - Simonyi út , דירות שלושה כוכבים Poroszlay Apartman ומלון ארבעה כוכבים Villa Hotel .

 בין מקומות הלינה המומלצים במרכז העיר ניתן למצוא את דירת שלושה כוכבים Pláza Apartman - city center, free parking, free wifi , דירת שלושה כוכבים Derin Apartman , דירת ארבעה כוכבים City Life Apartment , דירת שלושה כוכבים VárLak Apartman ודירת שלושה כוכבים Green Island in the downtown with free parking .

בין מקומות הלינה המומלצים בסמוך למרכז ניתן למצוא את דירות שלושה כוכבים Sebes Apartman .

בין מקומות הלינה המומלצים באזור שדה התעופה ניתן למצוא את מקום האירוח שלושה כוכבים Borostyán Panzió , מלון BH Kristály , בית הארחה שלושה כוכבים M47 Vendégház-Airport ומלון שלושה כוכבים Platan Hotel .

בין מקומות הלינה המומלצים במערב העיר ניתן למצוא את דירת שלושה כוכבים Exkluzív családi ház 5* gyönyörű környezetben! .

כל מה שתצטרכו לדעת על מלונות ודירות בדברצן

דברצן הינה אחת מהערים המתויירות בהונגריה, שכן היא השנייה בגודלה, ונמצאת במרכזו של איזור גיאוגרפי חשוב והיסטורי הנקרא חבל המישור הגדול הצפוני. לאורך כל השנה יש אליה טיסות ישירות מישראל – מה שהופך אותה ליעד פופולארי מאוד לטיול ולינה בהונגריה, בין אם רק לתחילת או סיום החופשה אז עדיף ללון בקרבת שדה התעופה, או להעביר את החופשה כולה בעיר. ישנן אפשרויות לינה רבות בדברצן, החל ממלונות יוקרתיים המתאימים למי שמתכנן חופשה מפנקת ועד לאפשרויות המתאימות גם למי שמגיע לחופשה בתקציב מוגבל. כאשר מחפשים מקום לינה בדברצן, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון או הדירה המתאימים ביותר לכם ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: קחו בחשבון את הקרבה לאטרקציות, מסעדות ותחבורה ציבורית. האזור המרכזי ביותר, וגם הפופולארי ביותר ללינה הוא באזור מרכז העיר דברצן – במידה ואתם מעדיפים ללון במרכז העניינים זה האזור המתאים לכם.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים חשובים לכם, למשל חדר כושר או בריכה במלון, ומטבח מאובזר ומכונת כביסה בדירה, בנוסף, כדאי לשים לב שישנו מיזוג אוויר – בין אם בוחרים בדירה או במלון. למתכננים לשכור רכב בהונגריה, ייתכן ותעדיפו לוודא שהמקום מספק לכם חניה, במיוחד בקיץ אז העיר מלאה תיירים מציאת חניה יכולה להיות מאתגרת.
  • סוג מקום הלינה: לכל סוג מקום לינה ישנם יתרונות וחסרונות, דירות למשל מרווחות יותר ולעיתים גם זולות יותר מאשר מלונות, אך לא מציעות את השירותים שהמלונות מציעים. הן יכולות להתאים מאוד למי שרוצה להוזיל את עלות החופשה או למשפחות וקבוצות של מעל 4 אנשים שמגיעות לדברצן ומתקשות למצוא חדר מספיק גדול במלון או מלון שמציע חדרים מחוברים. מנגד, מלונות מציעים שירותים רבים יותר – למשל אחסון כבודה במידה ותרצו להשאיר את המזוודות לפני הצ’ק אין או אחרי הצ’ק אאוט.
  • תקציב: הלינה היא אחת מההוצאות המשמעותיות בחופשה, ולכן למחיר הלינה ישנו משקל משמעותי בבחירה של מקום אחד על פני אחר. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם על מנת להבין האם עלות הלינה יקרה או זולה ביחס לאפשרויות לינה אחרות בדברצן. יש לקחת בחשבון שלא רק סוג מקום הלינה משפיע על המחיר אלא גם המיקום שלו, ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר למרכז העיר כך גם סביר שעלות הלינה בו תעלה בהשוואה למקומות ברמה דומה שרחוקים יותר מאזור זה.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של מקום הלינה.

העיר דברצןהעיר דברצן – אזור הלינה הפופולארי בדברצן, ולכן מומלץ מאוד להזמין מקום לינה מראש, תוכלו לעשות זאת כאן עם אפשרות ביטול
המלצות על מלונות ודירות בדברצן

  • בין מקומות הלינה המומלצים הנוספים בדברצן ניתן למנות את דירת ארבעה כוכבים Nagyerdei Rózsahegy 1 Apartman Greatforest Rosehill 1 Apartment באזור מצפון למרכז דברצן, דירת שלושה כוכבים Pláza Apartman – city center, free parking, free wifi במרכז העיר, דירת שלושה כוכבים Derin Apartman במרכז העיר, דירת ארבעה כוכבים City Life Apartment במרכז העיר ודירת שלושה כוכבים VárLak Apartman במרכז העיר.
  • בדברצן יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בדברצן.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את המלונות והדירות המומלצים בדברצן?

ניתחנו כ-200 אפשרויות לינה בדברצן עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בדברצן בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין אפשרויות הלינה הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים בדברצן (למשל מרכז העיר) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com